Ти Би Ай Банк https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54&markers=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54

Ти Би Ай Банк

Не започвайте работа в това подобие на банка. Освен, разбира се, ако не сте готови да спите с шефа, за да сте му симпатични и ЕВЕНТУАЛНО да получавате заплата над 800лв.
Способните и адекватни хора не се задържат в тази "банка", просто защото или пречат и не са удобни, или защото им идва акъла и бягат с 300км/ч.
Мачкат служителите си, ако случайно имате различно от тяхното мнение - вън сте.
Да не коментираме шуробаджанащината - на един етаж са 3 от любовниците на шефа, 1 много блиииизка приятелка, лични приятели и т.н.
За бонуси - дума да не става ако не сте час от тези по-горе изброени индивиди. Опичайте си акъла и в никакъв случай не си причинявайте това да работите за ТиБиАй Банк!

Значи незнам как може да съществува такова нещо под формата на банка, незнам как бнб не са се самосезирали и да ги върнат във бързите кредити. Също искат от теб някви смешни отчети и ти държат сметка че нямаш продажби, а всъщност нямаш продажби защото лихвите са пълен потрес.... Имат много лоши практики надявам се да ги премахнат от банковата сфера и всички който правят номерата д бъдат санкциониран! Не привличат нови клиенти гледат да набутате текущите им клиенти със 3 кредита стига да успеят, и горките момичета с някво смешно самочувствие че са някви много успешни в голяма банка......... Просто не почвайте работа там ако видят малко потенциал който ги застрашава ще бъдете уволнени без предизвестие!!!

Докато Николай Спасов е изпълнителен директор, от това банка няма да излезе.
В зависимост от лични предпочитания/пристрастия поощрява, или съответно ощетява, служителите си.
Не са за коментиране отношенията в банката - кой с кого спи, кой на кого е семеен приятел, кой е 2-ра по ред любовница и т.н.
В зависимост от това, дали си личен приятел или не, се определя заплатата ти, а също и годишен бонус, който е в потресаващо голям диапазон.
Отстраняват интелигентни, образовани и можещи хора, докато оставят да им работят кумовата рода. Мачкат всеки, който има собствено мнение и който отказва да им бъде изтривалка/подлога.
Ако сте от хората, които имат собствено мнение, и го отстояват - не се докосвайте до TBIBank - ще загубите много време и нерви.

Здравей те казвам се альоша делчев делчев егн8302168529 исам ваш клиент поради вазпрятствия плтих на по касен етап много имам нужда от2000 лева и мие по удобно да тегля от вас тези винанси ако е вазможно ще ми баде по лесно плащането благодаря за вниманието

Това не е банка, а бардак. Големите шефове с малките пишки искат да правят секс със служителките и ако откажеш... си вън. Лукас Турса е секс маниак,но умира от яд че никой не го иска. Николай a.k.a. "Дебелия Свинчок" Спасов от доста време чука Павлина Бажлекова и да не говорим как Валентина Чифлиджанова върти свирки на шефа си Денис Горбунов. Срам за всички служители!!! Всяко повишение се постига по полов път! Честито, ще си получите заслуженото.

Работих няколко месеца в централното управление на банката. Отиваш на първият работен ден да подписваш договор и ако си жена ти дават бланка в която си длъжен да се подпишеш, че към момента не си бременна (или незнаеш) ако кажеш, че това е странно и не задължително условие не те наемат. Задължават те да подпишеш и още 2 бланки, че си съгласен да ти съхраняват трудовата книжка при тях и че ако ти дадът телефон или сим карта ще си плашаш сметките.
Това, което ми направи впечатление още от самото начало е че има много голямо текучество, клюкарник и много натоварване. Според мен не е редно един човек да работи за двама и повече,а останалите да си обменят клюки и на всиючкото от горе да тъпчат човека, и да не са доволни от работата му. Постоянно те зариват с бомащини и като ги направиш все едно нищо не си направил, но ако се наложи друг (те) да го правят започва едно хвалене и превъзнасяне все едно кой знае какво са свършили. За празници няма бонуси (нито пък за нещо друго). На всичкото отгоре не може да си използваш отпуската, нито да излизаш болничен, защото ако това се случи решават, че си не лоялен и те махат. Всеки почиства сам работното си място, въпреки че има чистачки, много е мръсно и прашно, а за тоалетната, която уж се почиства от чистачки да не говорим (голяма смрад). Когато са решили да махнат някого се обаждат на избран кандидат от интервю и му казват да каже дали може да започне работа до 2 часа.

До Иванова - "представител на управлението": Не може да коментирате правописа на Ваш служител, а самата Вие в едно изречение да допуснете две пунктуационни и две правописни грешки. Поставянето на запетая пред съюза "че" например, се учи в четвърти клас!

Will give them -1 All

Outdated HR methods.

Laugh, they are looking for BG talent in UK.

I came bk after 16 years there and they lost my time.

Hide the budget for the position in questions.

Usual recorded message: will give you answer after two

weeks which might never come.

But this is my opinion.

Ееей това ръководство не спира само да си пише комплиментите :) И си мислят, че ще привлекат нови служители в екипа.
Съвет към новите кандидати: Подминавайте докато е време!
-До Иванова: Знаем как се стига до тази позиция. И съм много доволна, че вече не съм част от ТБИ Банк защото от както излязох за последно от тази компания се чуствам преродена, за мен започна нов, по-добър живот. Без таргети, без конферентни разговори, без шефове които са забравили от къде са произлезли и не знаят как да ръководят и разговарят нормално със служителите си.
Благодаря за вниманието!

Здравейте, както става ясно аз съм служител на банката, за пояснение, работя в нея от 2 месеца, на позицията "Бизнес организатор" Това което ми направи 1во и най-важно впечатление, за да започна работа е отношението на Регионалния мениджър, тя е изключително голям професионалист и ГОЛЯМ човек. Не знам как подбира персонала си, но всички мои колеги са изключително отзивчиви и когато имам затруднение винаги се отзовават. Работя в провинцията, твърдата ми заплата за моя регион не е достатъчна, но самия факт че банката 1вите 3 месеца ти дава 1 допълнителен бонус независимо дали си хванеш таргета, а ако го хванеш ти ти изплаща разликата. Да хванеш таргета не е невъзможно. Всеки се отнася с мен човешки и всеки гледа на мен като личност и като ЧОВЕК, а не като на уред за изкарване на пари. Защото ние сме лицето на банката и ако не сме доволни, това ще си личи. Постоянно съм стимулирана и поощрявана за свършената работа (Не говоря за пари).