Прайм Дистрибюшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Зографски Манастир 11&markers=София,ул. Зографски Манастир 11

Прайм Дистрибюшън ЕООД

Клиент съм на компанията и общо взето взимам от там всичко необходимо за офиса. Искам да споделя, че получавам отлична услуга, цени, обслужване, отношение. Знам, че са малък екип, но реално не съм ходил на място в офиса им. Не съм забелязал да има някакво текучество, работя си все с един търговец, само май шофьор смениха или нещо такова. Затова мога само да предположа, че средата е ок.

Фирмата е малка, със сплотен колектив и приятелски взаимоотношения. Има ясно разграничение на длъжностите, но всички са готови да помогнат при необходимост. Натоварване - ок, в рамките на нормалното, както навсякъде си има и стресови ситуации. Няма особени възможности за израстване, но пък има сигурност на работното място.

Фирмата е много коректна по отношение на служителите си. Работната среда е прекрасна. Разбира се има и изнервящи моменти, но всичко е в рамките на добрия тон. Препоръчвам!