Интер д /img/frontend/nomap.png"

Продуктите ,които произвеждат са с много добро качество.

И до там...Търговията им е непозната област.Собствениците

не са лоши хора,но невежеството им ми коства доста.Ще им

простя и на тях и на селянката ,на която повериха мага-

зините в София.Резултатите са налице.....Фактите са си

факти драги ми смехурковци...

Проблема е, че собствениците не знаят какво искат или по скоро не им се инвестира в човешки ресурси. Другият проблем е, че има какво още да понаучат относно доста неща, а за сметка на това имат доста претенции които нямат абсолютно никакво покритие !!! Или за да се обобщи по прилични думи - се опитват с ' трици маймуни да ловят' !!! Дават се едни обещания, говорят се едни велики неща ... и след едва един работен ден си даваш сметка за жалката реалност всъщност ?! Заплащането е отражение на цялата ситуация в 'фирмата'.

P.S. колкото до колеги във тази фирма са колеги докато си там после чао доносничат чак умират да се преварват кой кой ще натопи абе като цяло нети трябва загубена кауза Селска фирма пълна селения ако отидеш там си го разбрал на 3тия ден кошмара е пълен

Здарвейте,работих в тази фирма за кратко и бих Ви казал чесно и откровенно нямате работа там това ще е загубено време нерви и всичко останало.Работиш с хора  който понятието търговия и търговски представител е непонятно потенциял за развитие няма все си неудобен все слушаш някаквави обещания а накрая само думи в пространството пълен ужас нито има кой да ти чуе мнението нито пък да застане зад теб не рзчитай на шефове те са си друга бира ти си всичко това са техните думи не разбират от конкуренция не знаят какво да направят и после ти си обираш пишкира колкото да им обясняваш за пазар и развитие си остава там някаде утре пак същото. отидеш ли там изгорял си.