ИЗАМЕТ ООД /img/frontend/nomap.png"

ИЗАМЕТ ООД

Здравейте, работих в тази фирма почти година. Нямах опит в работата в офис. През по-голямата част от времето работех и на двете горе посочени позиции, като в маркетинга се предполага че трябва да има поне 3-ма. Е аз се наложи да бъда за известни време тези 3-ма души плюс секретар, което е непосилна задача. Заплата не ми се промени, нито длъжността, остана си технически секретар. След като отказах да върша всичко на едно и останах секретар с част от маркетингови отдел заплатата ми се върна пак на 700 лв. В тази фирма всеки дърпа за се в си и се спасява. Има някой свестни хора, но в крайна сметка вие няма да работите за тях. Управителят държи да избива комплексите си над работниците. На физически само разправи не съм ставала свидетел, но психически тормоз си е достатъчен фактор само по себе си. Аз се махнах на време точно в началото на разправии те им с полицията. Сами можете да проверите в Интернет за какво говоря. Ако искате да се научите да оцеляват това е мястото, ако искате работа и развитие стойте възможно по-далеч, това е моя съвет и мнение. Успешен ден.

ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ОТ ПО СВЕЖА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ФИРМАТА РАБОТНА СРЕДА ЗАПЛАТА ОСИГУРАВКИ???.КАНДИДАТСТВАХ ЗА РАБОТА ДАЙТЕ ИНФОРМАЦИЯ!!!

Шофьор
Заплата от: 1000 до 1000 лв.
04 Май, гр.София ИЗАМЕТ 1991 ООД
ЕЛ. ТЕХНИК - ОПРОВОДЯВЯНЕ НА ЕЛ. ТАБЛА ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА АСАНСЬОРИ
Заплата от: 800 до 898 лв.
Заварчик
Заплата от: 800 до 1000 лв.
Общ работник отдел Пласмент
Заплата от: 570 до 600 лв.
РАБОТНИК, ТОВАРО-РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ
Заплата от: 570 до 600 лв.
24 Април, гр.София ИЗАМЕТ 1991 ООД
ИЗАМЕТ 1991 ООД
Оператор въвеждане и обработка на данни - експедиция
Заплата от: 850 до 900 лв.
19 Април, гр.София ИЗАМЕТ 1991 ООД
Водач на мотокар
19 Април, гр.София ИЗАМЕТ 1991 ООД
ИНЖЕНЕР ПО ЕЛЕКТРОНИКА
17 Април, гр.София ИЗАМЕТ 1991 ООД
ИНЖЕНЕР-ПРОЕКТАНТ НА АСАНСЬОРНИ УРЕДБИ
17 Април, гр.София ИЗАМЕТ 1991 ООД
ШЛОСЕР
Заплата от: 750 до 950 лв.
16 Април, гр.София ИЗАМЕТ 1991 ООД
Оператор на AutoCad
Заплата от: 1000 до 1100 лв.
16 Април, гр.София

Трудна работа. При персонал около 50 човека такова търсене смърди. На лошо отношение към работниците. И заплати доста по-ниски от обявените.

ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ОТ ПО СВЕЖА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ФИРМАТА РАБОТНА СРЕДА ЗАПЛАТА ОСИГУРАВКИ .КАНДИДАТСТВАХ ЗА РАБОТА ДАЙТЕ ИНФО.

Тези, които не са съгласни с предишните мнения са именно антуража на Златанови. В това съм 100% сигурен. Става въпрос за една проста "мениджърка" със средно образование и нейното вярно куче - грозната й асистентка. За тях двете обръщения от типа "патица", "тъпа ли си", "смотло" и още подобни цветущи епитети са ежедневие. Честно казано не знам асистентката с кривия нос как още търпи варненската простакеса, няма ли самоуважение, достойнство и амбиции ?! Въпросната дама отнася солидно количество обиди всеки ден, върти кафета и чайове на "шефката" си, чисти й подлогата, сервира, мие и т.н. И въпреки всичко пак не е съгласна с долуизложените мнения за това в колко жалка и гнусна фирма работи. Предполагам, че е някакъв вид мазохизъм или пък девойчето наистина има толкова ниска самооценка, за да търпи ежедневни обиди и да плаче през ден.
Другото главно действащо лице е една рускиня, която също е със съмнително образование и компетенции, но поне се държи любезно с останалите служители.
Тези трите си мислят, че с негативните си оценки по отношение на реалните коментари за това, колко отвратителна и прогнила отвътре е "Изамет" се надяват, че могат да замажат очите на хората.
Мили дами, не се хабете, недоволните стават все повече, а вие винаги ще бъдете само три - верните кучета на Златанови, които си дават задниците за подаяния и търпят ежедневни унижения.
Искрено Ви пожелавам да се пенсионирате в "Изамет" и да търпите тягостната обстановка, грубото отношение и своеволията на Златанови още дълги години - чак до пенсия. Това би било най-голямото ви наказание. Пожелавам ви го от сърце !

