СУПЕР КЛИЙН ВАРНА https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул.ген Колев 54 ет.6&markers=Варна,ул.ген Колев 54 ет.6

СУПЕР КЛИЙН ВАРНА

Член на семейството работи месец в тази фирма, договорена бе заплата, условия на труд и бонуси разбира се. До деня в който се разбра за напускането всичко беше поносимо, работиш като роб слушаш сладки приказки как такъв перфектен служител не са имали и разбира се за бонусите. В деня на получаване на заплата разбираш, че без значенше на уговорки сладки приказки и прочие вземаш по малко от уговореното. Шефът казва глобявам те хората не са доволни от теб. Първо онемяваш после казваш напускам, получаваш презрително отношение, а шефа 100 лв. от твоята заплата. Фирмата на никой не отказва да даде работа, но на колко отказва да даде заплатите не казва.

Фирмата работи в сферата на услугите,което изисква много добра дисциплина и изпълнение на служебни задължения.За съжаление често служителите имат само претенции за висока заплата без полагане на усилия за добра работа.Който е поискал работа не му е отказана,както и който иска поголямо възнаграждение е необходимо да си го изработи.

Като управител на фирмата реших да отговоря на двата коментара. Първия към анонимния клиент, от началото до сега, сме подбирали внимателно персонала, който работи за нас. Но за съжаление останахме излъгани от страна на служител в пробен период, който скри доста истини от нас и за наше огромно съжаление се стигна до неприятна ситуация и прекратихме всякакви контакти с него, само да уточня че това се случи през 2013г. От тогава до сега не сме имали оплакване от клиенти за лошо обслужване или липси. Ако някой клиент ни е спестил подобна случка, моля да се свърже с нас.
Второ при нас не е работил служител на име Мария!
Към вас мили хора, който си търсите работа или искате да ползвате предлаганите от нас услуги, ние сме фирма, която държи на добрите взаимоотношения, работна етика и се стремим да предложим най-доброто! Моля ви да пишете с факти и имена, всички анонимни постове ги приемаме за спам и опетняване на името на Супер Клийн Варна ООД.

Аз ще изкажа мнение като клиент - почистването беше ОК, но........... След 2 дни установих липса, което доста ме подразни и споделих естестено с шефчето, което дойде  нас за допълнителна работа. Нямаше никакъв резултат. Не е коректно, не е приятно и затова НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ тази фирма.

Много лошо отношение кьм служителите. Уговорките за възнаграждение са едни, а получаваш двойно по- малко. Няма никакви условия за труд, да не говорим че трябва да имаш здрави нерви,за да общуваш с тях.