СТУДИОУЕБ.БГ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,бул. Черни Връх 47&markers=Бургас,бул. Черни Връх 47

СТУДИОУЕБ.БГ

Получих добра оферта за изработка на сайт за хотел с интеграция на онлайн плащания през БОРИКА и резервационна система (bookings). За точно 5 работни дни всичко беше готово. Препоръчвам!

Останах много доволен от управлението на тази фирма и тяхната система за работа. Извършиха ми всичко в срок и ми направиха онлайн магазин, базиран на платформа EXPOZY. Изключително препоръчвам работата с тях.

Бих искал да споделя, че ми направиха изключително добро мобилно приложение и през цялото време комуникирах с "Инженера".
Препоръчвам!

От къде да започне за "почитаемите" господа. Лъжи, манипулации, некомпетентност. Имат дарбата да съсипят всеки бизнес с идеите си, особено за тепърва налагащите се. Русият господин сипе обещания след обещания, "инженера" редовно прекъсва работата на клиентите си, спирайки или директно изтривайки сайтовете и емейл кореспонденцията, но това е защото "знае какво прави", държи се непрофесионално и нагло. Момчетата от екипа са разбрани и си вършат работата, освен ако някой от горепосочените не реши, че клиентът иска нещо, което в действителност не е така.

Имаме свободата да работим нормално без ни глобяват за разни неща, както е по другите фирми.

Мизерни заплати, Непрофесионално отношение от двата трола. Въпреки, че взимат проекти с много надути цени и надценки ги няма обещаните бонуси или каквото и да са обещали. Работата се извършва в едно мазе, което не знам как може да бъде наречено офис. Лично те са ни карали да пишем позитивни мнения за фирмата като тези по долу в темата, като те са ни предоставяли текстовете. Гледат само да се въртят около МГЕРБ а сега и в общината и така да си правят далаверите. Взимат полу-компетентни аматьори за да могат да им дават малко пари а голямата печалба от офертите им да си прибират за копирането на сайтове което правят :) Поздрави и успех на всички луди който са се насочили към тази фирма. Аз се радвам, че се отскубнах от там.....

Като цяло, останах доволен, фирмата е стабилна откъм проекти, колегите са супер, шефовете са доста дейни откъм набиране на проекти. С кеф си върших работата.
Когато дойдох нямах големи познания в уеб разработките. СтудиоУЕБ ми дадоха условия да започна да се занимавам професионално с това което ми е интересно да правя, а именно уеб програмиране. Относно офиса - супер е, докато бях на работа се инвестираше откъм техника. Ходихме на фирмени партита доста често, ставаха добри купохи :)
Като цяло само добри спомени от СтудиоУЕБ.
Вече, най-яката фирма в Бургас! :)

Работих В СтудиоУеб.БГ почти 2 години и мога да кажа, че СтудиоУеб.БГ е един от най-добрите работодатели, които съм имал. Досега не бях работил в IT сферата, те ми дадоха шанс, повярваха ми и ми помогнаха да се развия много, за което съм им благодарен. През времето, в което работих в СтудиоУеб.БГ получих безценен опит и в сферата на уеб маркетинг-а. СтудиоУеб.БГ осигурява прекрасни условия за работа, топли закуски и напитки, следобедна почивка с игри на PlayStation и развитие, също така е място, където срещнах приятели :)

Отношението във фирмата е внимателно, има напрежение, когато изоставаме по проектите, но пък къде няма. :))) Управителите се отнасят с уважение и разбиране и винаги влизат в положение, многократно съм закъснявал за работа, понякога дори и с часове и никога не съм бил глобяван за това. В СтудиоУеб.БГ се цени не само работата, но и човека. Свободното време е достатъчно, секундата не се цепи на две , както в други фирми, а заплащането е добро.

Мога да кажа само положителни неща за СтудиоУеб.БГ и хората, които срещнах там. Напускам Ви, но такъв е живота всеки продължава по своя път, благодаря Ви за всичко!

Работих във фирмата около година и съм доволен от условията.
Заплащането е много добро, осигурява се на пълната сума. Не се работи извънредно, а колегите и шефовете са винаги приятелски настроени.
Условията за работа са повече от добри - модерен офис в центъра на града, масажиращи столове, топли закуски, нови компютри и игра на PlayStation за свободното време.