Рила Консулт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Рила Консулт ЕООД

Съгласна съм с негативното мнение на предните коментари. Собствениците на фирмата са тотални непрофесионалисти и съответно там се толерират също такива! Заплащането е добро, но не си заслужава дългите и неприятни работни дни!

Здравейте, за съжаление аз съм бивш служител в тази фирма.
Искам да ви кажа, че преди да работя в тази фирма съм сменила няколко работни места, така че имам база за сравнение.
Бивш служител съм,защото напуснах поради отдалечеността на работното място от дома ми.
Наистина във фирмата са назначени близки и познати на управителите на фирмата, но те не работят по-малко от останалите, даже напротив. Никой не се толерира повече или по-малко. Всички работят много и са много отдадени.
Събрани са екип от професионалисти на юристи, инженери и финансисти. Хора с много потенциал и опит, прекрасен колектив и много ми липсват.
Колкото до управителите, те искат от теб толкова, колкото са склонни да ти дадат. Във всяко едно отношение. Възнагражденията са добри предвид това, което дават на общия фон в страната. Заплатата ти я дават без нито ден закъснение.
Когато Ви казват, че са заети (управителите) и отлагат интервюто Ви, то е защото наистина СА ЗАЕТИ.

П.С. Аз не съм им роднина!

След провеждането на първото интервю ако бъдете одобрен за второ такова ще бъдете подложени на многократни разговори по телефона, в които постоянно ще настояват да промените уговорения ден и час за интервюто поради голямата заетост на мениджърите.Това отношение показва неуважение и ниска степен на професионализъм.

Не правете тази грашка! Тези не знаят въобще какво означава думата управление. Тотална липса на професионализъм и уважение. Толерират се само роднини и всички останали са подложени на тормоз и глоби за щяло и нещяло. Не си губете времето, възможностите и нервите!