Зоо груп Стефанов ООД /img/frontend/nomap.png"

Зоо груп Стефанов ООД

Клиент съм на веригата от близо 6 години. Впечатленията ми са доста смесени - особено в последно време ми се налага, така да се каже, да обикалям с персонала. Не мога да кажа каква е причината, но все по-често персонала е некомпетентен и груб, недружелюбен, на моменти дори враждебен.
За щастие има и момичета, на които им личи, че обичат животинките, както и тази работа.
На практика вместо да пазарувам в близките до вкъщи обекти, аз обикалям София, заедно с тези няколко девойки, сред които има и момичета, които са сравнително нови (една от тях ми се извини, че не е запозната достатъчно със съдържанието на един продукт и предложи да проверим заедно в сайта на производителя, от където и разбрах че целия екип с малки изключения са скорошни популнения)
Прави впечатление, че някъде са цял рояк, от които поне 2 или 3 пушат, на друго място съм засичала и по 1 момиченце на обяд.
За всичко останало, като фирма са страхотни, продуктите са качествени, магазините са чистички и приветливи. Приятната обстановка в едни магазини обаче контрастира грротеско с враждебната в други, в треетиъък се чувствам като час от интериора...

Чудя се откъде да започна. Със заплащането си бяха изключително коректни.В обявата не са излъгали за нищо.Подборът се базира на това, колко си им симпатичен в пробния ден.Работната среда много зависи от това,в кой от магазините ще попаднете.В общи линии повечето управителите си мислят,че вечерят с Господ,а реално работата им е същата като на продавач-консултанта,само те си преписват допълнителни заслуги,за да бъдат мазни пред шефа. Перосналът страшно много се е изменил и са изключително некомпетентни и намръщени. Вместо нивото на магазините да се вдига, то пада. Уважението от преките ръководители(управителите), пак казвам, е на късмет. Уважението от шефовете е малко 50/50.
Работата...яко гърбеж.Мъкнеш чували, консерви и тоалетни като изрод.Ако не ти се работи, няма шанс да издържиш на темпото за повече от 6 месеца,а ако успееш-браво! Ще си един от малкото! Тук пак идва ролята на екипа, защото доста хора обичат да се скатават и то качествено, ама пак си вземат бонуса в края на месеца. Относно бонусите....,имайте си 100 на ум. Плетат се невероятни интриги в цялата фирма и ако не желаете да сте част от тях, по-добре не правете грешката да се отпускате пред колегите си за личния ви живот.
В заключение мога да кажа, че за твърдото възнаграждение няма да имате никакъв проблем, осигировки, договор и пр.ще бъдат наред.Но за останалото ви пожелавам БИВОЛСКО СПОКОЙСТВИЕ И ЖЕЛЕЗНИ НЕРВИ.Аз бях в страхотен екип,поне в по-голямата част от прекараното ми време като служител, докато на повечето не ни писна на оная работа от интригни, подигравки и мазняри.

Адски некоректна фирма! Използват кандидатите за работа да им работят по един ден без заплащане. Казват, че има още 50тина кандидата за същата позиция. Трябва да чакаш 1месец обаждане, а накрая ти казват "Еми съжалявам. Спряли сме се на друг".На следващия ден виждам нова обява за същата позиция. Е как пък от 50 човека не харесахте нито един?! А представяте ли си колко пари е спестила фирмата, като наема 50 човека да им работят по 1 ден без пари?!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

НЕ ХОДЕТЕ!Здравейте на всички който са кандидатствали и са одобрени за интервю като продавач консултанти на ЗОО магазин Др.Стефанов! Не се лъжете и не ходете не си губете времето да слушате как се развивала фирмата ката ви четат от презентация .Смешно е как хората който работят там нямат собствено мнение за средата в която работят .Губите си 1 и 30 за да стигнете до най -важното а именно заплатата и изискванията . Лъжи милиони 750 ще имате и бонуси но след 6 месеца ако разбира се останете дори 1 седмица

[email protected]
Изпратете ми имейл, ще Ви дам телефона си

Много моля някой от многобройните служители, следящи коментарите т този сайт, да ми предостави начин за контакт с г-н Стефанов или някой от членовете на управителния съвет на фирмата, защото много бих искала да си поговоря с него и да науча името и подам оплакване от служителя, позволил си да окачестви лоялен клиент на фирмата като "невъзпитан". Считам, че подобно отношение е недопустимо предвид моите ВЪЗПИТАНИ и добронамерени запитвания в рамките на 2 седмици за отговор на елементарния въпрос кога следва да приключат интервютата предвид че тази информация е следвало да ми бъде съобщена още на първата среща, а не беше. Оплаках се тук чак след като търпеливо изчаках някой да си направи труда да ми отговори. Много искам да разбера официалното становище на фирмата по въпроса каква е политиката по отношение на потенциалните служители и особено на клиентите. Но не считам, че този сайт е мястото за дискусия по тази тема.

Вижте, аз споделям просто моите впечатления от конкретно интервю с конкретен човек и не твърдя, че с други хора не е било различно. Да, абсолютно съм съгласна, че в магазините работят супер готини хора и част от продавачите лично много харесвам и много се радвам, когато отида в магазина и те са на смяна. Така че допускам, че атмосферата във фирмата наистина е приятелска. И да, разочарована съм от отношението, но не защото не съм одобрена. Аз съм първо ваш клиент и то от 3 години и не е като да не съм правила доста поръчки, а чак после ваш потенциален служител. А като ваш клиент отчасти плащам заплатите на всички вас нали така. Щом съм решила да кандидатствам за работа при вас значи ви харесвам и уважавам достатъчно като фирма, за да инвестирам време и усилия както за интервюто, така и за пробното. Абсолютно нямам претенции защо не съм одобрена, но никой не ми каза кога са интервютата и кога се очаква да приключат. Когато питах за това ми беше казано неопределеното след ден два. Да, права сте, че никоя фирма не е длъжна да дава обратна връзка на неодобрените кандидати, но пък от друга страна нали не се стараете да губите клиенти заради лошо отношение към тях. Лично аз съм разочарована не защото не съм одобрена, а за цялостното отношение. Считам, че като ваш клиент поне струвах достатъчно за една елементарна обратна връзка. И мисля да приключа дебата, защото няма никакъв смисъл.

Още на интервюто аз бях уведомена, че след пробния ден и след като видят всички кандидати, ако бъда одобрена ще ми се обадят. Търпеливо изчаках десетина дни, защото много исках тази работа, клиент съм на веригага още от самото и създаване. Аз съм останала с различни впечатления от момичето, което ми проведе интервюто. Отдели ми близо 40 минути и много внимателно ми отговори на въпросите и ми описа естеството на работата в най-малки детайли. В днешно време много малко фирми връщат обаждане, че не си одобрен и това може да го потвърди всеки, който активно си е търсил работа. Относно отношение, заплащане, условия на труд нямам никакви забележки, даже напротив - слушайки познати и приятели почти никъде не се среща толкова човешко и топло отношение към служителите. Всичките ми настоящи колеги са на това мнение.

До д-р Стефанов

Както се сещате щом съм изказала това мнение вече не напирам да работя при вас. Просто имах доста по-различни и определено по-добри впечатления от фирмата ви като клиент, но не и като потенциален работодател. Вече не очаквам никакъв мейл, не си правете труда. Но благодаря, че получих някаква обратна връзка от вас, та макар и тук.