Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД /img/frontend/nomap.png"

Макс Матириалс ООД /МАКСИМ ЮНАЙТЕД

Предполагам, че повечето писали за фирма "Макс Матириалс"-ООД, са хора от конкуренцията, или пък такива, които няколко живота няма да им стигнат, за да си намерят работа, поради своята посредственност! Аз кандидатствах за работа в тази фирма, и бях очарована от отношението на управителя на офиса, както и на управителя на фирмата. Теста, който толкова поръчково оплювате, е елементарен, и ако някой се е затруднил на него, то той заслужава единствено да пасе овцете, което предполагам, също ще му е трудно! Аз не бях одобрена, но моя приятелка беше, и започна работа, като от нея също чувам само добри думи за шефовете и начина на работа във "Максим Юнайтед".
И един съвет накрая. Недейте типично по български да оплювате всичко и всички, които са ви показали, че сте неспособни и некадърни, а се опитайте да заслужите мястото си в живота! Никой никъде не дава нищо наготово!

Скоро и аз бях на интервю, за щастие само първо.Предложението им бе за търговец.Първо - уговореният час е "приблизителен", т.е. има хора и когато успееш, влизаш.Второ решаваш един измислен тест, който явно цели да отсее само обучените в сферата на Макс матириалс, бил съм и на други интервюта с решаване на тестове, но там са далеч по-смислени(IQ тестове, ситуационни и т.н.), за разлика от този, който и за Т.Х. не става.В последствие влизаш в един невзрачен, малък и мрачен офис, където седят двама господа, не се представят кои са и какви са, а ако случайно благоволят, то не става ясно, защото измърморват нещо.Следва лошо отношение от невъзпитан господин, защото не си отделил особено внимание на "великия" тест и, ако имаш самоуважение, си тръгваш, ако ли нямаш - оставаш, за да се подиграват с теб.
Служебните коли на фирмата, поне в Пловдив, са Деу Тико, всеки детаил им е различен цвят и имат 2-3 изгорели надписа "MAXIM" - явна липса на себеуважение от тяхна страна, нямат желание за добър имидж!Представителният им магазин в Пловдив и дребен, невзрачен и тъмен, а офиса за интервюта е част от него, отново отрицателен имидж и липса на самоуважение....
Съжалявам за всяка отделена секунда за тази фирма!

Чуете ли за Макс Матириалс ООД, бягайте далече! На скоро и аз кандидатствах за работа при тях, удобриха ме, поканиха ме на интервю. И пренебрегвайки всичките лоши отзиви за тях, които прочетох в този форум, явих се на интервю. Попълних онзи наистина смешен тест и...след три дни бях отново в мизерния им офис във Варна, вече за второ интервю, но този път ако не се лъжа с шефовете на фирмата /мъж и жена, които така и не се представиха/. Тези хора направо се подиграха се с мен, с образованието ми, с професията ми, с възможностите ми! Тръгнах си от там ядосана, че съм си загубила времето, адски убидена и унижена. И тези хора с цялата си наглост след три дни отново ми се обадиха по телефона за да ме попитат "дали още желая да работя за тях"! Нямам думи!

Най-смешното интервю за работа от всички, на който съм присъствал . Някаква г-ца с късата пола, накичена със злато като за селски панаир, напудрена и изляла един флакон парфюм отгоре си ме накара да попълвам някакъв смешен тест тип "избройте 5 писателя " :))) Посмях се 5 минути и си тръгнах, за загубеното време не съжалявам. Имам добра кариера и стабилен работодател, а колото до фирма Максим - радвам, се че не работя за вас! Обяснете на девойката във Варна, че  да се организира интервю за работа с претенции да проверявате интелекта на млади хора облечена като за дискотечка е меко казано неуважително, смешно и НЕинтелигентно.

Е на интервю от такова естество до сега не бях ходила. Не мисля, че е толкова просперирала фирма за да изисква служител в отдел логистика да може да решава математически задачи и да знае всичко за материалите им когато отива на интервю. Имах да превеждам 5 реда от български на ангийски език...това добре, но след като видях останалите въпроси бях потресена! На всичкото отгоре когато свърших с тези абсурдни задачи се появи някаква служителка която ми взе листа и ми каза че вече мога да си тръгвам..... ?! В крайна сметка аз на интервю ли отивам или на изпит за майстор изолации?? С една единствена дума мога да опиша цялата фирма - смешни! :) И им пожелавам успех в намирането на служители.

да каже някои какви са условията за работа насклада в София.Заплата социални придобивки идр. Благодаря.

Мили,хора!Тази "фирма" търси производствен директор от 11 месеца.....Проверете историята на обявите им!Не стига,че работното място е позиционирано в малък град,но не се отчита факта,че "Директор" е и длъжност с представителна функция....Заплата 1200-1300 лв. е непостижима-оказа се,че търсят черноработник за 350-400 лв.,а не действителен дитектор!И като начало те посрещат с "тест за интелигентност",съставен от малоумници.А познания по СУК на интервюиращите са "негри копаят въглища в облачна нощ"!Та:Не се подлъгвайте да си губите времето с "фирмата" ,освен ако не сте пенсионер,който търси допълнителни доходи!

Здравейте!
Случайно попаднах тук и слад като прочетох някои от мненията, реших да споделя и своето. Напуснала съм фирмата преди повече от година, което би трябвало да ви говори, че мнението ми не е продиктувано от интереси. Работила съм там три години. Действително преди да бъда назначена ми се наложи да мина през няколко интервюта, но отношението на управителите нямаше нищо общо с това, което пишат повечето неодобрени кандидати в този сайт. Категорично мога да заявя, че са коректни и наистина оценяват усилията и резултатите на служителите си. Моето решение да напусна беше по-скоро емоционално и въпреки, че в момента работя в голяма фирма с авторитет, предлагаща добри условия на служителите си, много често ми се случва с носталгия да си спомням за работата там и най-вече за бившите си колеги. А на недоволните кандидати, стигнали само до интервю бих искала да кажа: Лично аз, съдейки от правописа ви не се изненадвам от мнението ви за теста. Действително в по-голямата си част, няма отношение към работата, но говори много за кандидатите.
И в заключение, за всички, които тепърва ще кандидатствате: Ако сте готови да работите всеотдайно и имате потенциал, не се колебайте. Всичко това се оценява и заплаща адекватно.

Здравйте,
днес бях на интервю за работа в тази фирма и останах като гръмната, след като ми казаха, че трябва да направя едно тестче. За моя изненада той нямаше нищо общо и предмета на дейност на фирмата, камо ли с позицията за която кандидатствам. ( въпроси от теста: Изброите пет руски писателя; Колко е разстоянието м/у София и Варна, от Варна до Пловдив, от Пловдив до Велико Търново?; Кода е започнала и завършила Первата световна война? и др.) На никого не препоръчвам да се отзувава на поканата им за интервю, само ще си загубите времето.

До последния коментар!
Личи ви от 100 км, че сте СЪСТАВИТЕЛ на въпросния тест!
Правописа няма много общо с изразеното мнение!