Тайтън Гейт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ЗПЗ Административна сграда бивш Пивоварен завод, ет.3&markers=Варна,ЗПЗ Административна сграда бивш Пивоварен завод, ет.3

Тайтън Гейт

Дали някой ще изрази мнение за фирмата? В последно време пускат доста обяви и никъде в нета не се открива негативно мнение за тях. Все пак, ако някой бивш или настоящ служител изрази мнение няма да е лошо.Така и настоящите кандидати ще могат по-лесно да преценят какво да очакват, а и самият работодател може да спечели от това, че ще кандидатстват правилните хора за позициите им :)

Здравейте!Предстои ми интервю в тази фирма за позицията writer. Някой има ли наблюдение върху дейността на тази фирма? Чувам, че заплащането е добро, но дали са коректни?