Икис Сл /img/frontend/nomap.png"

Здравейте!Виждайки,че отново вървят обяви на ИКИС ще драсна някой ред,за да не се излъже някой случайно.Препоръчвам НИКОГА да не започвате работа там.Всички началници са с промити мозъци от ходенето на така наречените оперативки всеки ден.Ако попаднете в производството ще имате късмета да ви ръководи едно побесняло и комплексирано човекоподобно същество облечено във власт,на което времето в по голямата си част е запълнено с дебненето на хората,човек с изключитено лошо възпитание и много лоша духовна и морална хигиена.По калпав ръководител от този не съм имал досега.Собствениците сигурно също знаят,че не се справя добре,но го държат единствено и само защото най добре се справя с това ,което те са му поръчали - да мачка хората.Да това е мотото на собствениците -Хората трябва да работят под стрес,за да дават всичко от себе си!?И повярвайте ми стресът е сериозен.Собствениците заедно с началниците си живеят в един друг свят в който съществува само фирмата и не поглеждат в страни.Това,че хората си имат достойнство,морал и лични чувства никой не го интересува.В този свят в който ще попаднете робството е разрешено,боледуването и отпуските са изключително нежелателни,да не кажа забранени.Ако случайно отсъствате заради нещо,съществото ще започне да ви тормози още повече.Колегите не са лоши,аз поне не можах да се скарам с никой за времето в което бях там ;-),има и една,две,три пияници хахаха да ме прощават.Колектив няма както можете да се досетите,защото се прави всичко възможно това да не се се случи въпреки думите на собствениците,че такъв трябва да има - ирония нали?Когато си подадете молбата за напускане съществото веднага започва да обяснява наляво и надясно как ви е освободил,защото не сте се справяли с работата(сигурно казва същото на собствениците по време на прословутите оперативки).Няма значение колко добре се справяте в работата си и колко добър специалист сте,всички позитиви от вашата работа ги обира То,а негативите са си ваша сметка,а работейки под непрекъснат стрес негативи се натрупват бързо.На колежките мъжете всичките си имат ортаци,така че не се пробвайте няма как да стане ))).Заплатата е средната за бранша,но с оглед какво се налага да изтърпите,изработите или изстрадате си е все едно работите ангария според мен.Всичко най лошо от капитализма е взето накуп и приложено с цялата му безочливост или жестокост ако щете.За нещо хубаво хмм не се сещам.Така че,ако случайно решите да попаднете в другата реалност измерението "И" (от Икисландия) трябва да направите всичко възможно да се освободите от там,Да, чувството е неописуемо мога да ви кажа,усещането за свобода и ... още нещо е страхотно.Успех!

отално деградирала фирма и тотално деградирали собственици и началници !!! Трима собственици - тримата глупаци ! Трагично положение от всяко естество, лъжи, измами, злоупотреби, липса на уважение и колегиалност, нарушаване на човешките права, ...............

Фирмата е пълна скръп и началника е един олигофрен пулно е с педераси и курви чукащи се през работно време с колеги Заплащането е под масата не плащат болнични водят те на минималната заплата. Експатират те като роб и ти викат непрекъснат стрес

Мошеници,укриващи доходи. Усигоряват ви на минималната заплата и се държът с работниците си като с роби.Условията са  като в минна !  С една дума шуробаджанашка фирма всички жени работещи в тази мизерна фирма,спечелила ЕВРО ФИНАНСИРАНЕ си имат  любовници