Customer Care BG EOOD Кастъмър Кеар бг еоод /img/frontend/nomap.png"

Customer Care BG EOOD Кастъмър Кеар бг еоод

Не се захващайте с тази фирма!Договорите които изпращат са уж граждански,но ви задължават да работите на 8 часа!Плачат за проверки,защото това са прикрити трудови договори!Лъжат при изплащане на заплатите и мамят!НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОГО!СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА!ПЛАЧЕ СИ ЗА СИГНАЛИ В НАП!Стойте далече,много некоректна фирма,не плащат добре!Заплата за 8 часа на работа-300-350 лв!Не се хващайте!Набират постоянно балъци в джобса!Не се хващайте!

Здравейте,тъй като прочетох много въпроси за Фирмата нека аз ви кажа как стоят нещата от моя гледна точка.
1.Когато имате фиксирано работно време и твърда заплата-Не може да работите на Граждански договор-тоест търсят балъци от които спестяват пари и Ви лишават от болнични,майчинства,права и др.Тази фирма е за тотални проверки и даване на прокурор.
2.Съпруга на Собственичката е ИТ специалист и в свободното си време/предимно нощем/надзирава личните ви лаптопи по този начин има достъп до личните Ви данни и недай си Боже да интернет банкирания и други лични документи.
3.В момента се инсталира програма онлайн да имат достъп до вашите устройства-Всички тези действия са абсолютно незаконни и се сигнализирва в ДАНС.
4.Фирмата като кол-център за да работи и други проекти ползва лични данни да милиони Българи незаконно -взети незаконно от Мобилен оператор,който изрично е забранил това в договорните си отношения с въпросната фирма.
5.В тази фирма работят над 100 оператора на Граждански договор.Представете си колко се ощетяват служителите и хазната?
Докато има глупаци да работят за такива работодатели-България няма да се оправи!

Работих във фирмата в началото всичко беше прекрасно-колегите,целия колектив докато не се появи Маргарита Ценова - тя съсипа всичко - направи така,че всички кадърни хора да напуснат или ги уволни по "неразбираеми" за нас причини,защото не и бяха нужни /искаше да ги премахне/ Както каза тя: "ще направя всичко възможно да вкарам мои хора" и го направи.
Заплащането не беше лошо от 400-600 лв всичко зависи от теб. Работата е от вкъщи.
Но имайте едно наум - не трябва да си отваряте устата,трябва да сте като овце,защото в противен случай ще бъдете уволнени без ясна причина защо.

Фирмата води постоянни обучения,аз имах добри резултати след водените обучения от Ирена, Елка Енчева и Елеонора Георгиева. Но когато си получаваме заплатите не знаем реално колко договора имаме подписани и колко са върнати, получаваме заплатите в срок. Не се оценява труда, работата е доста изнервяща заради заради клиентите, на които попадаме. Заплата повече от 450 лв никой да не очаква.

Аз бях за кратко част от един страхотен колектив, всички колеги се отнасяха с огромно внимание и уважение към мен! Страхотен колектив от професионалисти,а аз съм бивш служител, защото сама за себе си прецених, че не е моята работа! Човек трябва да има точна самооценка и никога да не се изхвърля!Коато не можеш да караш,не сядай зад волана, колкото и да искаш! Моите уважения към целия екип.Продължавайте да вървите напред и бъдете все така мили и отзивчиви!Много постижения и позитивизъм за напред! Благодаря Ви!!!

Аз работя в тази фирма от близо 6 месеца и съм доволна. Заплащането не е 250лв. а това ти е твърдата заплата и отделно каквото си изкараш. Хубавото на работата е че като ти се налага отсъстваш и няма никакви проблеми, но не и да злоупотребяваш разбира се. Досега не съм взимала заплата под 360лв. а максимума ми е бил 490лв. като може и повече да си изкараш,всичко зависи от това колко сделки имаш за месеца, има и бонуси ! Като се има на предвид че има хора които стоят на крак по цял ден и работят за 350-360лв мисля че не е толкова зле както вие го представяте. Спокойно може да си изкарвате по 350лв нааай-малко ...

Хора, не се занимавайте с тази фирма, от програмите, които ми инсталираха за обучение на системата им, компютърът ми се напълни с вируси, цяла нощ трябваше да се махат, а след това се оказа, че доста програми са ми прецакани! Така че по-добре не се занимавайте с тях!!!

Така и не започнах работа в тази фирма, нещо ме притесняваше в условията: граждански договор, пълен работен ден, 5 дни в седмицата, заплащане: 250 лв. Работно време от 12.00 до 21.00 (включва един час обедна почивка). Работата е да се звъни през програма (VPN) инсталирана на компютъра, на абонати на Виваком и да се запитват дали искат да се удължи договора им или на какъв договор искат да преминат. Нещо не ми звучеше в 20.00 вечерта да звъниш на хората за такива неща, още повече, че едва ли някой за 2 минути ще се навие да премине на друг абонаментен план.
Друго, което ме притесняваше е, че пращат гражданския договор по пощата до вас, след това ти го подписваш, пращаш го обратно по пощата до счетоводството им, оттам го подписват и пращат за последно. Тези хора не ги виждаш дори по скайп.
Сами си решавайте, но моето мнение беше да откажа. P.S. докато инсталират програмите на компютъра през Team Viewer (програма за отдалечен достъп) променят и някои настройки, после започнаха да се инсталират сами разни спам програми, така че внимавайте.

Разочарованието ми от служителите, явяващи се тим лидери и обучаващи, както и от условията на труд е голямо. Заплащането е символично за 5 дневна работна седмица, по 8 часа на ден- 240лв, на граждански договор, с вяли осигуровки и мизерни бонуси, като левче на сделка например. Без отпуски, без болнични. Обучаващите са меко казано некомпетентни, не познават мобилните планове на виваком, не спазват поетия ангажимент за час, занимават те с лични проблеми, прекъсват без предупреждение, заявявайки обучавайте се сами. А колкото до самата работа, тя е добре известна на всички- нащиване на пенсионери по телефона с договори за 2 години. За мен това е още един жалък опит на Виваком да спести средства от наемане и обучаване на качествен персонал, по-лесно е да наемат фирма като тази /customer care/ да им върши мръсната работа за стотинки. Жалка история.

Има ли някой впечатления от тази фирма? Ако е така моля да ми пишете на и-мейл [email protected] едно бързо мнение, ще съм Ви много благодарен!