инвесторс бг еоод /img/frontend/nomap.png"

инвесторс бг еоод

Здравейте.. Много се начетох на всякакви мнения адекватни и не адекватни.. на успели и не успели кандидати.. Смея да кажа работих във фирмата ,но попаднах в неправилния отбор..........
Всеки един от мениджърите - трима на брой, има отбор- акаут-мениджъри с цел стимулираща конкуренция. Екипа воден от Василев беше приятелски, уникално сплотен и работата си им вървеше.. докато при нас положението беше някак като насила, както се изразяваше мениджъра ми "изнасилен"-о
Работата си е трудна, все пак работа с хора, като всяка друга всяко начало е трудно,и с времето се научаваш.. не всяка работа е за всеки имайте го в предвид! Обстановката е зареждаща, млади хора 20-25год.. Заплащането коректно, като твърдото е в началото на месеца на нива е спрямо постигнатите резултати вариращо 450 -650 лв + % бонус + кеш бонуси.
Има подбор, доста голям и не е на интервюто, а е първите дни работа - не случайно много голяма част от интервюираните са поканени на работа......
Имах резултати и напредвах... образованието ми беше причината да напусна..

Относно твърдения измамници и незаконна дейност мислите ли, че някой ще допусне нещо подобно без контрол и то в центъра на София?? Лично съм присъствал на проверка - офиса си работи.. Това,че нещо не ви се е получило не значи че проблема е в него, може би грешката е във вас или това просто не е вашата работа ..

На кандидатстващите успеx

Преди две дена ходих на интервю за работа в КУЕСТУС ЕООД на Ал. Стамболийски 132. Сградата беше нова, лъскава и приятна. Посрещна ме една млада девойка, на колко 24-5 години. Бяха повикани бая хора, според листа й, но бяхме само 5 души. Момичето ни обесняваше колко добре развиваща се фирма е, как ще говорим само на английски, с англо-говорящи клиенти, които щели да инвестират 10 хил US долара. Обесняваше ни как тази работа е перфектната за нас, а в последствие разбираш, че ти ще звъниш на обикновени граждани от Австралия, Южна Африка, Германия и Англия, които си нямат и представа какво ще им говориш.
Накрая дори ни попита как ни се струвала работата, което според мен беше тъпо... както и това да ни съберат всичките хора в една конферента зала.
Заплащането е 450 лв твърдо + комисионна.. Каза ни, че за първия месец, ако имаме дори само една сделка ще вземем 600 лв.. а между 2-4 месец, заплатата ставала 1000 лв.

Кандидатствах от по обява на фирма "КУЕСТУС ЕООД". 2 часа преди интервюто потърсих инфо за адреса на фирмата и попаднах на коментарите тук. Оказа се, че съм ходила на интервю при тях и се сетих, че бяха под друго име. Тези са супер смешници... естествено не отидох на интервюто... хора, стойте далеч от тези измамници

Некоректна фирма,криеща се зад името "КУЕСТУС ЕООД"
и разбира се обещанията валят като дъжд от ясно небе.Не се лъжете да си губите парите,нервите и времето,което е най-ценно за вас.Тези бокл*ци не го заслужават!

P.S. инвесторс бг еоод,куестус еоод или каквито сте там,яжте ми к*ра утайки долни!

Хора, не се лъжете да започвате "обучение" и следователно "работа" там! Искам да предупредя всички, че това е най-новата измамна схема! Фирмите пускащи обяви под името Инвесторс.бг и Куестус (точно на отсрещния тротоар) набират който отиде, най-вече продавачки, за "Асистент продажби" или "агент продажби" ще срещнете редица названия на български и английски език, всеки път различно разбира се, уж за да не се усетят хората, но с еднакво описание в крайна сметка. Схемата е всички започват обучение и работа - няма неизбрани - много ларж тези фирмички бе, а уж било криза :D! И задължително всички ще изкарват над 1000 лв. без горен лимит. Всички работели за "бонуси", а не за заплатата, която дават 450 лв. Няма ли държавни органи да се самосезират - не разбирам как може да се допуска такова нещо!

РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
КОМИСИЯ ЗА ФИНАНСОВ НАДЗОР
П Р Е Д У П Р Е Ж Д Е Н И Е
Във връзка с постъпили в Комисията за финансов надзор (КФН) сигнали и публикация в пресата относно дейността на дружества „Инвесторс” ЕООД (предишно наименование „Астон маркетс” ЕООД) и „24 Трейд” ЕООД (предишно наименование „Ексус маркетс” ЕООД) на територията на Република България, уведомяваме всички заинтересовани лица и потенциални инвеститори за следното:
„Инвесторс” ЕООД и „24 Трейд” ЕООД са дружества, които не са лицензирани от КФН да предоставят инвестиционни услуги и да извършват инвестиционни дейности по смисъла на Закона за пазарите на финансови инструменти на територията на Република България и чиято дейност не се регулира от КФН.
Инвестиционни услуги и дейности могат да бъдат предоставяни единствено от дружества, получили лиценз от КФН за извършване на дейност като инвестиционен посредник; банки, получили лиценз от БНБ и вписани в регистъра на КФН като инвестиционни посредници; инвестиционни посредници от държави членки при условията на свободно предоставяне на услуги или чрез клон на територията на Република България. Относно дейността по управление на портфейли от финансови инструменти и парични средства, освен горепосочените дружества, право да извършват тази дейност имат и дружества, получили лиценз за извършване на дейност като управляващо дружество или управляващо дружество от държава членка.
Ексус Маркетс ООД и Астон Маркетс ООД не попадат в нито една от изброените по- горе хипотези, предвид което нямат право да предоставят инвестиционни услуги и дейности на територията на Република България или друга държава членка.
Инвеститорите, е необходимо първо да проверят дали съответното дружество е лицензирано от КФН и има право, съгласно издадения лиценз, да предоставя инвестиционни услуги и дейности на клиенти.
Списък на инвестиционните посредници и управляващите дружества, получили лиценз от КФН, може да намерите на интернет страницата на КФН на следния адрес:
Списък на инвестиционните посредници от държави членки, имащи право да предоставят инвестиционни услуги и дейности на територията на Република България, може да намерите на интернет страницата на КФН на следния адрес:

Бих искала да споделя и аз нещо за компанията Инвесторс.бг , тъй като до скоро работих за тях.
Погледната отвън същата прилича на красива червена ябълка, а същност отвътре е пълна с червеи, които я прояждат и системно се подиграват с хората.
Преди да започнете работа имате три дни обучение, ако сте одобрени започвате работа на четвъртия.Работи се от 08;30 - 18;00 часа. За всяка минута закъснение ти се налага санкция от 10,00 лева.
От 8;30- 9;00 един от мениджърите държи реч (общи приказки). От 9;00- 11;00 се скъсваш да набираш хора по телефона, чийто данни уж ги имат от търговския регистър. Разговаряш с хора, които или те псуват или ти затварят.В следобедните часове продължаваш да говориш с хора, които продължават да те псуват, а ти трябва да продължаваш да ги убеждаваш да инвестират в инструменти, които НЕ ГИ ИНТЕРЕСУВАТ.
В крайна сметка мениджърите ходят по теб и те хокат за щяло и нещяло. А за мениджъра К. В. каквото и да кажа ще е малко - страшно противен човек.
Ако сте решили да работите там имайте предвид, че тази фирма не само е гнила ябълка, но и НЯМА лиценз от КФН за извършване инвестиционна дейност каквато извършва).
Надявам се да имате правно самосъзнание и уважение към хората и поне да проверите сериозно компанията преди да се ангажирате с нея.
Успех!

Здравейте! Имам нужда от актуален съвет от запознат с дейността на Инвесторс БГ (бивш или настоящ служител). Започнах работа в Инвесторс и се чувствам много прецакан, защото напуснах другата си работа, която харесвах, изманипулиран от атрактивното описание на длъжността и заплащането. Въпросът ми е ако напусна без 1-но месечно предизвестие, ще си взема ли заплатата + евентуално бонусите от продажби? В момента мениджъри са Стефан, Краси и Любо. Не ми допада да тормозя хората с цел телефонна измама, защото реално е това. И не мога да си обясня как е възможно другите хора да стоят толкова време без продажби (т.е. на една заплата -400 лв). Моля дайте съвет!

Днес бях на интервю в Инвесторс БГ и ни казаха че до края на седмицата ще се обадят на одобрените.Прочетох много неща за тази фирма и не знам какво да правя ако ми се обадят че съм одобрена.Дайте съвет?

Уважаеми дами и господа,
бивши и настоящи недоволни клиенти/служители на "ИНВЕСТОРС"ЕООД и "ИНВЕСТОРС БГ" ЕООД,
в случай че желаете да съдействате на компетентните органи, за да бъдат съставени актове за установяване на административни нарушения, съответно наказателни постановления и административно-наказателното преследване към това дружество да се осъществи качествено и в максимален обем , МОЛЯ ПОЗВЪНЕТЕ НА ТЕЛ. 02/ 9404849 ИЛИ ПОДАЙТЕ ЖАЛБА НА АДРЕС : [email protected]