Customer Care BG EOOD Кастъмър Кеар бг еоод /img/frontend/nomap.png"

Customer Care BG EOOD Кастъмър Кеар бг еоод

Казвам се Мариана Иванова. Работя във фирмата от около пет месеца. Местонахождение: офиса на фирмата в град София. Чета мненията основно на бивши служители или анонимни - защо се крием зад маски? Като цяло в този сайт се пишат само негативите за всяка фирма, но това е характерно за нашата държавица. Моето мнение за компанията: във фирмата (поне колегите, които познавам) работят интелигентни и положителни хора, Александър Ненчев е сред тях. Атмосферата в офиса е приятелска. Ръководството на фирмата се отнася към служителите си с уважение и разбиране. Това, което е написано по адрес на Александър Ненчев, няма една вярна дума. Който не го познава може да пише такива клевети и обиди. Особено отново бившият агент под прикритие: Вени. Стила и начина на писане не знам как да ги квалифицирам. Не си доволен, не си щастлив във фирмата, намери си друго място под слънцето и си тръгни с достойнство. Няма нужда да падаш толкова ниско с такива коментари, но те затова са зад маски - по български. Ела и си кажи мнението, препоръките в очите на хората, а не по този "високо интелигентен начин" тук. А, защо повечето недоволни агенти решават, че като работят от къщи - НЯМА ДА РАБОТЯТ? Спря тока, нямам Интернет?!? Все пак като сте били на интервю за работа, не сте ли попитали какво ще получавате? Как се изчисляват бонусите? Какво е работното време? За да може да прецените това дали Ви устройва или НЕ, още в самото начало, за да не си губите времето и в писане тук с"хвалебствия" по адрес на компанията.
Не се влияйте от коментарите в този сайт. Чуждото мнение и то изказано от непознати за Вас хора, не трябва да Ви разколебава и да е меродавно за Вас. Който е решил да кандидатства за работа във фирмата, да не се замисля, да действа и пак казвам и се повтарям, но не се разколебавайте заради прочетените негативи тук.
УСПЕХ!

За пореден път се убеждавам, че тук пишат единствено мрънкащи и вечно недоволни служители. Никой не се замисля, че проблема може да е в самия него, не във фирмата или колегите. Работила съм в няколко търговски фирми и тук не е по-различно от останалите - работиш и ти дават, не работиш и не получаваш! Относно коментара: „"Тия какво повече искат?" - искат си хората и още и още...“, не знам да има фирма, която набира търговци без резултати. За да си добър търговец, трябва да даваш такива: и още и още. Специалисти/професионалисти сме и за това ни плащат, а не за да мрънкаме или продаваме домати на пазара.
От скоро съм във фирмата и съм доволна, има какво да се научи. Върша си работата и получавам това, което съм заслужила. Тук за пръв път през трудовия ми стаж получавам внимание от служителите от „Човешки Ресурси“, ами не е ли това тяхната работа? Да попитат: "Имате ли проблеми?" и да се опитат да разберат от къде идват те и защо ги има. Ами замислете се, че може и във вас да са. По-добре ли ще се чувствате и работите ако няма обратна връзка за резултатите ви, да сте просто един от всички служители? Аз мисля че не. Благодарна съм да ми кажат къде ми е проблема, как да го отстраня и какво да променя в себе си, за да съм доволна от свършената от мен работа и съответно да ВЗИМАМ пари.

Казвам се Иванка Крумова. Работя от 4 месеца във Фирмата. Преди да започна работа влязох и разгледах мненията в този сайт. Естетсвено нищо по-различно от лоши коментари по адрес на фирмата не видях, но това е нещо напълно нормално за България. Лошите отзиви не ме спряха да отида на интервюто... Само мога да кажа на хората, които са решили да кандидатстват за работа във фирмата, няма да съжалявате. Всеки ден съм в офиса, работата е супер интересна, атмосферата не е нито тягава, нито напрегната, а точно обратното, и още мога да пиша за това кое е повече от перфектно. Относно колегите, понеже забелязах, че някои личности са много "интересно" настроени към отделни личности във фирмата, мога да кажа, че са повече от отлични професионалисти и прекрасни хора.
И така, хора, никога не се влияйте от чуждото мнение и то на злобни и слабохарактерни хора, защото няма никакъв смисъл. Имате си глави на раменете и ги използвайте по предназначение.

Сериозно ли бе Алекс?Ти си такава жалка мижитурка,че не мога да ти кажа и мъж на тебе!Фурнаджийска лопата по ти приляха.Смешник жалък!Психолог ми бил,ми направи си профил и се виж отстрани какво си бе-жалко мекотело,чист пухльо!Дано преуспееш на гърба на жените които подтискате и тормозите психически в тази "ФИРМА".Ще ви се стъжни скоро,набираме потърпевши,за да ви заведем дела за скрити трудови договори,нещастници!

