Зоо груп Стефанов ООД /img/frontend/nomap.png"

Зоо груп Стефанов ООД

[email protected]
Изпратете ми имейл, ще Ви дам телефона си

Много моля някой от многобройните служители, следящи коментарите т този сайт, да ми предостави начин за контакт с г-н Стефанов или някой от членовете на управителния съвет на фирмата, защото много бих искала да си поговоря с него и да науча името и подам оплакване от служителя, позволил си да окачестви лоялен клиент на фирмата като "невъзпитан". Считам, че подобно отношение е недопустимо предвид моите ВЪЗПИТАНИ и добронамерени запитвания в рамките на 2 седмици за отговор на елементарния въпрос кога следва да приключат интервютата предвид че тази информация е следвало да ми бъде съобщена още на първата среща, а не беше. Оплаках се тук чак след като търпеливо изчаках някой да си направи труда да ми отговори. Много искам да разбера официалното становище на фирмата по въпроса каква е политиката по отношение на потенциалните служители и особено на клиентите. Но не считам, че този сайт е мястото за дискусия по тази тема.

Вижте, аз споделям просто моите впечатления от конкретно интервю с конкретен човек и не твърдя, че с други хора не е било различно. Да, абсолютно съм съгласна, че в магазините работят супер готини хора и част от продавачите лично много харесвам и много се радвам, когато отида в магазина и те са на смяна. Така че допускам, че атмосферата във фирмата наистина е приятелска. И да, разочарована съм от отношението, но не защото не съм одобрена. Аз съм първо ваш клиент и то от 3 години и не е като да не съм правила доста поръчки, а чак после ваш потенциален служител. А като ваш клиент отчасти плащам заплатите на всички вас нали така. Щом съм решила да кандидатствам за работа при вас значи ви харесвам и уважавам достатъчно като фирма, за да инвестирам време и усилия както за интервюто, така и за пробното. Абсолютно нямам претенции защо не съм одобрена, но никой не ми каза кога са интервютата и кога се очаква да приключат. Когато питах за това ми беше казано неопределеното след ден два. Да, права сте, че никоя фирма не е длъжна да дава обратна връзка на неодобрените кандидати, но пък от друга страна нали не се стараете да губите клиенти заради лошо отношение към тях. Лично аз съм разочарована не защото не съм одобрена, а за цялостното отношение. Считам, че като ваш клиент поне струвах достатъчно за една елементарна обратна връзка. И мисля да приключа дебата, защото няма никакъв смисъл.

Още на интервюто аз бях уведомена, че след пробния ден и след като видят всички кандидати, ако бъда одобрена ще ми се обадят. Търпеливо изчаках десетина дни, защото много исках тази работа, клиент съм на веригага още от самото и създаване. Аз съм останала с различни впечатления от момичето, което ми проведе интервюто. Отдели ми близо 40 минути и много внимателно ми отговори на въпросите и ми описа естеството на работата в най-малки детайли. В днешно време много малко фирми връщат обаждане, че не си одобрен и това може да го потвърди всеки, който активно си е търсил работа. Относно отношение, заплащане, условия на труд нямам никакви забележки, даже напротив - слушайки познати и приятели почти никъде не се среща толкова човешко и топло отношение към служителите. Всичките ми настоящи колеги са на това мнение.

До д-р Стефанов

Както се сещате щом съм изказала това мнение вече не напирам да работя при вас. Просто имах доста по-различни и определено по-добри впечатления от фирмата ви като клиент, но не и като потенциален работодател. Вече не очаквам никакъв мейл, не си правете труда. Но благодаря, че получих някаква обратна връзка от вас, та макар и тук.

До анонимен от 13.12.19
Да започнеш да коментираш колегите и фирмата в която кандидатстваш кой колко е компетентен и дали трябва да фалира без дори още да си назначена е много невъзпитано и прави лошо впечатление. След като сме помолили да изчакате да завършат всички интервюта какъв точно е проблема? Получили сме имейла и ще отговорим когато сме взели решение.
Освен това като сте толкова недоволна от нас за какво напирате толкова да работите не разбираме.

Чудя се как тази фирма все още не е фалирала. Техен клиент съм от 3 години и реших да кандидатствам за работа като продавач при тях. Извикаха ме на интервю и го води момиче, чието име така и не разбрах. За мен тя нищо не знаеше и половин час рови да ми намери св то. Каза ми да отида за няколко часа за пробно при тях да видя дали ще се харесаме взаимно. Момичето от магазина им, при когото ме пратиха, не знаеше, че ще ходя. При нея имаше момче от сутринта, за което също не е знаела. Казаха ми, че ще се обадят, а вече две седмици не са звъняли. Звъннах на телефона, от който ме извикаха на интервю, да питам какво става и отсреща ме увериха, че до няколко дена ще звъннат. Пак нищо. Амбицирах се и смених подхода, като написах мейл. Е, три дена по късно няма никакъв отговор. Не знам някой там знае ли изобщо какво с кого се случва, но това е просто крайно несериозно. Ако случайно имат човешки ресурси при тях тя е абсолютна трагедия и създава просто ужасен имидж на цялата фирма.

Ами извикайите им проверка от НАП.

позволявам си да отговоря на служителите писали по долу, ако наистина са такива, тьй като написаното от тях не отговаря на истината. Като за начало е хубаво човек да застава със своето име когато не е доволен от нещо, дори само заради това, че така може да получи по конкретен отговор за своето недоволство.
Относно коментара от 15.09.2018г. - след проверка в счетоводството,се установи че не е имало човек с 24 работни дни през цялата 2018 година.Има регламентирана обедна почивка от 30 минути, плюс две почивки по 15 минути. Време напълно достатъчно за обядване, кафе и т.н.
Относно коментара от 11.01.2018 г. - никога не е назначаван човек без трудов договор. Това е правило което се спазва на 100 %. Всяко едно освобждаване на наш служител е поради несправяне със служебните задължения. Никога не е освобождаван служител без причина.
Относно коментара от 08.12.2017 г. - отново е написан най вероятно от човек който е освободен заради несправяне със служебните задължения. Наистина работния ден е 10 часа, като има един час почивка, но за компенсация смените са 4 работни на 2 почивни дни. Когато се е налагало да се остане след работния ден това е било единствено и само по причина, че касата след приключване не е излизала. Това обаче е проблем на човека, който я приключва.Ако не е вършил съвестно през деня своята работа, логично е да изпита затруднения в края на работния си ден.
В заключение искам да кажа, че всяка една голяма фирма търси персонал целогодишно тъй като се развива и отваря нови обекти, и това обявата ти за работа да е актуална в Jobs.bg не е признак на некоректен работодател.

Написаното по горе от разни "анонимни служители" е пълна глупост. Това е една от малкото, да не кажа единствената фирма в този бранш коректна към своите работници до последната стотинка.