Половината служители от "офиса" са технически секретари...
Младият шеф си позволява да бие служителите си и това не е еднократен случай ! А "лоялните служители" го оправдават и си мълчат като мишки, защитават го и нападат служителя, че сам си бил виновен .. изобщо колектив "мечта" ! По-гадни злобни и завистливи хора не съм срещала. Сами си правят интриги помежду си и после си ходят заедно в мола по приятелски. Готови са на всичко, за да се докарат пред Явор Златанов. Ужасно място, отвратително отношение, мизерни заплати и гадни колеги.
Ако сте от село и нямате друг избор бих Ви разбрала, само при екстремни условия си заслужава да си губиш времето с тези мизерници !
Трябва да си прекръстят фирмата на "ИЗМЕТ", каквито наистина са !
Не се лъжете по приятния външен вид и първите впечатления. Бивши служителки са стигали до аборт от тормоз... Това е най-ужасното място на което съм попадала !!! Толкова добре се чувствам откакто се махнах от там !
Не се лъжете - за Ваше добро е !!! Можете сами да видите какво е текучеството, ако следите непрестанните им обяви за работа :)

11 години работих там. До към 2008 беше добре. Безплатен як обяд, плащаха половината от пътя. Що-годе читави заплати имаше.
ОБАЧЕ Златанови се самозабравиха. Натрупаха пари и се втурнаха в лудо харчене. Изамет Тауър напимер. На Резбарска 4. Пари, хвърлени на улицата. Да квакат жаби в блатото. Като идея глупаво, като реализация отвратително. И още подобно има. Падна яко рязане на заплати, да си покрият загубите. И така си продължи.
Откакто се разкарах от там много мъки и мизерия преживях, обаче нито за секунда не съм съжалил. Златанови ми докараха Стокхолмски синдром. Като се разкарах и се усетих беше много гадно.
И не ми разправяйте, че Илия Златанов е готин тип. Много добре знае, че синът му е най-меко казано мръсник. Леко-полеко и той стана такъв. Хищен чорбаджия човекоядец.
За сведение Изамет не е единствения производител на асансьори в БГ. Има още поне 3-4 такива. Само дето всички са от един дол хиени. С малко изключение за Лифтком Шумен. С тях отношения нямам. Може и да свестни, не знам.
Повече с асансьорджии работа няма да имам. С изключение на Евгени Касабов. Ще се постаря да не спечели към 200 хиляди евро. Понеже не си спазва обещанията.
Такива неща, неприятни.

Единствения производител на асансьори в България, а само пенсионери работият в нея. Стария шеф е много готин човек и си разбира от работата, но сина му си мисли че всички са му длъжни и се държи изключително надменно с всички служители, вика им, обижда ги с много цветущи епитети. Ако сте млади и търсите място за развитие, тов НЕ е вашата фирма. Аз ги изтърпях 3 месеца и напуснах след като младия шеф се опита да се държи с мен като някакъв феодал. оби1а и често да налага безмислени глоби, а заплатата наистина е смешна.
Колегите са толкова стресирани че имало моменти в които по 3-4 дни всеки работи без дума да каже.

Комунизма е жив! Това е девиза за тази фирма! 99 % от служителите са глухи и слепи старчоци с паркинсон, но не ги махат защото са бивши колеги на стария Златанов. Всъщност, добре, че е той, фирмата все още да просъществува. Докато Явор е абсолютен измекяр. Изобщо не знае как се върти бизнес. За уважение към служителитеи зобщо не може да става и на въпрос. Развитие няма. Стартова заплата - 500 лв. Такава си и остава.