Домаза /img/frontend/nomap.png"

Аз съм настоящ служител в Домаза. Мениджърите са изключително всеотдайни, отнасят се с разбиране и търпение, винаги помагат, когато срещна трудност. Колективът е задружен, колегите са готини млади хора, които държат на добрия тон и положителната комуникация. Заплащането зависи от всеотдайността и усилията, които се влагат, но дори и да има "лоши дни", няма глоби или мрънкане, а само съвети и допълнителни обучения. Служителят е на първо място в Домаза.

Тази фирма е пълна пародия. Изключително некомпетентни мениджъри, пълни с изисквания и празни обещания. Съветът ми е да не си губите времето с тази фирма,тук шансове за развитие няма. Единственото, което се случва е обременяване с хиляди задачи и изисквания без никакво възнаграждение. Хо

Като бивш служител мога да кажа, че ако имате желание да работите и да се развивате във фирма с "европейско" отношение към работата това е точното място. Професионализма на мениджърския екип е на достатъчно високо ниво за да Ви накара да ходите с желание на работа. По повод, това че доста често имат обяви за набиране не персонал причината е, че просто се развиват с скоростно темпо и след няколко години, ще бъдат пред своите конкуренти. Ако повечето БГ работодатели имаха такова отношение към работниците си, може би нямаше да се наложи всички да бягат в чужбина.

Здравейте, аз също питам за тази фирма, виждам, че често публикуват обяви, което ме навежда на мисълта, че не са особено коректни. Може и да греш. Някой може ли да сподели?

Някой да сподели нещо за тази призрачна фирма? Гледам я, отдавна си стоят техните обяви и никой нищо не казва.