ДАТЕКС ООД /img/frontend/nomap.png"

ДАТЕКС ООД

Лошо работно място, кйто казва, че е хубаво е от "богоизбраните там", за простолюдието е пълен ада! Елена, жената на собственика-пълен миндил! Долен, безкруполен човек, който няма грам човечност в себе си! Каквото и да прави служител там, все не е достатъчно и все искат още! Грозно, невъзпитано отношение към служителите и дори не знае имената им, но вика по тях, всеедно не са човешки същества! Никога, ама никога не се лъжете да ходите там! Освен, ако не е мечтата ви да сте подлоги на четиричленното семейство-собственици! Те забравят, че не са вездесъщи и лошотията към служителите, както и некоректността й ще се върне главоломно по главите й някой ден! :) Колегите, всеки гледа да те "докладва", ушенца са всички на въпросната Елена! Далече от там стойте!

!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

От няколко години,съм служител във Фирма Датекс.Тя е,най-добрата в бранша,в нашата скъпа Република!Силно наподобява Американските фирми,по стандарт! Собствениците са страхотни,земни и човечни хора! Заплащането е повече от адекватно,във всички отдели,работната среда е топ! Хейтърите, са в повече,хубаво е да не се заслушвате в хорски приказки,винаги се убеждавайте в истиността на едно твърдение лично,в противен случай,можете само да изгубите,а всяка загуба е голям минус! :))

Най-ужасната фирма, с най-простите и интриганти колеги. Не се лъжете да ходите там.

Описание и Изисквания: Фирма "Датекс" ООД търси да назначи рецепционист/ка.

Ще бъдат разгледани само кандидатурите на изпратилите следните документи:
1. Диплома за завършено висше образование (с копие от оценките), ако има
2. Диплома за завършено средно образование (с копие от оценките)
3. Автобиография
Месторабота: София, ЖК Дружба, ул. Датекс № 4

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ. Дълго ще има да търсите. Особено вземайки предвид и мненията тук.

Пичове ето начин как да си изкарате малко пари от интернет: https://free-litecoin.com/login?referer=52594
Аз си изкарвам до 1LTC всеки ден.

Изключително некоректна фирма! Колеги, среда, местоположение, абе като цяло цялата фирма е на много ниско ниво! Некоректни относно заплащането!

Като се абстрахирам от някои простотии по отделите, както и от някои нетипични личностни взаимоотношения, установявам, че фирма "Датекс" ООД, е невероятно хубаво място за работа. Ако имате необходимите качества, няма как да не ви забележат. Ще получите възможности за развитие, за каквито не сте си мечтали. Фирмата не само, че не отказва обучения, но ги поощрява - както в страната, така и в чужбина, стига да имате желание. Проектите, по които се работи, ще повишат в пъти квалификацията ви и интелектуалното ви ниво. Така че, ако сте от амбициозните, различните и мрете да се доказвате, това е мястото. Не се колебайте. И нека Силата да бъде с вас :-).

Ако ви предложат работа конкретно в производство на фирма Датекс, моя съвет е откажете. В момента няма работа и принуждават насила колеги да излизат в отпуск. Да не говорим за отношението на ръководителите на работни линии към служителите си. Ако ви кажат, че започвате работа при Милен Първанов направо откажете. Това е човек със силно вкоренен селски манталитет, който избива своите комплекси върху подчинените си служители. Лично съм ставал свидетел не един път как хули и обижда своите работници и говори нецензурни думи зад гърба им, винаги зад гърба им никога лице в лице. Заплащането е под средното за София и много често се налага да се работи през уикендите. Този извънреден труд ви се заплаща, но ако откажете да давате допълнителни дни ви гледат като втора ръка човек и съответно това рефлектира върху евентуалните бонуси, които може да вземете като допълнително възнаграждение. В заключение ако работата, на която сте се спря ли е за производството на тази фирма по добре я подминете, хората които имат собствено мнение и могат да мислят не са за тази отровна работна среда.