SOS детски селища България /img/frontend/nomap.png"

SOS детски селища България

Австрийска организация на 70 години в клонове в стотици държави. Конкретно за SOS Детски селища България. Австрийско е само финансираното до края на тази година. Западната цивилизация дава пари на некадърниците от Източна Европа и голяма част от тях покриват заплатите на бг хрантутници. Мога да дам мнение за Националния офис, където бях 4 месеца и това бяха най-кошмарните дни в моята кариера. Двадесет и двама служители, няма хора под тридесет години, но има няколко за пенсия, някои вече пенсионирали се. Климат – БГ Пощи пасти да ядат. Тетки на по четвърт век в организацията не се справят с дейността която извършват или въобще не им се налага да се справят, защото имитират дейност, вземат двойно и тройно повече заплати от 3-4 кадърни служители, който са изнасят цялата дейност на Националния офис. Има една изключително проста, двулична и завистлива Савина Богоева, която за 25 год. в организацията вместо да взема по 3000 лв., като нейните дългогодишни колежки, получава много по-малко, защото е хипер некадърна и вкарва организацията в разходи за хиляди левове. Но се оправдава, че е майка на две деца и не е успяла да се развие кариерно. От тази женица ако постъпите може да разберете най-големите тайни и срамове на останалите.
Мъже няма. Пардон един смотаняк, назначен уж за практикуващ онлайн присъствие (след като е изгонен от 3 месечен стаж от дигитална компания), един позициониран от съжаление, че до сега не е плащал осигуровки и му остават 10 години до пенсия и австрийските пари ще му осигурят реални осигуровки. Лъчо Схемата или Лъчезар Думанов, който смята, че хората които даряват чистят лоша карма. Нормални хора, които нямат грехове, според него не даряват. Лъчката от бившата група Медикус приема подчинените му 5 супервайзери (рекрутери), които искат пари от физически лица в Молове и офис сгради, като общаци т.е смешковци, който не се срамуват да просят пари и да му изкарват част от заплатата.
И един Penguin от Batman, който е общ работник от 25 год. и е Биг Брадър. Следи и клюкари с хигиенистката Стефчето всичко и всички.
Искате ли да работите в среда на интриги, плиткоумие, завистливи тетки и трима нерези за цвят?
Нещо позитивно – парите от дарителите не се крадат. Те просто не отиват изцяло за децата. Особено като австрийците спрат кранчето, бг дарители ще плащат и заплатите на некадърниците от администрацията.
Дали си заслужава да работите там – да, ако сте на по 60 год. и събирате осигуровки и години за пенсия. Ако сте качествен материал – дори и не дарявайте!

Нищо не се е променило.

Започвам с това, че в тази организация има постоянно текучество на кадри. Когато напусках и си взимах трудовата книжка (задържат ти трудовата книжка при тях), видях в книгата с подписи още около 15 човека за последните 3 години.
Уважението - ниско, почти никакво. Сред колегите витае страх да се говори с управителя (Национален директор).
Самият факт че пиша мнението много след като съм работил в тази фирма, говори само по себе си.
Привилегии - рожденни дни се празнуват по 1 час и повече особено ако е на управителя.
Фирмена сигурност - споменах текучеството. Лесно се издържа 1 месец после става все по-трудно.
Натоварването в работата е малко, но психически на периоди е огромно!
Потенциал няма - няма на къде да се развиваш освен да търпиш и да седиш и да си пазиш мястото, ако не можеш да си намериш друга работа. Аз си намерих.
Колегите - тези от тях, които още не бяха напуснали - може да се говори.
Работна среда - постоянен страх ръководството да не те уволни.
Ако не сте работили там - е много, много трудно да се опише.
Аз съм работил за около 900лв. ако кандидатствате там не надхвърляйте 1000лв. защото вероятно няма да ви вземат.

fundraising
За отдел фондонабиране. Ако имате работа, сериозно се замислете!!!!!!
Оценки няма да давам.