Хербамедика /img/frontend/nomap.png"

Хербамедика

Въобще не очаквах, че и аз ще драсна мнение в този сайт, защото по принцип смятам това за доста низко и безсмислено. Но след преживяванията ми във фирмата вместо да вдигна level... аз взех, че свалих и "ей ма на"... пиша тези редове. Но нищо - това е напълно човешко.

В момента цяла вълна от колеги напускат. Това не е случайно - отношението на ръководството към личността на служителите е крайно неуважително и дори подсъдно. Фирмата ще трябва наново да гради екипа си, заради безобразното поведение на мениджъра си. Ако сте млади и кадърни - не си губете времето с Хербамедика. За ваша информация - ръководството на Хербамедика, Детокс практика, LifeStore.bg и Натурал+ е едно и също. Винаги имайте едно наум.

Живи, здрави и... абе идете на интервю - ей така от любопитство! Може пък да си е вашето място. :)

Някой написа, че корабът потъва, но аз мисля, че той ще се задържи още много дълго време на повърхността. Просто се надявам ръководството да си вземе поука. А ние служителите - отдавна сме го направили.

Затова пожелевам успех на всички настоящи и бъдещи служители!

Не знам от къде да започна. Всичко негативно за тази фирма е 100% истина! Положителни страни, няма! Стойте надалеч от тази семейна фирмичка, освен ако не желаете пряк началник да ви е псевдо мутреса с чалга излъчване, нямаща елементарни познания по бизнес етика.

Ще започна с локацията на "офиса" - в краен квартал на София, изключително неудобен за служителите, но пък удобен за "мениджмънта", вероятно. Офисът е апартамент, а "приемната" - хол. Влизайки на интервю, още отсега ни светва лампата за какъв бизнес става ума...Изключително непрофесионално.

Интервюиращата е тип "мутреса", впоследствие разбираме, че е жената на шефа...Добрата стара шуробаджанащина. За съжаление тя няма и представа от бизнес комуникация, да не говорим за бизнес облекло...

Приключваме с предложената ниска заплата, с минимално осигуряване. Няма ли данъчни за тези хора?!

Лошото е, че тези неща не прозират от обявите и човек си загубва едни два часа в мотаене из Софийските квартали, за да му предложат потресаващи условия...

Корабът потъва, но спокойно... има вода за всички!

Далеч от това място! Колкото и да работиш, въпреки високото качество, никога не е достатъчно. Никакво уважение към човека като личност, намеса в личния живот и всякакви опити за ограничаването му! Просто безобразие!!!
Екипа на фирмата според мен е събран от улицата, не е по-различно от комуна за наркозависими или дом за бавно-развивващи се деца. Желая много успех и здраве на тях и майките им също!

Мария Младенова (Парашкевова), здравей!
Постът от 05.12 го написах аз. Всъщност ти си единствената освободена преди изтичането на изпитателния срок. Не го споменах, за да не те засегна и обидя. Със следващите си писания обаче ти ме изненада... неприятно. Съжалявам за агресията и негативизма, които си натрупала. Това е много (само)разрушително. В тази връзка, аз и целият екип на Хербамедика, искаме да ти пожелаем да ни превъзмогнеш и продължиш напред, а също така ако позволиш, съветвам те да вложиш цялата тази енергия в нещо градивно и позитивно.

Бъди здрава!

Оценките, които съм дал за заплащане, колеги, уважение, работна среда и т.н. говорят достатъчно.

Не пожелавам дори на най-лошия си враг работа там. Пълна експлоатация на човешкия труд. Тъп и мързелив екип. Позитивното мнение, вероятно е написано от самата собственичка, която няма достатъчно умствен капацитет да задържи дори един кадърен служител, затова се налага да се хвали сама. Фирмата е пародия, предлагаща какви ли не боклуци на клиентите си. Не са коректни в никакво отношение, а дори са пресладвани съдебно. Не се лъжеге от обявите им.

Прилагам и материал от пресата, в който са описани зловещите им рекламни практики. Карат малки деца да рекламират алкохолни напитки.

Дано съдът ги затвори скоро!!!

Очевидно двете мнения от септемви 2016 са написани от афектиран бивш служител. Фирмата съществува от повече от 20 години, а тук има 3 негативни мнения, 2 от които на един и същи човек.Не се подвеждайте по тях.
В Хербамедика се толерират инициативните и можещи хора, а за некадърните няма компромис. Атмосферата е изключително приятна и приятелска, а началството застава зад добрите идеи и хората си. Освен изброеното, това което ме кара да идвам с желание на работа, е че имам картбланш и самостоятелност за решенията си във всекидневните задължения. Има градивен диалог, както между колеги, така и с ръководителителите.

Ужасна фирма, практиката им е да наемат хора и да ги уволняват малко преди края на изпитателния срок. Пълни ментета и мошеници, а де не говорим, че използват деца за реклами на алкохолни напитки. Отврат. Повечето служители напускат сами...