Ти Би Ай Банк https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54&markers=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54

Ти Би Ай Банк

Работих в Технополис Кърджали като кредитен консултант за ТиБиАй. Обстановката като цяло беше приятелска. Колегите са млади и позитивни. Имаше обаче един голям проблем в лицето на Златка Янкова, която е регионален мениджър и супервайзора, които се отнасяха изключително дискриминативно. Прехвърляха ни написаните договори за сметка на супервайзорката, без да бъде поискано разрешение. Ти полагаш някакъв труд - друг взима бонус. 3 колежки напуснаха работа заради това, но никой не си направи труда да разбере къде е проблема. Заради тази кражба на бонуси месеци наред работихме за минимална заплата, въпреки , че постигахме целите си, но те се виждаха, като изпълнени от друг.
Наистина пожелавам на супервайзора в магазина Р.Т. и регионалната З.Я. да си получат заслуженото. Оставиха без работа толкова много хора. Не знам как спят през нощта.
Ако мислите, че ще успеете да се преборите с такъв проблем заповядайте.

Изключително съм разочарована от работата си в ТБИ Банк. Работех в банков офис в гр София. Обучение нулево, безумни таргети и ниско основно заплащане. За регионалната Илияна Попова мога да кажа, че по некомпетентна и не на място служителка не съм виждала. Изключително грубо и неуважително държание от нейна страна към служителите, което не отговаря на позицията, която заема. Не си губете времето да започвате като банкови служители в град София.

Не си губете времето с така наречената банка Ти Би Ай. Кредитите са с много висока лихва. Набутват клиентите си като за последно.
Да споделя и мнението си по отношение на така нареченото ръководство свързано с продажбите в банката. От както е назначен от началото на 2021г некадърното и непрекъснато подмазващо "човече" Георги Талев, банката върви само надолу. Екипа му е съставен от некадърни нови регионални мениджъри. Г.Т. направи така, че кадърните хора вече да не са в банката. Бонусната система за служителите е под всякаква критика. Непрекъснато се натискат служителите да правят невъзможни продажби, таргетите са недостижимо високи. Служителите в офисите са карани да излизат навън да ходят по фирми в условията на пандемия. Не си губете времето да започвате работа, като банкови служители в офисите на банката.

Предходните мнения най-вероятно са до голяма степен верни, поне от гледната точка на пишещите ги бивши колеги, но доста са преекспонирали обстановката в Централното управление. Ако си вършиш работата съвестно и не се правиш на интересен пред началниците - получаваш и бонуси, и увеличение на заплатата от време на време. Ако идваш на работа, за да си прекарваш времето шляейки се отвън или на терасите с телефон и цигарка в ръка - сбъркал си мястото. Който не го кефи - пълно е с всякакви фирми и фирмички, където може да развиете потенциала си, но там май новото порше на чорбаджията е с предимство пред заплатите и осигуровките на персонала, та си имайте едно наум, когато се жалвате колко е зле в TBI ;)
Сега лошото. По магазините и офисите наистина е зле заплащането и таргетите, но в крайна сметка независимо как се брандира TBI, фирмата винаги ще си остане просто една лихварска къща за бързи кредити с максимални лихви. Особено с настоящите собственици, съмнителни източноевропейски субекти, промяна няма да се види никога - те не са дошли да развият бизнеса, а да източват с подставени лица консултанти и фирми подизпълнители на абсурдни проекти за милиони. Лошото е, че съсипват граденото с години от бившите колеги и го заменят с фантасмагорични длъжности специално измислени за хора виждали банка само отвън, незнаещи какво работят дори, отделно недодяланите "нови" системи и процеси, които вместо да облекчават работата, само я правят по-трудна и безмислена.

Страшни олигофрени не се лъжете по тия фалшиви мнения дето те сами са си ги писали.Тия нямат нужда от кадри и хора,които да си стигат таргета,тия имат нужда от тъпаци за по месец два ,да ги сринат психически и да не им платят.Съжалявам,че си загубих времето с тия измекяри.

