ОРМ.БГ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 28А, ет.2&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 28А, ет.2

ОРМ.БГ ООД

Някой дали има повече информация за стажантската програма на фирмата ? Чух добри думи, но искам информация от някой който е работил там или е бил част от нея ?

Някой може ли да ми даде актуална информация за фирмата? Какво е отношението към служителите и как върви заплащането? Мисля да кандидатствам за офис асистент там.

Във фирмата има изключително приятна и приятелска атмосфера. Повечето хора, които работят в Орм.бг са млади, креативни и невероятни професионалисти.

Някой може ли да каже повече за фирмата и обстановката на работа в нея? Интересувам се от работата в централният им офис в Пловдив.