Ти Би Ай Банк https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54&markers=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54

Ти Би Ай Банк

Не се подлъгвайте по обещанията на Галина Джамбазова, изключително ме е срам, че съм работила в ти би ай. Обещават реални таргети и възможността за достигането им, но в крайна сметка за 4 месеца нито аз, нито някоя от колежките ми взе над 580лв. Имат сигурен бонус за нов служител, е поне него ти го дават. И после се започва голямото преследване-да стоиш прав по 10 часови смени на празните им магазини, да бъдеш глобен за какво ли не. Да траеш нервните изблици на госпожата регионална, която в началото е много мила, до момента в който им рекнеш истината. Бъдете готови да ви праща снимки от почивките си в Египет и къде ли не,и да ви натъква как вие не работите. Ще бъдете на работа на всички празници, макар и на празни магазини.нищо допълнително няма да видите върху заплатата си, но за сметка на това госпожата "регионална"-която дори няма висше образование, ще ви убеждава, че само при вас е така -та, колегите ви правят по 4000лв бонус? Пълна пародия!Надявам се да се задействат институциите и тази "пералня на пари" да спре да се определя за банка!

Срам ме е, че съм работил в ТИ БИ АЙ Банк!Като кредитен консултант в търговска мрежа (големи магазини).Фирмата предлага на клиентите “промоции”, дават уж отстъпка от магазинната цената, а кредита се пуска на супер голям лихвен процент, демек отстъпка няма и още куп други “промоции”, които мен лично ме беше срам да предлагам, защото хората не са толкова глупави.А за служителите фирмата също не дава абсолютно нищо, освен недостижими таргети, тоест няма бонус, основна заплата от 650лв. , първите три месеца дават стимулиращ бонус от 250лв., като след третия месец се удържа.Пълен позор!На супервайзерите въобще не им се занимава да обучават нов служител, защото си гледат тяхната работа и си гонят клиенти и на никой не му е до теб да ти покаже нещо.По-горните шефове (регионални), никога не стъпвали и не били на позиция кредитен консултант, а с връзки до ушите стигнали до позицията, но в същото време ти казват не може да изпуснеш клиента, не може да накарам никого насила да вземе кредит или да избере Ти Би Ай, защото се работи в пряка конкуренция с още три компании.За мен Ти Би Ай не е мястото където човек може да направи успешна реализация.Всеки месец има по някой напуснал.

Интересувам се от малко повече информация за работата в кол центъра, онлайн заявките. Като заплащане, натовареност

Високи претенции с абсурдно ниско заплащане. На служители с висше образование се заплаща по малко от средниостоически санитар. Натоварена работа, обвързана с пари, документи, обслужване на неограмотени и невъзпитани клиенти, за което получате 600 лв. Подигравка с хората. Пълен змиярник. Клюкарят те непрекъснато и се опитват да ти направят мръсно както могат. Лихвите са абсурдно високи а искат да им набираш сумати клиенти. Таргетите, които поставят изобщо не са съобразени с икономическата обстановка в страната и СВЕТА..Хората не могат да си позволят да плащат, те искат да им продаваш кредити за по хиляди левове, за да може да получаваш НОРМАЛНА заплата. Арогантно отношение. Не ги е грижа за служителите, няма смисъл нито да сте им клиент, още по - малко пък служител.

500 лв е заплатата. Няма бонуси, премии или друго допълнително заплащане. Обещават много на интевюто, но се подиграват с хората. Има голямо текучество на персонал. Постоянно някой напуска-не си хабете времето и нервите.

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТИ БИ АЙ .
Работи се за основна заплата + бонус. На интервюто за работа ще Ви кажат, че бонусите са достижими и са съобразени с града в който сте, но не е така. Постоянно си правят промени в бонусната схема и няма никаква сигурност в заплатата на служителите. Обещават допълнителни бонуси към заплатата ако постигнете определени цели, а в краят на месеца когато трябва да ги изплатят си измислят абсурдни оправдания и променят условията за да НЕ ПЛАТЯТ това което са ВИ обещали. Правилата се определят от хора които са от скоро в БГ, дори не говорят и Български . Не се съобразяват със служителите си и ги тъпчат постоянно , като не се замислят, че те имат семейства и разчитат на тези пари. Спускат се списъци за прозвъняване по 500 човека всеки месец и ако се забавиш -пишеш обяснения. Вечер се прибираш с главоболие от това, че цел ден си бил с телефона, обслужвал си клиенти и си попълвал абсурди справки. Не разчитайте на 13-та заплата, коледни или каквито да е допълнителни бонуси. Всичко отива за ръководството което постоянно демонтира безхаберие и непознаване на нуждите на служители и работният процес. Имаш отделен таргет за Вивус и ако не го изпълниш – глоба % от основният ти бонус. Задълженията и отговорностите на служителите които изкарват заплатите на началниците си са хиляди ,а заплащането и отношението подигравателни.
НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТИ БИ АЙ

Работата е натоварена, но за сметка на това нищо насреща.
Изключително не коректни работодатели. Постоянно си измислят някакви санкции, режат за щяло и не щяло от бонусите. Поставят твърде високи таргети. Изобщо не се съобразяват с нуждите на служителите си,щом да ги оставят с минимални заплати месеци наред,а същевременно в централата си раздават подаръци за сметка на всички останали служители по търговските обекти и офис мрежата.

Мислех да ходя на интервю но след като прочетох мненията се отказвам за Търговски Варна!

Измамници, обещаващи големи бонуси, а на края на месеца НИЩО.
Манипулатори целящи да изцедят персонала си до край, а когато дойде време за заплати не дават обещания бонус.
Долни лъжци -това са мениджърите. Не се подлъгвайте с празни обещания всичко е ИЗМАМА в ТиБиАй

Работното място на всеки е нестабилно и несигурно в тази фирма не се знае утре дали си на работа, защото личното отношение е най-важно.Извънредното положение доказа, че тази "банка" е само на думи най-печелившата, защото бяха първите заедно с ресторантите, които съкратиха служители, намалиха заплати и работни часове, разбира се само на най-ниско ниво. Все пак мениджирите са незаменими и трябва да си спасят кожата.
Заплатата е по договорка, но около средната за банките и дори под нея не очаквайте нещо впечатляващо. Не очаквайте повишение там се назначават приятели и роднини, а не се повишават. Клюкарник, в който никой не се задържа много време. Чалгарска обстановка и манталитет, но с претенции за нещо голямо. Банката става като за първа работа, но не и за сериозна кариера.