ЛОГ - Сиберия ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЛОГ - Сиберия ЕООД

Ако могат да те прецакат няма да пропуснат да го направят. Колектива е подмолен. Премий не се дават или се дават само на свой хора, работиш като роб, уважение никакво

Работих в тази фирма точно един ден, за да разбера, че там не ми е мястото. Разпитах всичките колеги на обекта и от тях разбрах, че плащането е от време на време и не се знае колко се плаща, на интервюто това също не се разбира. Дават работни дрехи, но не и инструменти, а инструментите ги обещават на интервюто. Като попитах колегите защо някои стоят във фирмата толкова много време, ми казаха, че шефът отначало бил коректен, но с времето явно са се променили нещата. Махнах се от там най-вече заради голямата несигурност, многото командировки, които не се знае докога ще са, липсата на транспорт между обектите и това, че на някои обекти техническите се отнасят лошо с работниците. Освен това често се работи в събота. Разбира се нищо от това не съм го изпитал на собствен гръб, но като разбрах как стоят нещата, реших да не си губя повече времето с тях. Сами си правете изводите.