нов ресурс еоод /img/frontend/nomap.png"

нов ресурс еоод

ХОРА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ДА РАБОТИТЕ, ТЕЗИ СА ТЕЗИ МОШЕНИЦИ ДЕ ШЕЛИ... ДАЖЕ ПО ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА ГИ ДАВАТ. ЛЪЖАТ, ЧЕ НЕ СА СЪЩИТЕ...
УЖАСНИ УСЛОВИЯ ЗА СТОТИНКИ ИСКАТ 6 ДНИ И 1 ПОЧИВЕН... 340 ЛВ.И 30 ЛВ ОТ ПРОДАЖБА....  ПРОДАВАШ ПРОДУКТ ЗА 2000 ЛВ И  ПОЛУЧАВАШ 30 ЛВ.
ДНЕС БЯХ ПРИ ТЯХ НА ОБУЧЕНИЕ... ЛЪЖАТ МАЖАТ... НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖАТ ЗА ВСИЧКО

Татяна Игорева, управител.
Да, при нас се попълват анкетите за кандидатстване, Но само имената и телефоните. НЕ се изискват нито ЕГН, нито № на личната карта.
Ние Не използваме услуги на платените СМС, защото всичките одобрени кандидати за работа Аз прозвънявам лично.
Да, ние сме млада фирма и при нас някои неща може би не са идеални, Но ние се стараем да работим на ниво.
Фирмата се занимава с директни продажби и Да, тази работа не е за всеки. Но, който вярва в себе си и има кураж, е добре дошъл при нас.
И още, ние винаги сме били коректни както с бившите, така и с настоящите ни служители.

Да, попълвах, имаха сертификат изложен на видно място, с който удостоверяват че данните са защитени от закона. Странно, но скоро след това получих съобщение на мобилният си телефон, че трябва ад изпратя смс, за да потвърдя, че съм кандидат за работа. Номерът от който беше изпратен е 1892. В интернет имаше мнения, че това е измама. Отново са пуснали обяви, но считам, че са некоректни. Някой трябва да провери тази фирма и дейностите, които извършват.

Попълва ли анкета за кандидатстване: номер на лична карта, семейно положение, деца?

Бях на интервю във фирма Нов ресурс ЕООД. Липсва каквато и да е информация за нея, освен обявите за работа в кол - център. Бихте ли споделили впечатления или друго за нея, ако има такива. Предлагат договор без твърдо възнаграждение. Занимават се с козметични услуги и продукти.