Хербамедика еоод /img/frontend/nomap.png"

Хербамедика еоод

Корабът потъва, но спокойно... има вода за всички!

Далеч от това място! Колкото и да работиш, въпреки високото качество, никога не е достатъчно. Никакво уважение към човека като личност, намеса в личния живот и всякакви опити за ограничаването му! Просто безобразие!!!
Екипа на фирмата според мен е събран от улицата, не е по-различно от комуна за наркозависими или дом за бавно-развивващи се деца. Желая много успех и здраве на тях и майките им също!

Мария Младенова (Парашкевова), здравей!
Постът от 05.12 го написах аз. Всъщност ти си единствената освободена преди изтичането на изпитателния срок. Не го споменах, за да не те засегна и обидя. Със следващите си писания обаче ти ме изненада... неприятно. Съжалявам за агресията и негативизма, които си натрупала. Това е много (само)разрушително. В тази връзка, аз и целият екип на Хербамедика, искаме да ти пожелаем да ни превъзмогнеш и продължиш напред, а също така ако позволиш, съветвам те да вложиш цялата тази енергия в нещо градивно и позитивно.

Бъди здрава!

Оценките, които съм дал за заплащане, колеги, уважение, работна среда и т.н. говорят достатъчно.

Не пожелавам дори на най-лошия си враг работа там. Пълна експлоатация на човешкия труд. Тъп и мързелив екип. Позитивното мнение, вероятно е написано от самата собственичка, която няма достатъчно умствен капацитет да задържи дори един кадърен служител, затова се налага да се хвали сама. Фирмата е пародия, предлагаща какви ли не боклуци на клиентите си. Не са коректни в никакво отношение, а дори са пресладвани съдебно. Не се лъжеге от обявите им.

Прилагам и материал от пресата, в който са описани зловещите им рекламни практики. Карат малки деца да рекламират алкохолни напитки.

Дано съдът ги затвори скоро!!!

Очевидно двете мнения от септемви 2016 са написани от афектиран бивш служител. Фирмата съществува от повече от 20 години, а тук има 3 негативни мнения, 2 от които на един и същи човек.Не се подвеждайте по тях.
В Хербамедика се толерират инициативните и можещи хора, а за некадърните няма компромис. Атмосферата е изключително приятна и приятелска, а началството застава зад добрите идеи и хората си. Освен изброеното, това което ме кара да идвам с желание на работа, е че имам картбланш и самостоятелност за решенията си във всекидневните задължения. Има градивен диалог, както между колеги, така и с ръководителителите.

Ужасна фирма, практиката им е да наемат хора и да ги уволняват малко преди края на изпитателния срок. Пълни ментета и мошеници, а де не говорим, че използват деца за реклами на алкохолни напитки. Отврат. Повечето служители напускат сами...

Ако случайно решите да работите там - по-добре не! Помислете за здравето и нервите си.Все има нещо, което не се харесва на останалите или не сте им изгодни по някакъв начин. Стресът е огромен, осигуряване на минимална заплата. Местоположението на фирмата е доста далеч и зимата е неприятно.

Много,често пускат обява тази фирма.Някой да да каже за нея или е ясна работата. Мерси

Доктор Радослав Тошков е много симпатичен, но предства си няма какво става във фирмата.
Не осигуряват на пълна заплата.
Офисът е на края на света.
Работи се плътно 9 часа и повече.
Усилията на дребните служители не се оценяват.
За сигурност не може да се говори.
За кариерно развитие- също.