Да бъдеш бивш служител на ТИ БИ АЙ се оказа едно голямо, срамно и мръсно петно за кариерата на всеки уважаващ себе си професионалист. Бях служител в централата на банката като пътувах често и до Букурещ. Видях и преживях не малко за близо три години в тази хаотична и токсична обстановка. Хора като Николай Спасов, Лукас Турса, Денис Горбунов, Галина Джамбазова и Георги Галчин са абсолютно противоположното на добри хора и мениджъри. Алчни, нагли и надменни лица, който ще те употребят максимално и при първа възможност ще те използват като оправдание пред Петко Баронов. Хора без чест и морал. Това се случи и с мен и с много други колеги. Няма да агитирам всички тези, който сега четат коментарите да не отиват там и да не работят никога за ТИ БИ АЙ... защото ако сте като тях... на това място ще се чувстате прекрасно и ще научите много. Но ако не споделяте тези качества и ценности системата просто ще ви изхвърли или уволни с 2 заплати компенсация. Няма да коментирам и сексуалното насилие върху колежките от страна на Николай Спасов и Лукас Турса, защото реално няма нито едно постъпило ОФИЦИАЛНО оплакване. Тоесто то не съществува, а както някой колега беше писал в коментарите - "Всяко повишение се постига по полов път!" та може и бързо да катерите кариерната стълбица, ако се справяте добре по време на командировките. Поздрави

Не се подлъгвайте по обещанията на Галина Джамбазова, изключително ме е срам, че съм работила в ти би ай. Обещават реални таргети и възможността за достигането им, но в крайна сметка за 4 месеца нито аз, нито някоя от колежките ми взе над 580лв. Имат сигурен бонус за нов служител, е поне него ти го дават. И после се започва голямото преследване-да стоиш прав по 10 часови смени на празните им магазини, да бъдеш глобен за какво ли не. Да траеш нервните изблици на госпожата регионална, която в началото е много мила, до момента в който им рекнеш истината. Бъдете готови да ви праща снимки от почивките си в Египет и къде ли не,и да ви натъква как вие не работите. Ще бъдете на работа на всички празници, макар и на празни магазини.нищо допълнително няма да видите върху заплатата си, но за сметка на това госпожата "регионална"-която дори няма висше образование, ще ви убеждава, че само при вас е така -та, колегите ви правят по 4000лв бонус? Пълна пародия!Надявам се да се задействат институциите и тази "пералня на пари" да спре да се определя за банка!

Срам ме е, че съм работил в ТИ БИ АЙ Банк!Като кредитен консултант в търговска мрежа (големи магазини).Фирмата предлага на клиентите “промоции”, дават уж отстъпка от магазинната цената, а кредита се пуска на супер голям лихвен процент, демек отстъпка няма и още куп други “промоции”, които мен лично ме беше срам да предлагам, защото хората не са толкова глупави.А за служителите фирмата също не дава абсолютно нищо, освен недостижими таргети, тоест няма бонус, основна заплата от 650лв. , първите три месеца дават стимулиращ бонус от 250лв., като след третия месец се удържа.Пълен позор!На супервайзерите въобще не им се занимава да обучават нов служител, защото си гледат тяхната работа и си гонят клиенти и на никой не му е до теб да ти покаже нещо.По-горните шефове (регионални), никога не стъпвали и не били на позиция кредитен консултант, а с връзки до ушите стигнали до позицията, но в същото време ти казват не може да изпуснеш клиента, не може да накарам никого насила да вземе кредит или да избере Ти Би Ай, защото се работи в пряка конкуренция с още три компании.За мен Ти Би Ай не е мястото където човек може да направи успешна реализация.Всеки месец има по някой напуснал.

Интересувам се от малко повече информация за работата в кол центъра, онлайн заявките. Като заплащане, натовареност

Високи претенции с абсурдно ниско заплащане. На служители с висше образование се заплаща по малко от средниостоически санитар. Натоварена работа, обвързана с пари, документи, обслужване на неограмотени и невъзпитани клиенти, за което получате 600 лв. Подигравка с хората. Пълен змиярник. Клюкарят те непрекъснато и се опитват да ти направят мръсно както могат. Лихвите са абсурдно високи а искат да им набираш сумати клиенти. Таргетите, които поставят изобщо не са съобразени с икономическата обстановка в страната и СВЕТА..Хората не могат да си позволят да плащат, те искат да им продаваш кредити за по хиляди левове, за да може да получаваш НОРМАЛНА заплата. Арогантно отношение. Не ги е грижа за служителите, няма смисъл нито да сте им клиент, още по - малко пък служител.