Арена ИТ /img/frontend/nomap.png"

Хайде хайде, излишни са ви ласканията към тобиев. Пиша го с малка буква, защото нямам никакво уважние към него! Някой от вас случайно да е ползвал 20 дни отпуска в рамките на една календарна година??????? Или пък случайно да е почивал събота, както е във ВСЯКА друга фирма????? Разбирам ви, че го защитавате, защото хора без самочувствие и ниско образование не могат да си намерят толкова лесно работа някъде другаде. Живейте си жалкият животец и не се оглеждайте встрани, защото може и да прозрете истината, че и вие за нищо не ставате- щом седите все още там!

Фирма Арена ИТ ЕООД е най готината фирма в която работя,всякакви коментари са излишни и глупави от гледна точка на обиди и клевети.
Колегите и шефа Иван са перфектни и който, ги познава не би се изказал по този начин.
Хората които са били недоволни са тъпанари,които имат страхотни комплекси.Без коментар.................................................
Чаоооооооооооо....................неудачници....................

Кви глупости пишете??? Явно на някой не му е минала схемата във фирмата и сега пикае кръв..... Само да отбележа, че това е ЧАСТНА фирма и собственика има право да прави каквото и както си поиска в нея! Така, че тъпи коментари и НЕВЕРНИ глупости няма да заблудят хората, още повече тия които познават г-н Тобиев!

Пиша от името на бивш служител на тази мизерна фирмичка с още по- мизерен, малоумен и некоректен собственик- Иван Тобиев. Въпреки, милионите с които парадира и специалните интервюта, които прави за да покаже, че е най- великият, по- голям селяндур от този- не съм срещал. Работиш- без да те назначи на трудов договор сума ти време, осигурява те на абсолютният минимум, защото разбира се- под минимума- НЯМА ДРУГ МИНИМУМ, държи се с теб- все едно си негова собственост и си му длъжен, да му изпълняваш всичките прищявки. Всички във фирмата, се водят на длъжност- продавач- консултат, нищо че въобще не боравят с касов апарат и нямат нищо общо с тази длъжност. Работното време- задължително, включва събота, като разбира се празници- не се броят. Ти си длъжен да ходиш на работа и да изпълняваш, по някой път абсолютно идиотски неща. Отношението на г-н Тобиев не може да бъде описано с две изречения. Отпуска не плаща, осигурява на смешни пари, дава смешни пари като заплата, смята, че служителите са длъжни да му готвят и да му метат плаца от падналите листа, независимо каква длъжност изпълняват, за мен се равнява на абсолютен ИДИОТИЗЪМ. Мисля, че въшливите пари, които има- никога няма да са му достатъчно да си купи, капка мозък и уважение от хората и служителите му. Пропуснах, да спомена, че лицемерието между колегите е подобаващо високо разбира се. Т.е. и шефа и колегите- за нищо не стават.