купро 94 ООД /img/frontend/nomap.png"

купро 94 ООД

Здравейте приятели, не съм съгласен с мненията по доло или с по голяма част от тях. Работните условия са както навсякъде,не познавам човек който да не се оплаква от настоящия си работодател по една или друга причина.
Каквото се договорите с Соня Шаранкова ще бъде изпълнявано напълно коректно. Заплатите се дават на време в договорните дати най много с 1 ден закъснение, което за мен не е никакво закъснение. Имате осигурено 1 ядене на смяна което е супер и спестява пари. Колегите са супер [няма един нормален както на всякъде :)].
Относно работното време за едни е добро за други не, но както казах всичко е въпрос на договорка и каквото е договорено ще бъде спазвано на 100%.
Аз работих там близо 16 месеца и не знам за човек който не си е получил заработните пари при положение че не се е махнал от днес за утре. Дори аз като напусках не си изкарах цялото предизвестие, но въпреки това всичко ми се изплаща както е договорено.

В общи линии не се плашете от другите коментари, нещата не са такива каквито ги описват.

Неуважиение към служителите, психо тормоз от страна Соня Шаранкова.Заплатата е смешна за хилядите часове на работа, но за сметка на това всеки краде по много.Управителката Елица е от друга планета, пълно ку-ку.Съветвам ви да не стъпвате в парк хотел Арбанаси там е като гнездо на змии и само ще си съсипете нервите и здравето.

Работих за кратко в парк хотел Арбанаси ,хотела и колегите като цяло не са лоши ,но до там приключва всичко нощните смени са по 16 часа дават ти храна по време на смяна което не е зле и до там всичко друго е една обидна за всеки човек какафония собственичката се казва Соня Шаранкова противна лелка ,която е просто луда ,ако я видите ще разберете не ви го пожелавам заплатите са ниски и унизителни има една дебела свиня на име Валя която не е ясно защо е там и каква го играе говори меко и е много нагла и се подмазва на Шаранкова и си мисли ,че всичко и е позволено и една Елица ,която е един буфер и момиче за всичко ,лицемерка другите колеги са готини .Трудов договор не пускат ако не направиш 3 месеца .Ако искате да си загубите времето отидете иначе не ...

Положението във фирмата е много зле...много често се работи извънредно,за малко пари-не ти остава време за нищо! Не идвайте тук на работа за нищо на света!!! сКАпана фирмааа

Цялото управление на фирмата е налудничево, без мисъл и логика. В производствената база на Купро 94 до Сагата е пъти по - зле. В Арбанаси поне климатът е добър и въздухът чист. В тази фирма се преработват някакви отрови, разредители и после се пускат в атмосферата( често нощем). Всички фирми наоколо могат да потвърдят за миризмите. Вечер се виждат хора по двора, които товарят някакви камиони и до 22.00 часа, макар че всички са с работно време от 8.00 до 17.00. И това е без заповед за извънреден труд и даже без плащане " под масата". Хората са видимо недостатъчен брой и работят в страх да не изгубят " ароматната" си работа, защото ги третират като " малки душици". Отпуска има -нещо хубаво - една седмица през лятото, лошото е, че тя е многократно заработена предварително.
За качеството на продуктите, сами може да се досетите - боите им не се продават в региона, защото хората ги познават и са с изградено лошо име. Произвеждат и някакви лекарства с подозрително качество, като се имат предвид ръждясалите ламарини, парцали и кашони, които се въргалят по двора. Една позната си купила рициново масло, но го изляла в тоалетната, защото миришело на граниво.
Най - хубавото....заплата дават всеки петък, прилични пари на ръка, съвсем различни от заплатите за осигуряване, но като се разхвърлят по часове не знам дали се събира малко над минималната.
Това е накратко!
Не вярвайте на мен, убедете се сами!

Парк хотел Арбанаси е много зле във всяко отношение. Ниски заплати и безсмислени глоби. Ненормиран работен ден и ужасни условия на труд. Собственичката Соня Шаранкова е абсолютна пенсионирана психопатка, предизвикваща, постоянно скандали с клиенти и побъркваща хората, според това, дали си е изпила хапчето. Колегите некадърни кадри, без необходимото образование и квалификация, все боклуци. Това е, защото нито един кадърен човек, не би търпял некомпетентна и психично болна работодателка, която е мошенник. Най-лошото е, че не се пускат трудови договори, а някакви измислени граждански договори и така те прекарват поне година. Ако решиш, да напуснеш, не ти изплаща заработеното възнаграждение и те завлича с парите. За пред НАП и НОИ заплатите са едни, а всъщност дава други суми. Внася по-малко осигуровки, като укрива част от заплата.Залага на текучество, като персонала се сменя, за да има изгода. Хората работят и после, не им се плаща. Не отивайте там, дори и живота ви, да зависи от това. Както казват, тормозят и за сметка на това, не плащат и не ти внасят осигуровки. Въпреки, че само като видите Соня Шаранкова и ще ви стане ясно какъв миндил е.