Ти Би Ай Банк https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54&markers=София,ул. Димитър Хаджикоцев 52-54

Ти Би Ай Банк

Ако ви се работи под минималната заплата се захващайте. Удръжки -25% на минималната заплата, всякакъв вид глоби за таргети, особено ако сте в екипа на Надежда Коцинова… тази жена не се наяде. Добре, че мъжа му работи в БТВ че я държат на работа. Все пак рекламите по телевизията не са евтини, трябва да си имат вътрешен човек.

Бях служител в Ти Би Ай Банк ЕАД 4 години като от Април месец 2023 година назначиха за Регионален Директор на Регион ЮГ г-н Кирил Петрунов, който още от встъпването си в длъжност се държеше вулгарно , нагло , невъзпитано и арогантно. За всичките си години съм имал много мениджъри в банката но такова отвратително и обидно отношение към мен и моите колеги - НИКОГА и НИКОЙ не си е позволявал . Това човече господин Петрунов при ЕДИНСТВЕНОТО си посещение на моето работно място в Първомай Петрунов си позволи да ме заплашва , да се държи арогантно да повишава тон и да ми обяснява че аз нямам никакви резултати при наличие на разработен ЧИСТО НОВ обект доказуемо от справките с моите резултати. По време на следващите ни срещи през канала ТИЙМС той ме заплашваше публично и се заканваше пред 20 човека от Регион ЮГ. Господин Георги Талев беше информиран за държанието на неговия мениджър Петрунов като той привидно се опита да ме успокои и за да приключат случая ми затвориха офиса / без причина / . Ако желаете да получите такъв тип отношение което за мен лично е недопустимо и ненормално за Регионален Директор за каквъто господин Петрунов се има. Той няма никакви качества дори елементарни а да не говорим за професионализъм екипна работа и уважение - това му е много чуждо. Но в заплахите и обидите както и униженията на служители и наистина голям професионалист. Признавам научих много от ТИ БИ АЙ БАНК , имаше истински професионалисти които ми дадоха шанс да работя и да се развивам за което им благодаря ! Надявам се ръководството на банката да осъзнае какво се случва и да вземе мерки срещу този терор над служителите на банката. ! Като искам да допълня , че от както господин Петрунов е регионален от региона са уволнени над 15 служителя - всеки сам да си прави преценката дали това е нормално !

Това е възможно най- неприятното място за работа. Бих оценила сигурността, която ще имате с нула. Много лошо отношение от регионалният мениджър Кирил Петрунов, който е явно марионетката на Георги Талев. Арогантен, позволява си да повишава тон и да унижава служителите си. Иска хората му да нямат мнение, различно от неговото, а той самия борави със заучени фрази, които той самия не следва. И двамата не знаят нито какво е да си лидер и още по жалкото е, че не знаят какво е човечност. Налагат едни правила за работа, които са крайно необмислени, в много случаи дори и нарушаващи правата на клиентите. И много много ги боли, ако няколко месеца подред офиса си постига целите и служителите вземат пари. Налагат се санкции със задна дата. В момента явно са решили да заменят всички дългогодишни служители с нови. Но за да управляваш каквито и да е служители нови или стари са необходими лидерски качества, които за съжаление те не притежават. В рамките на 3 месеца махнаха принудително 4 служителя само в Пловдив. Трагичното е, че за да махнат един от тези служители уволниха майка с дете на година и малко, която е във втората година на майчинството си. Но ако я бяха оставили на работа нямаше да могат да махнат колега, който просто не харесваха. Нямало места за тях, удобно извинение, за да оправдаеш безчовечното си отношение. Другия служител бях аз. Мен ме заплашиха с дисциплинарно уволнение, заради подадени лоши коментари за мен от клиенти. Истината има две страни, както и монетата. Зависи кой от коя страна я гледа. За мен истината, грозната истина е, че тези двама индивида постъпиха така, защото знаеха, че съм в ив витро процедура, която е на средата и всеки един момент можеше да стигна до мечтата си да стана майка. Това беше идеалния момент да се освободят от една бъдеща майка и най- вече от човек, който има мнение. След мен продължават да махат стари служители от днес за утре. Всичко това, което написах е доказателство към думите, с които започнах този коментар. Сигурност на работното място равна на 0. Ако искате да работите с тях трябва да сте или като тях или по- лоши от тях. Ако имах възможност бих попитала mr Petr Baron, дали подкрепя такъв род поведение?!

Ти Би Ай Банк като работодател е изключителен. Компанията предоставя отлични възможности за кариерно развитие, приятна работна атмосфера и баланс между работа и личен живот. С удоволствие съм част от този екип!

Изключително некоретни! Регионалната мениджърка за големи вериги Златка не мога да повярвам как още е на работа - обвиненията по-долу са верни. Мога да добавя и, че не се подкрепят служители, валят обиди за щяло и нещяло. Има огромни глоби върху обещания бонус ( правиш 900лв получаваш едва 300).
Има и една жена в ЧР - Надежда Ласкова - заплашва с дисциплинарно уволнение (незнам какво и дава правото), което само по себе си по Закона за дискриминацията е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!! Не знае законите от КОДЕКСА НА ТРУДА! Освен да пръска цял ден по бюрото за никаква работа не става.
СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ЗА ДА СИ СПЕСТИТЕ ТОЗИ ТОРМОЗ. АЗ НАПУСНАХ И МИСЛЯ ДА ГИ СЪДЯ!

Работих в ЦУ почти 2 години. Колегите вдички бяха много мили и усмихнати, всеки е готов да помогне с каквото може. Много приятна атмосфера и работата си вървеше. Няма луди срокове за изпълнение на задачите, никой не те юрка да бързаш и да те натоварва с много неща. Единствено столовете бяха много неудобни, но може би вече са подменени надявам се.
Специални поздрави на Калин и чичо Митко от ИТ отдела :)

Благодаря за бързото и отлично обслужване от Кристина Костова /личен банкер/ в офиса ви във Варна.
Веднага разбра от какво точно имам нужда и ми препоръча най-доброто за мен решение.
Надявам се, че всички служители във Вашата банка са толкова добри и отзивчиви.
Желая ви растеж и успехи!

Колегата отдолу е абсолютно прав. Управлението на продажбите на дребно е под всякаква критика. Повечето кадърни хора вече не работят в банката. Назначават се само послушковци и подмазвачи. Банковите служители работят за минимална месечна основна заплата + бонус от продажби. Таргетите са прекалено високи и недостижими. Непрекъснато сте увиквани, тормозени и унижавани от измисления си регионален мениджър, които незнае и краставици на пазара да продаде, но въпреки това ще ти обяснява как се продават кредити. Измислени активности извън офиса за нови клиенти на които няма какво да предложиш, освен кредит с лихва 200%. Просто не си правете труда да почвате работа като банкови служители.

Тази банка не върви на добре с това ръководство. Щом търговски директор е Георги Талев - доказан с некадърността си и некомпетентността си. Освен да съсипе банката, както направи и в Кеш Кредит където работехме заедно, друго няма да направи. Такъв подмазвач и подмолен човек като него няма. Нищо добро нея очаква банката с такива управници.

Този, дето е писал, че обстановката в ЦУ е преекспонирана, навярно никога не е работил в добра компания. TBI е невероятно селяндурска среда, която няма дори мъничко, което да дава надежда, че нещата могат да се променят.