Травентурия ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, ул. ВЕСЛЕЦ, 45, Офис Партер&markers=София,Район р-н Оборище, ул. ВЕСЛЕЦ, 45, Офис Партер

Г-н,Захариев!?!
Направо се чудя как да се обърна към Вас?
Ще бъда директен за да не Ви губя времето.
Въобще, даже изобщо не разбирате от работата и
същноста на позиция Отговорник Автопарк + другуте му Хиляди задължения за 800 ЛЕВА БРУТНА ЗАПЛАТА.
Тая заплата за седмица ли я предлагате или за ЧАС?
Ако искате аз ще дойда да Ви върша Всичко това и ще Ви ДАВАМ по 6000лв. на месец само, защото щеме вземете на Работа, а забравих ще нося и по шише Ракия всеки ден!
Що не слезнете малко на земята???
За тия пари на тази позиция ще продължавате Да си търсите качествен Човек и ще го намерите когато върбата РОДИ КРУШИ.
Залъгвате се за месец-два, докато и клъвналите на въдицата от СЕЛАТА, КЪДЕТО МЕЧКИТЕ ПО ГЪЗ СЛИЗАТ СЕ ОСЪЗНАЯТ!!!

Много се извинявам, че съм пропуснал дискусията тук. Съвсем случайно попаднах и видях, че са се натрупали въпроси.

Конкретно за лицето наричащо се Пешо Тончев. За времето, за което беше служител на Травентурия ООД той закара една кола до автосервиз, закара едни клиенти от хотел в центъра до София до Летище и посрещна 2 групи клиенти от Летище София до хотел в центъра. След това прецени, че това не е за него и напусна. За този труд (който му е отнел около 5 часа) ми бяха изплатени 2 пълни работни дни (16 часа). Вие си преценете кой е крив и кой е прав. Той е единственият служител в София, който е напуснал от днес за утре. С всички останали сме се разделяли като приятели.

Факт е, че трябва специална мая хора, на които им харесва тази работа. Динамична е, не може да се планират дните напред (днес разбираш, какво ще правиш утре). Изискват се и умения зад волана, както и познания по английски език, отвореност и комуникативност. Но е и много изпълваща, срещаш разни хора от различни култури, всеки ден на ново място с позитивни хора (те са тръгнали на почивка все пак). И звучи много идилично за много хора и много хора си мислят, че могат да я съвместяват и с други задължения (примерно студенти). Но не е точно така. Особено, когато е свързано и със семейни задължения. Все пак в туризма, ни се налага да работим, когато всички останали почиват.

И Румен е абсолютно прав. Има си хора за тази работа. Факт е, че понякога ни е трудно да попаднем на тях. Но също е факт, че няма да намерите някой на когото не е обяснено подробно в какво се състои работата, всичките и негативи. Няма да намерите и някой на който не е платен и последният час изработен във фирмата, отпуск, бонуси, ваучери за храна и всичко по реда.

За сведение на Константин аз съм "въртял геврека" сигурно повече и от президента Плевналиев, но не може да се "върти" фирма, която дава работа на над 30 човека зад волана на автомобил.

Атанас Захариев
Управител и съсобственик
Травентурия ООД

Работил съм и за други фирми в този бранш, но престоя ми в тази фирма беше смея да твърдя приятен!
Хора, работата не е за всеки!!! На моменти е изключително натоварено, трябва да се мисли(бързо), да сте отговорни, не е лека работа, но заплащането си струва. Не е работа в офис или като да сортираш копчета. Напротив работата е интензивна, срещате се постоянно с нови хора на различни места.
Сменил съм не малко работодатели в България. Но от  тази фирма съм приятно изненадан, че тук си знаеш всеки лев!! Никой не ти казва накрая на месеца ами виж, то тука сега... няма работа..другия месец по-добре...
Тук си знаеш заплата, командировки, бонуси допълнителни часове!! и др!! И всичко си идва навреме или по-рано. Отделно бакшиши -които изобщо не са малко! Въпроса е дали всеки може да я работи тази работа. С очите си съм виждал как хора си тръгват именно защото това не ги кефи, подхождат несериозно или им идва в повече. Но на този който му допадне  и си върши работата с кеф остава много доволен!!!
Идете, поговорете, ще ви обяснят и си решете дали това е вашата работа, ако се двуомите, изобщо не почвайте.
Лично за мен беше удоволствие да работя там!!!
 May the Force be with you!!!!

Като се има предвид, че обявите на въпросната фирма са през месец-два в jobs-a, сигурно си има причина. Не ми се вярва да не могат да намерят подходящи хора за толкова време. В момента си търся работа и въпреки, че отговарям на изискванията им, обявите на Травентурия просто ги пропускам. Имайте едно наум като кандидатствате, явно текучеството при тях е голямо. Може би е време Наско сам да хваща геврека?

Интерестното е не дали сте имали такъв работник, а дали това е истина, а от тговорът ви не става ясно

В отговор на написаното мнение от Г-Н Пешо Тончев е редно да заявим, че фирма Травентурия ООД никога не е имала служител с такова име.

Атанас Захариев
Управител и съсобственик
Травентурия ООД

Ако не цените свободното си време, не обичате да спите или да се прибирате вкъщи това е фирмата, в която тряба да рботите. Ще ви експлоатират и ще искат да сте на тяхно разположение денонощно, тъй като графика ви го променят през 1 ч., вие ще трябва да сте онлайн през цялото време а ще ви плащат само за часовете , в които реално работите независимо,че ще бъдете на разположение денонощно. Говоря за позицията на шофьор, като това, че цял ден сте ангажирани  те ви заплашат само времето през което шофирте, а това го разбирате след като сте започнали. В крайна сметка ще сте денонощно на разположение а ще ви платят каквото решат. Не фирма, в която си заслужава да работи човек, тъй като ще ви експлоатират както си преценят