Ремикс Онлайн ООД /img/frontend/nomap.png"

Ремикс Онлайн ООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Клиен съм от може би няколко години. Харесват ми продуктите. Довплна съм. Отношения петфектно. Благодаря Ви.

Насвятках им минусите, защото си ги заслужават.
От иновативна, бързоразвиваща се компания, съставена от млади, оправни и с желание за работа хора, тия се превърнаха в типичната булгаристанска фирмичка.
След като изпонапуснаха кадърните, изпонахулиха и увониха неудобните, останаха само некадърниците, мрънкачите и най- големите комплексари. Такива каквито на други места не биха толерирали. Радой Ралин го е казал: “Когато си отидат отвратените, остават отвратителните.” Така се случва, когато си назначиш дерибей за началник.
Пари, развитие, сигурност и уважение няма да намерите там. Най - много да си навредите на здравето, в много аспекти и да си пропилеете времето. Щом бившите им служители, вече си трият престоят им там от CV-тата си, можете сами да си направите изводите.
В предходните коментари е описано много добре, какво и как е било и какво се случва сега.
Алчността и комплексарщината са вредни. Тази фирма е пример за това.

Като бивш служител на фирмата ще си изкажа скромното мнение. Преди мениджър да стане Шилев всичко беше прекрасно. Той дойде и промени всичко. Таргетите са безумно високи и трудни за постигане. Чистотата в халето е извън всички нормални стандарти. Държанието на супервайзърите от женски пол (росица хаджигеоргиева и весела николова) те не заслужават главни букви е под всякаква критика. Всички който не са им удобни по някакъв начин са тормозени и заплашвани. Да не говорим за последния подарък който получихме повече вече от 40 човека от фотографския отдел на фирмата. Бяхме принудени да подпишем споразумение за смяна на длъжност за да може ръководството и мирослав шилев да ни съкратят. Бяхме заплашвани с уволнение и не ни бяха преведени нито аванс нито заплата докато не подпишем. Нямаш пълни осигуровки и сега Всички сме принудени да сме на борсата за 4 месеца А не за 6 както ни беше казано и ще взимаме 400 лв което е подигравка. Не ни е платено обещетение защото фирмата не можела да си го позволи. Миро ако случайно четеш това трябва да знаеш че всичко се връща. Тази гавра с всички отдели под твоето крило няма да е вечна . Дано сте горди че оставихте повече от 100 човека без работа . Хоре не се лъжете и не започвайте работа в тази фирма има много по добри места за работа.уважавайте труда си и не позволявайте да ви мачкат.

Здравейте
Работих в Ремикс около 6 години и съм много доволен от тази фирма. Минахме през доста трудности и разбира се робота. Там научих доста неща, които днес ми служат на настоящата работа. В администрацията има чудесни хора, на които им пука за персонала и не са безразлични към тях. За последно работех в склада на Цариградско шосе и мога да твърдя, че има чудесни условия на труд. А относно господин Шилев, мога да кажа само положителни неща. Изключително възпитан и организиран човек. Откакто дойде като мениджър, и на склада, настъпиха много положителни промени във всеки един от секторите му. Всичко, което е обещавал е ставало, както положителните неща, така и тези, които са били свързани с дисциплинарни мерки относно работата и функцията на склада.
В Ремикс разбрах едно много важно правило, че който не работи няма да яде :) и това е справедливо. Не пиша този коментар с цел да опонирам на по-горните коментари. Всеки има гледна точка и го разбирам. Това е моята. Ако имаше начин да продължа да работя за не бих се поколебал защото фирмата е добър работодател.
Ако тръгнем да търсим кусури винаги ще има, но нека първо погледнем какво ние сме готови да предложим като работа и после да очакваме развитие, а не обратно.
И накратко: ако ти се работи и си сериозен ще си добре в Ремикс, но ако се гледаш часовника и чакаш да стане 17:00 часа за да си тръгнеш от работа те чака подобна съдба от по горните отрицателни коментари :)
Успех и поздрави на колектива в Ремикс.

Започнете да гледате на служителите си като на хора, а не като на роби, едва се смогва да се прави таргета със зимните дрехи и тази нова система която,, айти отдела,, създаде. Има толкова много бъгове, заради която ние губим пари. Оправете си черните скута, защото е изнервящо всяка 5та дреха да отделящ, хем таргет да гониш, хем да е перфектно по стандартите на така зискателните апрулови. Мисля, че отдела,, Апрулови,, трябва да слязат да по снимат, не 2 часа, а 1 седмица и някой от фотографски отдел да връща за неща, които не зависят от нас, да видят колко е приятно. Стегнете фирмата, защото излиза от релси,вместо да запазвате стари кадри вие се сдобиват с нови фотографи, които едва хващат фокус.

Уволнете най-после настоящия IT отдел, тъй като заради проблеми в сървърите и системата някои позиции не могат да си изпълняват таргетите и хората губят пари от заплатата си. Това е безобразие, човек да работи в норма, а условията да не позволяват изпълнението и. И спрете да повишавате хора с връзки и роднински начала, защото така целия процес се срива още повече!

Един съвет от служител, който е в компанията няколко месеца след началото на онлайн магазина, и който скоро ще е бивш служител. Когато един работотодател не цени служителите си и предпочита текучество пред утвърдено качество, не му остава много на пазара на труда, ще спират да идват хора за интервю, ще секнат желаещите за работа. Това ще се случи на компанията в близко бъдеще!
Ако търсите работодател, който да Ви цени, погледнете другаде! Ако търсите да си убиете времето, да изкарате пари срещу къртовски труд, в граничещи с човешкото условия, то това е Вашето място!
За мен беше удоволствие да израстна като човек в тази фирма, когато собственицоте ценяха служителите си, но когато виждаш как тя спира да те цени труда ти и се отнася с пренебрежение, то е време да си кажем сбогом!

Скъпо ръководство отворете си очите и погледнете малко по-надалеч от носа си. Всички мениджъри и вайзори, които искаха и правеха невъзможното да стане възможно ги изритахте. Оставихте некадърници с течащи носове и тюхкащи се как от никой нищо не става. Да ама не - няма как от 100 човека никой да не става ( май проблема е в този, който плювчи). Това място беше прекрасно - колектив,ръководство...... но от около година е една кочина. Вие си знаете, но не всичко което лети се яде.

Докараха ми дискова херния и разкъсване на сухожилие в рамките на един месец работа като личен асистент. За 7 часа въртиш манекени по 400 пъти (минимум) на ден, нещо, което не се споменава на интервюто или в длъжностната характеристика. Ако не цените здравето си и сте готови да се продадете за една средна заплата, мястото е за вас.