Джи Пи Ес Системи България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Джи Пи Ес Системи България ЕООД

Мисля, че трябва да сме обективни в определени ситуации. Всеки има своята гледна точка по определени въпроси, аз описвам, това което мисля по въпроса. Наистина темпото за работа във фирмата е сериозно. Държи се на спазване на работно време и почивки. Спазват се графици и се съблюдава изпълнението на задачите. Всеки новак го обучават. Заплатите се дават винаги на време има и валчери. Хората са изключително точни, смея да заявя, че има екипност. Средата за работа е добра. Вършиш ли си работата, коректен ли си откъм поети задължения - всичко е наред. Винаги съм срещал разбиране и толерантно отношение от всички, вероятно защото и аз съм бил точен. Фактът, че има хора, които са във фирмата от дълги години е красноречив. Аз съм ок с фирмата и отношението там.

Странно ми е защо постоянно трябва да се изсипват негативи. Бивш служител съм. Случайно попаднах на написаното по-долу и се втрештих. Изписани са абсолютни глупости. Фирмата и средата за работа са много добри. Колегите са точни. Наистина доста рядко ми се е налагало използването на болничен, не е нямало проблем. Коректни са в заплащането. Заплатите сме получавали винаги на уречения ден, дори и по-рано. В сравнение с настоящата фирма мога да кажа, че Джи Пи Еса е много добра. Изписвам всичко това, понеже ми омръзна това хейтърство навсякъде около нас. Много тъпо ми се вижда някой да насажда постоянно омраза и субективни мнения. Моят извод е - работош ли, коректен ли си, всичко е ок - заплащане, отношение, привилегии и всичко.

Фирмата е добра, не разбирам защо се изписват толкова коментари. За времето изкарано там всичко е било точно, атмосфера, отношение и колектив. Изисква се и се работи, нормално е. Ако на човек му се работи, всичко ще е наред. Вероятно на хората от предните коментари не им се е работило въобще. Всичко е въпрос на гледна точка, но не мисля, че е нормално да се изсипват негативи постоянно и за всичко.

Монетата винаги има 2 страни, ако си точен и работиш, всички се отнасят по същия начин. В тази фирма винаги заплатите са се давали навреме. За няколкото години изкарани там, никога не ми е правен проблем с болничните, а не са били еднократни. Атмосферата за работа си е ок, кви са тия глупости, които са написани в предни коментари...странно е,че всеки всеки след себе си излива всякаква помия и небивалици за всичко в нета, за мен фирмата си е ок, точна и коректна, ако не трябваше да замина за София, сигурно щях да остана по-дълговреме там.

Не знам какви са тези глупости, които пишете ! От фирмата се гонят само некадърните служители,а тези които стават, не биха си тръгнали, а и шефовете едва ли биха ги изпуснали ! Колкото до Антоан Христов, той е СЪДРУЖНИК, а Марина му е жена ! Само някой комплексар, интригант и некадърник би си позволил да прави подобни изказвания !!!

Е да, нормално Марина да си позволява такива неща след като прави сви%ки на Антоан Христов. Буквално.
Антоан пък е лакеят на Атанас Пешев...
Осигуровки на минималната въпреки че заплатите са по високи, болничен крайно нежелателно, наистина се продават стари устройства за нови, лъжат се клиенти.. Ама така е в БГ. Общо взето не малка но със СЕЛСКИ манталитет фирма.

Фирма Джи Пи Ес Системи България или още известна в Пловдив като ДАИКС СОТ, е фирма пълна с некоректни и лъжливи хора. Особено шефовете. Става въпрос конкректно за Антоан Христов и Атанас Пешев.Това, че лъжат държавата като осигуряват хората на минималната работна заплата е най-малкото. Едва ли ще учудя някой с тази информация.Парите, които доплащат на ръка са просто смешни. И най-лошото и реално това е причината заради, която пиша, е че когато решат просто не ги дават.Наложи ми се да излезна в болничен за 3 дни, тъй като детенцето ми беше болно, а и аз самата също. В края на месеца получих със сто лева по-малко,при положение,че трябваше да ми се удържат 35.70 лв. за три дни болничен и след като попитах защо ми се удържат сто лева ми се отговори, че аз нищо не мога да докажа и съм постъпила некоректно към фирмата, защото съм излезнала в болничен. Не знам от кога взимането на законен болничен е незаконно в България и е некоректно. Държа да отбележа, че това ми беше първия болничен. За атмосферата на работа имам доста какво да кажа. Няма абсолютно никакво човешко отношение към служителите. Постоянно се вика в офиса и то за глупости, без никаква причина. Пряката ми началничка има проблем с нервите. И това го казвам съвсем сериозно.Името й е Марина Ганина-Карагьозова. Постоянно вика,обижда, хвърлят се телефони и се слагат определения и етикети на хората. Атмосферата е изключително напрегната и в такава среда мога да кажа,че доста трудно се работи, да не кажа,че е почти невъзможно.Относно отношението към клиентите. Там от къде да започна? Продават се Джи Пи Ес техника,която е ремонтирана и отваряна поне по 10 пъти,като на клиента се продава за нова и то на завишени цени. Продават се стари модели също на завишени цени,като лъжат клиентите,че устройството има повече функции и е по-добро, а това въобще не е така.Няма ден, в който да не са излъгали и подвели клиент в цената или услугата, която предлагат.По-некоректен работодател не съм виждала и се надявам и да не видя. Така,че на всички, които имат нещо общо с тази фирма като клиенти, позамислете се къде точно и за какво точно си давате парите. А за тези, които искат да започнат работа там-НЕ ГО ПРАВЕТЕ. Ще съжалявате.