Джавелингруп Javelingroup https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Казбек №63&markers=София,ул. Казбек №63

Джавелингруп Javelingroup

Интервю на английски

Много сте Прости бе Идиоти такива

Да бяхте станали Международни шофьори България, Гърция, Германия

за 3000 евро по-добре

Здравейте, пиша относно Аccenture Operations (не Technology).
Бих искала да споделя някои положителни странни, които аз лично ценя.
Имаш гъвкава работа от вкъщи и от офис, което можеш да моделираш според желанията си (в определени граници, разбира се).
Отношението към служители е добро - никога не ми е случвало да се отнасят с мен с неуважение. Колегите са приятни. Мениджмънта се отнася с разбиране и гъвкавост ако има нужда да си тръгнеш по-рано например - с фиксирано работно време сме, но това не означава че няма човешко отношение.
Има работа, но никой не те кара до работиш извънредно.
Офисът е хубав и на добро място.
Наскоро имаше индексация на заплатите.
Стойността на допълнителните месечни ваучери, фитнес карти и др. парични стимули е висока.

Бях кандидатствал за Claims adjuster with English language. След не знам си колко интервюта за въпросната позиция ми пуснаха имейл, че са намерили кандидат, който има сходен опит. Губят времето за малко пари и не си заслужава да се занимава човек с тях.

Офертират те за 1500-1600 лв чисто, което е като ЛИДЛ касиерките. Уж са голяма фирма, не знам си какво.

По-добре не пускайте за да не Ви губят времето.

Поздрави.

Кандидатствах за работа в Accenture- Съпорт с чужди езици. Учил съм и работил 15 г в чужбина. Интерюто ми го прави една госпожа, която ама изобщо не го говореше тоя въпросния език, и обръщаше на английски.
Интервюто с т.н Мениджър екип беше арогантно и неуважително. Шефката си гледа телефона и ми се подиграваше. Въпреки, че беше онлайн интервю се виждаше неуважението и се знаеше, отговорът.
В емейла с отказът беше посочено, че нямам нужният опит, а в обявата им изобщо нямаше изисквания за такъв. Имаше описание за знаеме на съответният език. Дори изисквания за образование нямаше.
Този коментар не го пиша, защото не са ме одобрили. Аз езици и образование си имам. Ще стане, но някак си им е неадекватно поведението.

Когато Илон Мъск е бил отхвърлян от някакви измислени лигли от hr, той е решил да създаде своя фирма, дори свои фирмИ. Така че не вярвайте на хора, които нямат очи да видят светлината ви и не се предавайте. Днес рядко фирми ценят служителите си. Те искат роби, не вас. Вярвайте в талантите си, защото всеки умее да прави нещо добре. Дерзайте и не правете кефа на другите да ви смятат за идиоти!

Какъв е този тромав процес на подбор в accenture? Така е като слагате момиченца на по 25 години в човешките ресурси вместо да са на оперативните позизии! Бас държа, че ако тях ги тествате на чуждите езици няма са издържат теста или ще е със слаби резултати. И защо звънят на хора с дипломи от чужбина 3 месеца след като са кандидатствали? Няма край тая шуробаджанащина у нас! Ужасен HR отдел!

Има култура на тормоз, която се толерира от мениджмънта. Ако не си от кликата на любимците, е вероятно да станеш обект на психически тормоз. Тормозът се изразява в претоварване от работа над възможностите на всеки, извънреден труд над позволеното от закон, а като се оплачеш ти казват че си на ненормиран работен ден, ето виж - всички стоят да работят. Заплащането е под средното, а ако поискаш увеличение, се стремят да те изкарат, че не се справяш добре.
Чета мнения, че уж има гъвкаво работно време - аз като питах, ми казаха че работното време е от 9 до колкото ме държат вечерта, защото е ненормирано.

Иди на Психалог

Пий си Хапчетата за Психичните си разстроства

Ти 7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е

Бегай да се Лекуваш няма работа?

Ха ха хах!

В тази жалка фирмичка е пълно с Оси?

Дадоха ти Тест и Задачи за Търсене и Обхождане на

Дървета ли?

И ти писаха 2 ка щото си много Тъп?

Като не предявяваш Съдебни Претенции ЧСИ?

Има ли съкращения или други мерки взети заради пандемията и от къде се работи - офис или дистанционно ?