Акт Лоджистик АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,с. Казичене, ул. Трети Март 1&markers=София,с. Казичене, ул. Трети Март 1

Акт Лоджистик АД

Товарил съм няколко пъти от складовете на тази фирма. Момчетата които работят във Варна са готини с изключение на така наречения началник - комплексар николай който само обижда и се държи нагло и надменно , но изглежда никой нищо не му казва защото шефката му била жена и го покрива! В София също всички са готини и позитивни.

Съвета ми е никога не започвайте работа в тази фирма. Некадърни , неграмотни и комплексирани ръководители. Отношението към служителите им е на ниво роби. Заплатите са доста мизерни. Голямо текучество на персонал. Като цяло са супер селяндурска фирма на ниво махленски клюкари.

Привет, аз съм от доста време в тази фирма и искам да кажа, че фирмата е перфектна.Колегите са страхотни и може да се разчита за всичко неясно. Заплащането е добре.

Заплащането е съобразено със средните нива в България за съответните длъжности както и с опита на служителите. Осигуровки се заплащат на база пълното възнаграждение, а не на база минимална работна заплата или минимален праг на осигуряване.
Допълнително се осигурява социален пакет - ваучери за храна и допълнително здравно осигуряване.

Всеки служител на фирмата може свободно да си изкаже мнението.

Има много слабо текучество на персонал.

Фирмата е с централен офис и склад в село Казичене, има офиси и складове и във Варна и Русе.

Фирмата се намира на майната си над гара искър, а заплащането е според мен подигравателно.За счетводител ми предложиха около 500 лева на месец, като супер нагло ми заявиха че според тях това било адекватното заплащане за тази длъжност, а не че не им се давало.Безобразие.На база на какво - на цените в магазина, на наемите ли, на тока ли.Ок друга база - конкурентните фирми дават между 600 и 800 стартово за счетоводител.На каква база питам аз 500лв е нормално.Супер наглеци!!!

Става.....Ако имаш излишно време, да речем между 06ч. и 00ч. ще работиш дълго време във фирмата. Безпроблемното ти пребиваване също така може да се утвърди ако обичаш интригите, ако съсдаваш всеки ден поне по 3 интриги ще си на върха. За работното време-колкото повече си гъзоблизец, приятел на шеф, интригант, мързел, ревльо....толкова по малко ще работиш.Но иначе е идеално, не сме спрели да работим независимо от кризата(от една страна добре), но от друга страна като сме в криза как така камионите не спряха....?И ,няма ли да се помисли за заплатите, цените на всичко се вдигат , на бензин , на хранителни стоки, на всичко....но заплатите не мърдат. Има една реклама в която се казва че човек вдига средно 550 тона през живота си-тук се вдигат за месец два- на човек.Разбирам че сме в криза и че на рампата чекат 10 камиона да се разтоварят кой от кой по-спешен, но искате да сме по европейските сандарти нали-курсове за мотокаристи- добре, оставане в извън работно време -добре, работа в събота-добре, стане ли въпрос за заплата -в криза сме , даже няма кой да си дигне задника (щото имал много работа), да поръча и да вземе ваучерите за храна и  ги получаваме почти месец след заплата(можеби аванс)-"Бъдете благодарни че и това ви даваме".Инзвънредният труд не се заплаща, не се компенсира, той е за сметка на положилият го. Ако си траеш не си отваряш устата и не хапеш ще си добре.....
Последен въпрос -едното мнение рабирам да е екстра,работа на топло,закрито с добра заплата, ама другото що го дава човек дето само е чувал каво става там.....дай си мнението за твойта фирма .....

Някакво по ново инфо за фирмата някой ще даде ли, какви са условията и заплащането.

изключително добра работна среда, нормално за БГ заплращане, прекрасни шефове

Ekstra :)