СМДЛ Синево България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

СМДЛ Синево България ЕООД

Изключително нездравословна работна среда. Уж международна компания в която 90% от персонала не говори английски. Директор румънец, който не говори български. Лекари, сричащи на английски като петокласници. Отдел продажби - момичета говорещи на трудно разбираем диалект на българския. HR който си няма идея какво трябва да върши, а често е неоткриваем. Самата оперативна работа се извършва от момичета събирани от кол и въже поради липсата на кадри под ръководството на истеричка, чиято незадоволеност от живота във всеки един аспект се изразява в безсмислено и непрестанно крещене. В Пловдив и Стара Загора пародията е още по-голяма. На мениджърски позиции в София са назначени жени над 50 г. С напълно базова компютърна грамотност и съмнителна компетентност в това, за което всъщност са наети. Генерално високи претенции, а в действителност жалка картина.

Здравейте, искам да споделя с вас горчивият си опит с тази фирма.Започнах работа с голямо желание и интерес, защото ми беше обяснено че фирмата е част от международен здравен холдинг и потенциалът за развитие е голям.Много скоро разбрах, че българският клон няма нищо общо с това което е Synevo в другите държави. Потресаващи отношения във фирмата, безумен румънски мениджър, който изобщо не осъзнава къде се намира. Текучеството във фирмата е убийствено. Не случайно непрекъснато имат обяви за търсене на служители. Ако случайно се излъжете и започнете работа при тях не очаквайте въвеждащо обучение, защото няма кой да ви обучи,всичките ви колеги ще са във фирмата от не-повече от три месеца. Преки ръководители, които не знаят какво искат от вас, защото самите те са от няколко месеца на работа и не знаят какаво да правят. Специално за медицинските представители неуточнени райони за работа, безумни таргети,безумни справки. Ако някой е работил във фарма индустрията и иска да пробва в Synevo не го съветвам, няма нищо общо с това което един истински представител трябва да прави.Отношението към вас ще е унизително, особено ако не си достигнете таргета. Няма с кого да разговаряте, защото както казах и преките ви ръководители не знаят къде се намират, HR ако случайно е на работа изобщо не го търсете. Ниско заплащане, затова и не могат да си намерят и персонал за пунктовете. С една дума , ако имате няколко излишни месеца от живота си или сте без работа може да пробвате временно, но ако уважавате себе си и не искате след няколко месеца пак да сте без работа не ви съветвам да почвате.

Лош мениджмънт, както от румънска, така и от българска страна. Липсват им основите за управление на хора и процеси. Заплащането е ниско, а за натоварването, изискванията и претенциите е много ниско. Работната среда е доста напрегната от интригантстването на някои служителки. За потенциал на фирмата е трудно да се говори, понеже вече 3-та/4-та година на пазара са на минус.

Ниско заплащане, отвратителни началници, постоянен стрес и караници. Иначе няма много работа, но това е единственото положително. Самия факт, че постоянно има обяви за тази фирма е показателен.

Здравейте, някой може ли да ми даде по - голяма информация за раотата в тази лаборатория. Прави ми впечатление, че постоянно търсят хора, извикан съм на интервю и ми се искаш да имам малко повече информация преди да отида. Балгодаря предварително!