AmAm.bg https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Седалище и адрес на управление: София 1784, район "Младост", ул. "Михаил Тенев" 12, офис 23&markers=София,Седалище и адрес на управление: София 1784, район "Младост", ул. "Михаил Тенев" 12, офис 23

Пицария Ветрило, София
Изключително некоректни работодатели. Налагат силово по-ниски заплащания от договорените, както и постоянни глоби за несъществуващи провинения. Няма платени отпуски, държат персонала заключен (без възможност да излизат от помещенията в които работят) и почти винаги се работи повече от регламентираното работно време, без никакви бонуси. В момента целият персонал е подал молби за напускане.
Не препоръчвам на никой, да работи в това заведение!

Naistina menijara nqma mnogo pravilno otno6enie kam personala,no pak ekipat ot rabote6ti e dosta tarpeliv!:)

Ne moje 4ovek da raboti kogato menidjara im se kara na slujitelite i ima grubo otno6enie kum pod4inenite si, kogato ne uvajava rabotata im, i kogato izbiva nervite si na rabotnoto mqsto.