СТУДИОУЕБ.БГ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,бул. Черни Връх 47&markers=Бургас,бул. Черни Връх 47

СТУДИОУЕБ.БГ

Като цяло, останах доволен, фирмата е стабилна откъм проекти, колегите са супер, шефовете са доста дейни откъм набиране на проекти. С кеф си върших работата.
Когато дойдох нямах големи познания в уеб разработките. СтудиоУЕБ ми дадоха условия да започна да се занимавам професионално с това което ми е интересно да правя, а именно уеб програмиране. Относно офиса - супер е, докато бях на работа се инвестираше откъм техника. Ходихме на фирмени партита доста често, ставаха добри купохи :)
Като цяло само добри спомени от СтудиоУЕБ.
Вече, най-яката фирма в Бургас! :)

Работих В СтудиоУеб.БГ почти 2 години и мога да кажа, че СтудиоУеб.БГ е един от най-добрите работодатели, които съм имал. Досега не бях работил в IT сферата, те ми дадоха шанс, повярваха ми и ми помогнаха да се развия много, за което съм им благодарен. През времето, в което работих в СтудиоУеб.БГ получих безценен опит и в сферата на уеб маркетинг-а. СтудиоУеб.БГ осигурява прекрасни условия за работа, топли закуски и напитки, следобедна почивка с игри на PlayStation и развитие, също така е място, където срещнах приятели :)

Отношението във фирмата е внимателно, има напрежение, когато изоставаме по проектите, но пък къде няма. :))) Управителите се отнасят с уважение и разбиране и винаги влизат в положение, многократно съм закъснявал за работа, понякога дори и с часове и никога не съм бил глобяван за това. В СтудиоУеб.БГ се цени не само работата, но и човека. Свободното време е достатъчно, секундата не се цепи на две , както в други фирми, а заплащането е добро.

Мога да кажа само положителни неща за СтудиоУеб.БГ и хората, които срещнах там. Напускам Ви, но такъв е живота всеки продължава по своя път, благодаря Ви за всичко!

Работих във фирмата около година и съм доволен от условията.
Заплащането е много добро, осигурява се на пълната сума. Не се работи извънредно, а колегите и шефовете са винаги приятелски настроени.
Условията за работа са повече от добри - модерен офис в центъра на града, масажиращи столове, топли закуски, нови компютри и игра на PlayStation за свободното време.

Служител съм на фирмата вече от една година .

Благодарение на екипа се усъвършенствах като търговец.

Мениджърите са супер готини хора. Удоволствие е да комуникираш с тях.Винаги са готови да помогнат ,ако имаш затруднения с работния процес.

А колегите са страхотни. Обичам ги всичките :)

Във фирмата цари приятелство,рабирателство,човечност ,мир и спокойствие .

Гордея се ,че съм част от екипа на “СТУДИОУЕБ.БГ” ООД.

Тези хора не трябва да се занимават въобще с уеб и прочие, защото подронват авторитета и свалят нивото в цялата ай ти и криетив сфера в Бургас, която и без това не е цветуща. Абсолютно неадекватни и алчни нещастници.
С жалките си предложения за заплащане подронват и се подиграват с професионалистите в сектора.Предлаганото от тях е доста под стандартите дори и за град като Бургас, за сметка на фалшивата им фасада.
Негативните написани коментари не са измислени а са факт, защото съм ги чувал от кой ли не за тях. Няма да се очудя от долния коментар или другият положителен да са писани имено от тези двама човека. Искрено се надявам подобни недорозумения да изчезнат от картата в скоро време или да не се занимават с уеб.

Здравейте уважаеми,
Тъй като виждам, че тук очевидно някой недоволен от нещо "служител", а може би и конкурент се опитва напълно незаслужено да подронва авторитета на едни доказани професионалисти сметнах, че е редно да се включа и да изразя своето мнение в тяхна подкрепа.
СтудиоУеб.БГ изградиха изцяло интернет страницата ни. Те направиха за нас интерактивен, модерен и привличащ погледа уебсайт. Висока оценка получават не само за изграждането на уеб сайта ни, но и за навременното и бързо изготвяне на банери за онлайн промоции и кампании, както и за ежедневна техническа поддръжка.
Моето лично мнение е, че ако някой има нещо да казва на управителите или да изразява някакви чувства и емоции нека да го направи лице в лице или поне да се представи с истинското си име, а не да мишкува по този наин в интернет.

