Каменица АД

Здравейте,много истини ще лъснат скоро време. Много хора ще понесът последствията от това че опитват да изчукат подчинените си.С лъжливите обещания,с измисленото печелене на доверие идва ли не ти значиш много за мен.А за онзи смешко регионалния... какво да кажа....ако жена му горката женица знае какви ги върши в деиствителност. Има матерял имаа,рано или късно чашата ще прелее. А дали няма да е в началото на следващият месец??? знае ли човек

Ааааа ма го това не е ли гаджето на бевшия супервайзор,и любовницата на сегашния регионален за югозападна България? ейййй отиват си

Нека все пак е ясно за коя дама говорим все пак.

"Аз не съм казала ,че съм безгрешна !!!
Просто не съжалявам за грешките си"-

Постулат на въпросната Магдалена Стоянова.Гордо,обявено мнение на страницата и във Фейсбук.Тя дори и не осъзнава,как се държи.

Чета си аз и определено съм съгласен с всичко по долу написано.
Мога само да кажа че мениджърският екип допуска да се случват такива неща и да превръщат компанията в SWING CLUB.(знаете какво означава това) Имат наглоста да използват подчинените си за неприлични удоволствия и да лансират сексуалните отношения между колеги.
Кога ли някой прекрасен ден ще лъснат пикантни истини за това кой с кого и как... Ще бъдат огорчени много семейства. Знае се от години че е така но не се намери някой който да мисли с главата на раменете си а не с други части на тялото.Жалкото е че положението в компанията което имат не се използва за развитие на бизнеса и пазара а за лични облаги и забавления.Историята познава достатъчно моменти от конференции,обучения и други сбирки където "каквото се случва си остава там" Няма да цитирам имена защото все пак тези хора имат семейства които биха приели с дълбоко огорчение случващите се непрофесионални лични отношения!Момчета или по скоро не до там порастнали мъже има поговорка "където си вадиш хляба не си...."Мисля че всички знаят продължението.И за финал, това е уникална компания, и всеки който е имал възможноста да работи в нея е спечелил много и научил много. Препоръчвам горещо на всеки който иска да работи пълноценно да се докосне до компания с традиции!

Искам да изкажа мнение относно вашата служителка Магдалена.Работи непрофесионално,разчита на външния си вид,и непрестава да го натрапва,без да и е поискан,а за да не и е поискан,значи меко казано не е желан.На нея бих казал:Маги-жена ми е в пъти по-красива от теб,освен това, теб си те и знаем в града, как се ожени и те натириха след 2 седмици.Работиш във фирма с високи стандарти,и би било редно да се научиш да си на нивото им,не да петниш Мениджърите си с евтини номерца.
На вас мениджъри на Маги от Благоевград бих казал:Не си разкопчавайте циповете на работните места и не позволявайте да ви води за носа и то показно.Големите мъже от София,знаем ви тук поименно.Заминал си Здравко,щото еди кво си...,сега останаха Емо,Дани,Ники.Пичове,не ви прави чест,да ви петни една опетнена дама от Благоевград.

Напълно съгласен съм с коментара на колегата преди мен.Всичко написано е вярно.Най-добрата Търговска Школа през която съм преминал.Не съжалявам за нито ден,в който съм работил за тази компания.Пожелава искрено на всеки,който има шанса,да се развива и да допринася за просперитета на компанията,както съм го правил аз до последния си работен ден там.Компанията инвестира във вас служителите, още от първия ви работен ден,под вид на обучения,което е най важното.Не новата кола и прещедрия социален пакет са най-важни,подчертавам ПРЕЩЕДРИЯ,защото е такъв,а опита който получавате.Опита и обученията,които сте преминали, никой неможе да ви ги отнеме,ако сте правили това,което са ви карали да правите когато е трябвало.Ако някога,се случи да се разделите с Каменица,което не пожелавам на никого,знайте,че това че сте записали в CV-то си,че сте работили там,ще накара всеки потенциален работодател,който има работещ търговски екип(подчертавам работещ,а не гаражен)да ви покани на интервю.На самите интервюта, вие ще контрастирате с конкурентите си и ще печелите убедително.На въпроса "Искано Желано Възнаграждение?"-спокойно може да назовете разумно голяма цифра и вярвайте ми ще чуете-"МОЖЕМ ДА ГО ПОКРИЕМ",още преди да сте си довършили изречението.
Пожелавам Успех на всички бивши колеги!Със силни пристрастия към зона Юг,макар и да съм "Софиянец в Повече" от няколко години.Горд съм че съм бил в S1.1,още от първия ден на създаването му.

Бивш служител на Каменица съм и от написаното дотук установявам че от една година яко се плюе. А фирмата е много добра :)
По въпросът за търговски отдел. Да, заплащането е около средното за страната, но бонусите на търговците са отлични за индустрията. Референция:сравнения с Кола, Загорка, Карлсберг. Ок, сигурно във фармацията и тютюните плащат по-добре. И в авиацията също.
За назначаванията- има си процедура която се спазва, и да- понякога има изключения за хора включени в групата на талантите. Апропо- компанията има търговска академия, оценка на представянето и идентифициране на таланти- постоянно има обучения. Кой бил назначен супервайзор в Пазарджик, Мазарджик и Долно надолнище- ами търговци които имат потенциал и на които компанията залага за бъдещето си. Понеже Стойо се споменава често- да, и той е в тази група.
На неуспелите кандидати се дава конкретно информация защо не са успели и какво трябва да работят за да успеят. Така че не вярвам тази жлъч която се излива да идва от тях- по-скоро от някой от малкото търговци изритани за лъжа, мързел или нещо по-лошо.
За атмосферата- търговците са на върха на пирамидата в компанията- всеки разбира че те носят печалбите. Де що Президент на Молсън Корс се появи в България, първо го водят при търговците и да гледа пазара. Така че максимата "всеки продава" важи.
Така че ако сте амбициозен, работите здраво, готов сте да инвестира време и усилия в себе си за развитие и подобрение, не сте мрънкалник и дребнаво заядлив- това е компанията за вас.
Дано не съм си загубил времето с този пост, аман от злобни и заядливи бивши служители.

Стана ми интересно,как Стойо Вълчанов е станал регионален през 2007-2008-ма.Някой беше споделил по назад в мненията.Я малко инфо,моля!

1 точка

Съгласен съм с вас всичкото в Каменица е минало останало е само името, и шуробаджанащината е на ента степен. мениджъра си правят кавото си иска повишава , понижава, уволнява без значение кой как се справя важното е да е негов човек.А уж Каменица имала някакви политики да си развива хората нищо подобно няма никакво развитие всичкото е само на приказки поне в отдел Логистика в хасково.