нов ресурс еоод /img/frontend/nomap.png"

нов ресурс еоод

Не мога да не споделя за поредното ми разочарование от това студио..липса на организация,незачитане на направени уговорки за посещение..
Два пъти се подлъгвам да ми бъде направена презентация на"нещо" ,организирам си времето и бързам да бъда точна...но попадам отново на заета "колежка" без знание кога ще се освободи!!
Не препоръчвам това студио!

Аз използвах услугите на козметично студио Диамонд,на ул. Казбек 62, София, за което безкрайно съжалявам, тъй като се сдобих с увредена кожа на лицето след техните процедури. Месеци наред вече след последната процедура имам петна и разширени кръвоносни съдове по лицето, и не мога да ги премахна. Първата зарибяваща презентация за масаж на лице беше с продукти Дешели, но не се лъжете мили дами, ако решите да си закупите пакет услуги,след това използват някакви руски продукти. Дешели дори не помирисвате.Цената,която ще заплатите е безумно висока и не получавате необходимите грижи и консултации. Във фирмата има голямо текучество на персонал и дори не получавате специалист с необходимия ценз.Единстено може да получите увреждане, за което сте заплатили висока парична сума дори. Това е едно безскрупулно отношение към здравето на посетилите ги клиенти.

Хора, сигурни ли сте, че Сервиз Ресурс еоод и Нов Ресурс са една и съща фирма? Не ми се вярва тези простаци, които се занимаваха с ДеШели да са същите, които работят в сградата на БАПЗГ...

Здравейте! СЕРВИЗ РЕСУРС ЕООД е друго име на фирмата. Пазете се! Установих го след като се поразрових малко и прочетох един коментар в bg-mama, в който потребителят беше описал къде е ходил на интервю - "срещу мол България, една кръгла огледална триетажна сграда", точно където и мен ме упътиха да отида на интервю за консултант. Радвам се, че го научих преди да съм си изгубила времето и реших да го споделя, така да спестя на други поканени от тази фирма на интервю времето!

Към  Татяна Игорева,
Г-жо Игорева, бихта ли казали дали продавате козметични продукти с марка Де Шели?

Здравейте, и аз попаднах на обява за длъжността медицински консултант.
Имам само един въпрос - това за което си мисля ли става дума -  за печално известните ДеШели?
Благодаря!

Здравейте, и аз попаднах на обява за длъжността медицински консултант.
Благодаря!

Много странно, аз вече работя в тази фирма повече от три месеца и за такива условия на работа не съм чувала.....нещо повече даже чистачката ни не работи за такава заплата. Явно господин АНОНИМЕН НИКОГА НЕ Е РАБОТИЛ ПРИ НАС!!!!!!!!! Въпросът е защо трябва да лъжете хората????

Много странно,аз вече работя тук 3 месеца, но досега не съм виждала някой тук да работи на такива условия. Вие или никога не сте работили в нашата фирма, или просто няма с какво да се занимавате и само обърквате хората.

Скъпи хора, НИКОГА АМА НИКОГА  не ходете да работите в тази фирма. Първо защото тази фирма е прочутата в цял свят не с хубави неща  а със скандали ДЕ ШЕЛИ, и второ защото реално ако искате да си губите времето направете го! Работното време е 6/1 по 8- 9 часа.. заплатата за тези 6 работни дни е  340 лв. + процент от продажба  от която получаваш 30 лв. а самата козметика струва 2300 лв. Нали се сещате колко продажби ще правите на бедните женици, който ходят на безплатна процедура при тях. Отношение никакво... работиш на договор 150 лв. на 4 часа а всъщност не е така 6 дни по 8 часа...  НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ХОДИТЕ ТАМ. ОСВЕН АКО НЕ ЖЕЛАЕТЕ ДА СТАНЕТЕ МЕДИЙНИ ЗВЕЗДИ И ВАС ДА ВИ ПОКАЗВАТ ПО ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА.