СТУДИОУЕБ.БГ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,бул. Черни Връх 47&markers=Бургас,бул. Черни Връх 47

СТУДИОУЕБ.БГ

Пълни некадърници, поверихме им да направят не много сложен сайт а те ни предоставиха един боклук.
Съветвам ви да стоите далеч от тази имитация на IT фирма.

Къв екип, кви 5 лева е бат Гена - Инжинера ти си чоека фирма къв офис в София ти си такъв измамник ....пали си
Ем-Ела Змия Едишън отивай да търсиш Северно корейчета. Колкото ЕМ ЕЛА ти е на 100 000 км толкова и ти си Инжинер , Гена гена отивай да търсиш бастуните на дядото и бабата където са карали 10 годишния Ем-ел от тях до магазина.....

Има много начини за комуникация с нас и екипа на фирмат, като всички са написани във фирмената ни страница в секция "Контакти". Клиентите на компанията имат активиран акаунт ддо ERP системата и могат лесно да достигнат до техническа поддръжка, проекти, фактури, договори или всякакви други въпроси за консултация и срещи. В случаи, че желаете среща с нас бихте могли да се уговорите с наш представител за конкретен ден и час, като посочите в кой офис желаете да бъде съответно за гр.София или гр.Бургас.

Като клиент който оплетоха в мрежите си с благите приказки и измамните си презентации, мога да кажа ,че съм страшно разочарован от резултата на моите приложения и сайт. Инженера не си вдигаше телефона 4 месеца... за каква фирма говорим.

Получих добра оферта за изработка на сайт за хотел с интеграция на онлайн плащания през БОРИКА и резервационна система (bookings). За точно 5 работни дни всичко беше готово. Препоръчвам!

Останах много доволен от управлението на тази фирма и тяхната система за работа. Извършиха ми всичко в срок и ми направиха онлайн магазин, базиран на платформа EXPOZY. Изключително препоръчвам работата с тях.

Бих искал да споделя, че ми направиха изключително добро мобилно приложение и през цялото време комуникирах с "Инженера".
Препоръчвам!

От къде да започне за "почитаемите" господа. Лъжи, манипулации, некомпетентност. Имат дарбата да съсипят всеки бизнес с идеите си, особено за тепърва налагащите се. Русият господин сипе обещания след обещания, "инженера" редовно прекъсва работата на клиентите си, спирайки или директно изтривайки сайтовете и емейл кореспонденцията, но това е защото "знае какво прави", държи се непрофесионално и нагло. Момчетата от екипа са разбрани и си вършат работата, освен ако някой от горепосочените не реши, че клиентът иска нещо, което в действителност не е така.

Имаме свободата да работим нормално без ни глобяват за разни неща, както е по другите фирми.

Мизерни заплати, Непрофесионално отношение от двата трола. Въпреки, че взимат проекти с много надути цени и надценки ги няма обещаните бонуси или каквото и да са обещали. Работата се извършва в едно мазе, което не знам как може да бъде наречено офис. Лично те са ни карали да пишем позитивни мнения за фирмата като тези по долу в темата, като те са ни предоставяли текстовете. Гледат само да се въртят около МГЕРБ а сега и в общината и така да си правят далаверите. Взимат полу-компетентни аматьори за да могат да им дават малко пари а голямата печалба от офертите им да си прибират за копирането на сайтове което правят :) Поздрави и успех на всички луди който са се насочили към тази фирма. Аз се радвам, че се отскубнах от там.....