Здравейте!
Въздържах се да вземам участие в този спор тук, но от последните публикации ме засърбяха ръцете. Много истини и много криворазбрани такива. Особено от двете мениджърски по-долу. Алекс! Ненчев...!!!??? ти сериозно ли!?!? "Спокойна работна атмосфера" - мед и масло, цветя и рози - ха ха! Нали ти беше този който обучава хората в "Емпатия"? Защо ли всички обикновенни агенти или се страхуват да коментират нещо, или коментарите на по-смелите са негативни? Отгоре не се вижда, нито се чува /справка: "Приказка за стълбата"/. Опитвате се да надникнете, но опитите ви се свеждат до това да съберете хората на групи в скайп за да "чуете проблемите им". Представете си мрачно мазе пълно с хора, шушукащи и недоволстващи по между си, и изведнъж над тях се отваря една капандура в мазето прониква дневна светлина, стряска ги и нечий глас ги пита - "Имате ли проблеми?" - Всичко мълчи, защото хората са уплашени, изненадани и втрещени. Пък вие така или иначе сте надникнали, пък иии тишината е доста тягостна започвате да давате акъли и да им обяснявате колко са тъпи защото стоят там долу, и как нищо не правят за да започнат да се изкачват нагоре. Нооо тръгвайки нагоре Маргарита Ценова /бивш служител на Виваком позната им под името Маргарита Крумова/ държи една голяма сопа и рязко ги удря надолу или ако са по-упорити - навън!!!
За хората които смятат да започнат работа във фирмата - всичко написано до тук е вярно!!! - зависи от гледната точка. Не очаквайте цветя и рози, работата е трудна и много напрегната, атмосферата никак вече не е приятелска. Заплата като начинаещ агент никога по-висока от 350 лв. с напредването може да достигнете до 600-650. Никога не си получавате обещаните бонуси или поне не разбирате че сте ги получили защото не знаете какво имате да вземате за да отделите заплата от бонус. Фирмата е като часовник - ВИНАГИ на 25-то число превеждат пари - колко? ... Божа работа! Екип от професионалисти - факт напълно безспорен!
50% от тях просто са загубили всичко Човешко в себе си! Работата от къщи е предимство - нямате разходи за транспорт, не висите зимата по спирките и може да се събудите 5 мин преди началото на работния ден. Когато седнете да работите ви изцеждат до дупка. Сами ще започнете да се учудвате колко често ще си задавате въпроса "Тия какво повече искат?" - искат си хората и още и още...
Оставям ви сами да прецените плюсовете и минусите...
Успех!

Във фирмата съм от 4 месеца!Всеки ден благодаря ,че попаднах в нея!До сега не съм срещала такова позитивно отношение от колеги и шефове!Всеки е готов да ти помогне и насърчи!Относно заплащането-ако си вършите работата както трябва,повярвайте-ще бъдете от доволни,предоволни!А най-хубавото е ,че винаги получаваш ПОВЕЧЕ,отколкото очакваш!Всеки месец има стимулиращи бонуси,коите те карат да израстваш!Кадърен ли си,това се оценява.На всеки колебаещ се-ВИЕ ГУБИТЕ :)

КОЛЕКТВЪТ Е ДОБЪР НО ШЕФЧЕТАТА НЕ.ПОСТОЯННО ТЕ ПРИТИАКАТ ЗА ПЛАНОВЕ И СДЕЛКИ АЛА АКО СИ ПОТЪРСИШ ПРАВАТА ВЕЧЕ НЕ СИ ЗА ТЯХ ДОБЪР.СЪЩО ТАКА ВМЕСТО ДА ЗАДЪРЖЪТ КАДЪРНИТЕ СИ КАДРИ ГИ ГОНЯТ ЗАРАДИ ТОВА ЧЕ.ИСКАЗВАТ МНЕНИЕТО СИ.ТОВА Е КОМПАНЯ В КОЯТО НИКОГА НЕ СИ НА ЯСНО ДАЛИ ВЗИМАШ РЕАЛНО ЗАРАБОТЕНОТО.ЗА БОНУСИТЕ КОИРО НИКОГА НЕ ИДВАТ НА ЗАПЛАТА.И ГЛОБИТЕ СА ЗА МЕРСИТО.РАБОТИШ ПО 8 ЧАСА И НА КРАЯ НИЩООО НЕ ВЗЕМАШ КАТО ХОРАТА.А АЛЕКС КОЙТО Е МЕНИДЖЕРА УЖ НА КОМПАНЯТА НЕ СЛЕДИ КАК СЕ ДЪРЖЪТ С АГЕНТИТЕ А УЖ ТЕ БИЛИ ВАЖНИ.ДОТИ НЯКОЙ ДА НАБЕТЕ СМЕЛОСТ ДА СЕ ОПЛАЧЕ БИВА ИЗГОНЕН С ФАЛШИВ ПРЕТЕКСТ.ТОВА Е КАСТЪМЪР КЕЪР.

