Каменица https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3&markers=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3

Колега, не си губи времето в излишни ходове.
Много непрофесионален отдел по Човешки Ресурси, които дори не дават обратна връзка след интервю.
Дали става с връзки?А?!
Току виж можеш да получиш информация след няколко месеца, ако си кандидатствал и акпо някоя девойка е на кеф да ти пише.
А забравих, че някой трябва да и подшушне преди това, за да благоволи да ти звънне.
И ако все пак ти звънне някоя убавица, искай си оферта черно на бяло, за да не се разочароваш после.

Какво ви е мнението за екипа в Пловдив? Наистина ли без връзки не можеш да се уредиш като търговски представител? Познавам един супервайзър , който ми се вижда малко ....... айде няма да коментирам какъв , та той ми беше намекнал че е на ваши и наши...

Четейки коментарите до момента, се вижда че става въпрос за хора единствено с лични несгоди в компанията. Кой с кой се ...... не е само в тази компания. Да не мислите, че другите компании са по-стока? Не си струва да си хабите нервите в тази компания ако не сте:
- некадърен/некомпетентен
- не може да лижете за...ци
- не сте лицемер
- работите

Ако не отговаряте на посочените по-горе изисквания, то тогава сте перфектният кандидат.

За основни отдели няма да коментирам.

За меринджеите - БЕЗ КОМЕНТАР!

По - добре да дойде бай Иван от едно от близките села.

На всичкото отгоре тази компания си позволява да злепоставя бившите си служители, което е ПРОТИВОЗАКОННО, но нали великия отдел Човешки Некадърници управлява тези процеси - не се и очаква друг по-евтин сценарии от този.

И да, ако сте добър интригант и сплетник сте перфектен за там.

Който копае гроб другиму, сам пада в него.

Ето и моят опит от кандидатстване в Каменица АД.

С две думи: не Ви препоръчвам да се занимавате с фирма, която не цени времето и усилията, които инвестира кандидата и дори не пожелаха да дадат обратна връзка за резултата след един месец интервюта и тестове.

Подробната версия:
Повикаха ме от HR агенция за интервю за длъжност CAPEX procurement мениджър, което приех. След среща с агенцията, бях пратен на интервю с Каменица директно. Първото такова мина добре и ми обясниха, че ако ме одобрят, ще трябва да направя тестове. Стигнахме и до този момент - първият направих онлайн вкъщи, а вторият пак на място в офисът им, понеже бил в контролирана среда. Дотук вече съм инвестирал едно излизане по - рано от работа + 2 дни платен отпуск (който можеше да ползвам за коледните празници). След въпросните тестове ми съобщиха, че трябва да проведем финален разговор с ръководството им в Румъния, което било на английски език. Тук е редно да отбележа като плюс за Каменица, че се съгласиха това да стане дистанционно изцяло по телефона (така или иначе румънците не са в България) и тази среща ми костваше само една обедна почивка. Всичко приключи откъм срещи и започна чакането на резултат. От втората седмица на Декември 2016 аз не съм получил и до момента отговор какво се случва (вече почти месец).

За мен не е проблем, че не съм избран или че не покривам изискванията им, нито това е повода да бъда афектиран и да изкажа негативно мнение. За мен не е коректно кандидат да инвестира толкова много време, при положение че си имам добре платена работа и това да не бъде удостоено с един елементарен отговор от 2 реда по електронна поща. Дори не иска личен контакт, ако HR-a на Каменица го/я е срам или му е неудобно да ми каже, че не ставам. Не си губете времето с хора, които не могат да го оценят, защото няма по - ценно от него в бизнеса!

Здравейте,много истини ще лъснат скоро време. Много хора ще понесът последствията от това че опитват да изчукат подчинените си.С лъжливите обещания,с измисленото печелене на доверие идва ли не ти значиш много за мен.А за онзи смешко регионалния... какво да кажа....ако жена му горката женица знае какви ги върши в деиствителност. Има матерял имаа,рано или късно чашата ще прелее. А дали няма да е в началото на следващият месец??? знае ли човек

Ааааа ма го това не е ли гаджето на бевшия супервайзор,и любовницата на сегашния регионален за югозападна България? ейййй отиват си

Нека все пак е ясно за коя дама говорим все пак.

"Аз не съм казала ,че съм безгрешна !!!
Просто не съжалявам за грешките си"-

Постулат на въпросната Магдалена Стоянова.Гордо,обявено мнение на страницата и във Фейсбук.Тя дори и не осъзнава,как се държи.

Чета си аз и определено съм съгласен с всичко по долу написано.
Мога само да кажа че мениджърският екип допуска да се случват такива неща и да превръщат компанията в SWING CLUB.(знаете какво означава това) Имат наглоста да използват подчинените си за неприлични удоволствия и да лансират сексуалните отношения между колеги.
Кога ли някой прекрасен ден ще лъснат пикантни истини за това кой с кого и как... Ще бъдат огорчени много семейства. Знае се от години че е така но не се намери някой който да мисли с главата на раменете си а не с други части на тялото.Жалкото е че положението в компанията което имат не се използва за развитие на бизнеса и пазара а за лични облаги и забавления.Историята познава достатъчно моменти от конференции,обучения и други сбирки където "каквото се случва си остава там" Няма да цитирам имена защото все пак тези хора имат семейства които биха приели с дълбоко огорчение случващите се непрофесионални лични отношения!Момчета или по скоро не до там порастнали мъже има поговорка "където си вадиш хляба не си...."Мисля че всички знаят продължението.И за финал, това е уникална компания, и всеки който е имал възможноста да работи в нея е спечелил много и научил много. Препоръчвам горещо на всеки който иска да работи пълноценно да се докосне до компания с традиции!

Искам да изкажа мнение относно вашата служителка Магдалена.Работи непрофесионално,разчита на външния си вид,и непрестава да го натрапва,без да и е поискан,а за да не и е поискан,значи меко казано не е желан.На нея бих казал:Маги-жена ми е в пъти по-красива от теб,освен това, теб си те и знаем в града, как се ожени и те натириха след 2 седмици.Работиш във фирма с високи стандарти,и би било редно да се научиш да си на нивото им,не да петниш Мениджърите си с евтини номерца.
На вас мениджъри на Маги от Благоевград бих казал:Не си разкопчавайте циповете на работните места и не позволявайте да ви води за носа и то показно.Големите мъже от София,знаем ви тук поименно.Заминал си Здравко,щото еди кво си...,сега останаха Емо,Дани,Ники.Пичове,не ви прави чест,да ви петни една опетнена дама от Благоевград.