Трейдспот ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Трейдспот ЕООД

1 точка от 4 мнения

Купих уеб камера от фирмата. Камерата се оказа дефектна, но ми казаха преди това, че е тествана и работи. Работи, но дефектна с изкривявания и не може да се използва, защото е дразнещо. Когато им писах, че е дефектна мълчат и нищо не отговориха. Некоректна фирма!

Срещнах се с този човек - Тихомир Иванов, по малко по различни причини. Оказа се, че той се опитва да направи всичко, само и само да изцеди събеседника си за услуги и работа, но ако може - БЕЗПЛАТНО! Веднага ми се похвали, че има бизнес и че си търси партньор с който да дели печалбата! Личеше си, че е пълен измамник. Дрехите му бяха раздърпани, скъсани и мръсни. Не се беше избръснал и се съмнявам, че се беше изкъпал. Моля не се вързвайте и не започвайте там работа. Гаранция, че от човек като този няма да видите нито стотинка. Такива селяни от Димитровград, които дори не знаят как се комуникира с хората нормално (камо ли като бизнесмен) да си се връщат на село и да не се опитват да идват тук и да се правят на велики и да лъжат младите хора. Човека наистина е за Господари на Ефира!!!

Пълна измамаааааа НЕ ходете на интервю !!!! То беще в ЗАЛА ПОД НАЕМ :) тук www.soho.bg - платил наема за 1 4ас :D  и се прави на бизнесмен  !!! РАБОТАТА Е ИЗМАМА ,някои да го  каже тоя на Господари на ефира !!! НЯМА да видите парии , ДРЕХИТЕ СА ОТ ИЛИЯНЦИ !!! ОТ МАГАЗИН СЕ КУПУВА И ПРАЩА !!!! само идиоти биха си купили нещо то сайта !!!!

Човека стоящ зад тази фирма е абсолютен измамник ТИхомир Иванов от Димитровград! Това му е втори провален опит за бизнес с втора фирма. Първата е Пемир ЕООД. И в двата случая лъже, краде и мами. Проведе ми интервюто на пейка на метростанция за бизнес партньор. Аз бях глупава достатъчно, че да му се доверя.  Каза, че ще делим парите на половина от печалбите на фирмата. Излъга, че всичко е направено и готово само да стартира. Оказа се, че нищо не е готово. първо подписахме един договор за партньорство, след това втори за управител на 900 лв и накрая за техн. сътрудник за 500 лв, като само последния беше регистриран някъде.  Две седмици работех без договор, създавах лога за сайта, банери, нямаше дори дрехи, купувахме дрехи от Илиенци защото не му се даваха много пари, правихме снимки и т.н. накрая той реши да ме уволни след два месеца работа и когато всичко беше готово, защото не си вдигам телефона!!! Отградна ми авторските лога и текстове на сайта, открадна ми от бюрото лични документи и копията от всички договори за да не мога да докажа нищо. Папката ми с документи беше намерена на неговото бюро празна. На всичкото от горе си позволяваше постоянно да звъни на родителите ми и да ги тормози, да им обяснява как да си възпитават детето!!! Безумие! Човека е абсолютен измамник и се пазете от него!!!