Здравейте, казвам се Александър и в момента съм Мениджър човешки ресурси във фирма Кастъмър Кеър. Когато започнах работа преди 2 години се занимавах с въвеждането и обучението на нови агенти, а днес вече съм мениджър на отдела.
Атмосферата във фирмата е приятелска и аз лично съм много доволен от условията на работа. Работи се от вкъщи. Имаме и офис в София, в който аз ходя доста често, тъй като съм част от мениджърския състав. Агентите ни обаче работят само от вкъщи, тъй като повечето от тях са от страната.
От позицията, която заемам, мога да ви кажа, че агентите ни са гръбнакът на нашата фирма, те са най-ценното, което имаме, и това е причината да се стараем да полагаме доста грижи за тях, за да ги задържим на работа. Всеки човек, който започне работа при нас, бива обучаван и към него се отнасяме с възможно най-голямо разбиране. Помагаме си, говорим, работим заедно - ние сме екип в най-пълния смисъл на думата. А тъй като всички сме хора, човешкото отношение, мисля, се подразбира от самосебе си. Заплащането е обвързано с постигнати резултатите. Така е в повечето проекти. Не ми е позволено да коментирам конкретни цифри, тъй като съм подписал декларация за поверителност.
Виждам тук доста негативни коментари по отношение на условия и заплащане, както и доста щуротии за въображаеми злоупотреби от наша страна.... Искам да кажа на бившите колеги, които са ги писали, че в отношенията бивш служител-работодател винаги има две гледни точки и винаги някой е недоволен. От тяхна ние сме ги ощетили, от наша - те не са си свършили работата, за която сме ги наели. Инвестирали сме време и ресурси в тях, а те са ни разочаровали. Имали сме уговорка, която те не са спазили еднолично. Имаме правила и те важат за всички без изключение, скъпи бивши колеги.
Познавам работата на агентите, тъй като съм бил и тренер, и мога да ви кажа, че работата в кол център не е за хора, които нямат мотивация да работят. А липсата на мотивация винаги води до неудовлетворенст от работата. Така че, ако не искате да говорите и работите с хора, по-добре потърсете друга алтернатива. При нас има разнообразие от проекти - продажби по телефона, проучвания, чуждоезикови и на български език, входящи линии. За човек, който иска да се развива и има амбиции, Кастъмър Кеър е правилното място и посрещаме такива хора с отворени обятия.
А всеки, който иска да се запознае лично с нас, може да заповяда в нашия офис в София.

Работя във фирмата от близо 4 години, преди няколко месеца се завърнах от майчинство. През 2012г. започнах като агент на входяща линия в чуждоезиков проект и в момента съм вече на мениджърска позиция. Кастъмър Кеър БГ е кол център, с офис в София и служители в цялата страна, които работят от вкъщи. Колегите ми са страхотни, поне тези, които познавам, защото фирмата е доста голяма. Ръководството се отнася към служителите с толерантност и уважение. Веднага давам пример - аз бях бременна, в майчинство и в момента с малко дете, което често боледува и няма какво да се лъжем - не работя на пълния си капацитет. В нито един момент не съм видяла лошо отношение или чула остра дума заради това.
Отношението към новите служители е следното - въвеждат се постепенно, правят се обучения (въвеждащи и периодични). Никой няма да ви пусне в дълбоки води преди да сте се научили да плувате. Ако човек има желание да работи, при нас има възможност за реализация. За съжаление виждам много негативни коментари тук, естествено повечето са анонимни и са пълни с глупости и откровени клевети :) Истината е, че повечето хора си мислят, че като се работи от вкъщи всъщност не се работи и само се взима заплата. Няма такова нещо - работи се здраво и заплащането зависи пряко от резултатите (затова и договорът е граждански). Ако не влизаш да си вършиш работата - не си доволен от възнаграждението. Ако не покажеш резултати - не си доволен от сумата, която получаваш на края на месеца. Това е. Аз показвам резултати и съм доволна от възнаграждението си. В същото време от позицията на мениджър мога да ви кажа, че всеки ден се сблъсквам с несериозно отношение от страна на агентите, шикалкавене и гореспоменатия начин на мислене - че щом се работи от вкъщи, значи дай да не работим.
В заключение ще кажа на всички, които се чудят дали да започнат работа при нас, че ако имат амбиции, инициативни са и не ги мързи, ще стигнат далече, за това гарантирам. Всички останали ще останат разочаровани и ще дойдат тук да избълват нещо по наш адрес.

Останах с много добро впечатление от Кастъмър Кеар. Работят много позитивни хора, винаги готови да те изслушат и да ти помогнат.