Фирмата беше крайно некоректна с назначаването ми на работа. На първоначалното интервю говорихме за дадено месечно заплащане, но в последствие в договорът, който ми се представи се упоменаваше съвсем различна, по-ниска заплата. Още повече, в първата седмица от започването ми на работа ми се каза, че трябва да подпиша граждански договор, а не трудов, както се бяхме разбрали предварително. Работих почти 3 седмици без да ми се изготви договор и трябваше редовно напомняне, докато този граждански договор се състави. Обяснението на фирмата на въпроса защо заплащането е сравнително по-ниско от колкото се бяхме разбрали, беше че това обхващало начално обучение, за което никой не беше споменал. Съвсем друг е въпросът, че такова обучение нямаше и трябваше за почти всички проекти да решавам самостоятелно как би трябвало да си свърша работата. На другите въпроси за договорът ми (като например предизвестие за прекратяване на договор, формуляр за извършена работа и така нататък) не успя да ми се отговори, тъй като никой не бе наясно как стоят нещата; реакцията на шефовете беше, че „до сега не сме имали такива случаи“ – т.е. някой да поиска разяснение за договора си.

Така наречените „шефове“ на фирмата също бяха изключително несериозни в отношението си към служителите и клиентите си, като постоянно говореха зад гърба им, обещаваха им едно, а правеха друго. Постоянното закъсняване за срещи и уговорки не се спазваше, като се е случвало клиенти да чакат в офиса около час и повече. Същото се случи и на моето интервю – чаках 40 минути, докато единия от шефовете приключи с разговора си, въпреки че изрично преди това се бяхме разбрали за определен час. Имаше и редовно забавяне на заплати на служителите. Много често, шефовете не знаеха какво се случва с проектите на фирмата, нямаше правилна комуникация между клиент и служител.

Също така, същата фирмата е съществувала преди няколко години под различно име, но поради редовно клиентско недоволство се е наложило фирмата да се закрие и да се отвори под ново и различно име.

Като цяло не препоръчвам някой да си има вземане- даване с тази фирма. Некоректни и лицемерни са към всички, било то клиенти или служители, заплащането също е мизерно (заплатите на на програмистите са около 600 лева, което е крайно неприемливо за тази сфера; за съпоставка средните заплати на програмисти, дори и без голям стаж, в други бургаски фирми започват от 1000 лева). Може да изглежда, че работят професионално и че имат доволни клиенти, но това е само привидно – голям брой от клиентите им са разочаровани от услугите им. Също така, във фирмата е практика да се пишат референции от секретарката или шефовете и да се изпращат за подпис и печат от клиентите.

Работил съм дистанционно като уеб разработчик към СтудиоУеб.БГ по доста и разнообразни проекти. Като цяло съм много доволен от фирмата. Мениджърите са точни хора, отнасят се коректно със служителите си и винаги са готови да ти обърнат внимание и да ти предложат помощ, без значение дали става въпрос за работа или не. От колегите в фирмата също почти нямам оплаквания. Като цяло стабилна фирма, която акцентира върху личното отношение към всеки клиент и неговото удовлетворяване.

Толкова са елементарни, че няма коментар. Двете келемета не могат да се разберът помежду си, заплащането е МИЗЕРНО и като се говори едно се прави друго. Само се изисква, но не се дава. Никаква среда за развитие! Супер лицемерие! Говори се лошо за клиентите постоянно, говори се против служителите, мръсните сделки не са една или две.

Оттам се прехвърляме на името на фирмата. Фирма, която претендира за авторство използва готови теми за уебсайтовете си! Не си правете сайт там! Дори логото им е от тема и е достъпно за всеки, никакъв бранд няма. Името на фирмата е сменяно поне 2-3 пъти, защото всеки път се осират много стабилно и хората като ги видят и бягат надалеч.

За стажанти е много добре - има какво да се научи от колегите, не от "шефовете". Но внимавайте, могат да ви предложат много европейски програми, от които и Вие да печелите пари, само че те си ги изменят и взимат освен своята комисионна за обучител и ваш процент и вие оставате с един гол кур. Друг е въпроса и, че взимат пари за да ви обучават,а нищо не правят.

Мошеници са, манипулират хората. Ако искате сайт от тях - не си правете. Манипулативно ще ви оскубят за много неща, а дори темите не са техни и НЕ СЕ заплащат, напрактика те ги крадът и ви взимат големите пари. А ако не сте абониран за техническа поддръжка, спонтанно може да ви спре сайта и така с куп услуги.

Съжалявам, че няма оценка на заплащането -безкрайност! Те се гаврят с професионалистите!

НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ТАЗИ ФИРМА!