Тринитек https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Тодор Александров 109-115&markers=София,Тодор Александров 109-115

Много съм горда с теб, мойто момче!
И друг път така да сдухваш боклучавите компании на софтуерния бг пазар, 30 бона евро в джобчето ти дрънкат.
Браво, бабиното.

Бълха ги ухапала и Пади Пауър и Георги Дичев, а този нещастник си мисли,че нещо много ги е прецакал.Баба ти ще е много горда с теб.

Нико да си жив и здрав. Аз искам да кажа, че изключително много се радвам, че си успял да ужилиш уникалните отрепки и боклуци от Пади Пауър. Евала човек! Ти си велик! И е много хубаво, че те са ги платили, защото те са малоуниците, които са го оставили така да си прави, каквото иска. Изключително много се радвам и ако решиш да ги ужилиш с още нещо знай, че аз бих ти помогнал с каквото мога! :)

На тези които следят делото ми срещу "Тринитек ЕООД / Cayetano Gaming", искам да кажа, че то приключи в моя полза. Загубиха на всички инстанции, а лъжите им в съда, бяха отхвърлени!

Делото продължи 3 години, а най-култовия момент бе датата, на която им връчих изпълнителния лист за възстановяване на работа.. 20.12.2016. Точно на тази същата дата, но преди 3 години ме уволниха дисциплинарно, като го направиха по отвратителен начин, погазвайки много от правата ми.

Съжалявам само, че тези близо 60 000 лева, бяха платени от Paddy Power, а не от човека, който доведе фирмата до това положение, а именно Георги Дичев.

И все пак трябва ли да ми пука?

Фирмата залязва, но все пак стойте далеч!!!!

Ще кажа само едно име - Георги Дичев... Няма толкова негоден, некомпетентен и неадекватен човек, срещнат от мен в IT бранша. Отделно толерира само някакви мекушави, а хората които изказват реалното си негативно или несъвпадащо с неговото мнение бързо бързо биват разкарвани от фирмата без значение какви професионалисти са. Няма как човек с разсъдъка си да допусне толкова неграмотен човек да го ръководи. Отделно имат един алекс маразов, чиято задача е да ходи да прикътква студентчета от университетите като им промива мозъците на семинари. Началото на април ходих на негови лекции за Монте Карло алгоритми и оптимизации във факултета по математика на джеймс баучър. Този човек, ако му зададеш някакъв въпрос, който демонстрира че е казал глупост и неразбира започва веднага да обяснява "аз когато съм бил във Виена вие сте били в училище" или по-малко използваната реплика "ние в каетано сме най-успешната и желана фирма за онлай хазарт защото ТАКА ТЪЛКУВАМЕ МАТЕМАТИКАТА". Надявам се да не прозвучи като виц или тролене. Отделно човека обясняваше неща от сорта на ако не ползвате побитови шифтвания вместо делене на 2 е много вероятно да ви премахнат от фирмата или поне да нямате никакви повишения на заплати и бонуси. Но като цяло нещото, което е най-важно за всеки искащ да работи там е георги дичев... Работата не е само пари, и според мен не си заслужава за 200-300 лева да се самоубива човек и да отиде под ръководството на подобен род капацитети. Ако искате вечер да се прибирате смазани психически със стрес и напрежение и да го изкарвате на семейството/половинката си тогава може и да ви допадне каетаното. Отделно се носи слух вътре във фирмата, че затварянето на БГ офиса на падипауър (те са под нас на долния етаж) е с любезното съдействие на същия. За справка това е фирма на която каетано продава игрите си, но явно е преценено, че е по-добре да няма БГ офис и да останем само ние.

Другите го казаха вече. Бягайте далече от тази фирма.

Прочетох толкова много лоши неща от последните популярни мнения, които дори не мога да повярвам, че някой може да е преживял в тази фирма. Работя от година в Cayetano gaming/ Тринитек и съм изключително щастлив от работата. Мога да кажа, че това е една фирма с много млади и ентусиазирани хора, които са много приятелски настроени един към друг. Работната среда е много предразполагаща. Хората на ръководни позиции са големи професионалисти и в същото време земни хора, с които можеш да разговаряш спокойно без притеснения от това, че са на висока позиция в фирмата. Не знам какво се е случило на хората, които изсипват толкова много негативи, които считам за тотално неверни и нарочно написани за да подронят престижа на фирмата. Единствената причина поради, която някой може да пише такива небивалици е някакво лично отношение и злобеене към успеха на някого. За жалост държавата ни все още не може да се отърси от този тип манталитет. Когато някой постига успехи, другите да се опитват да петнят името му за да не вземе да напредне "прекалено много". Ня хората които искат ДС кандидатстват в Cayetano искам да кажа, че ги очаква една прекрасна и приятелка среда в която могат да се развиват. Хората са искрени един към друг и няма интриги. Типа работа е много интересен, заплащането е много добро и бонус системата е страхотна. Надали много фирми в България могат да осигурят командировка до Щатите всяка година на работниците си с изцяло покрити разходи, няколко тийм билдинга годишно и страхотни фирени партита!
Написано От Лас Вегас :)

Интересни мнения! Да споделя и аз своето, като бивш служител.
Оценката ми за Тринитек е неутрална. Има много хубави неща, но лошите ги заличават. Има потенциал, но шефовете не знаят как да го развият. Не се работи много, но се работи глупаво, а това е натоварващо дори повече от многото работа. Заплащането е добро и парите винаги са се изплащали на време.
Фирмата се дели на бек-енд част и на фронт-енд част. Бек-енд частта се управлява от един шеф, който е доста сериозен и професионалист, за това и целият му отдел е пълен с такива хора. При тях всичко е наред. Фронт-енд частта се управлява от друг шеф - Георги Дичев, който явно се явява ябълката на раздора и точно във фронт-енд частта се появяват всичките проблеми. Там е работил и Нико и много други (бих казал) кадърни хора, които напуснаха. Разбира се имаше и такива, които си заслужаваха да ги изгонят.
Но след като е подхваната темата за Нико, нека да я продължим подобаващо. В обвиненията за Нико и Савина, че са си семейство, за да няма двойни стандарти, нека да споменем и Георги Дичев (на когото му се носи славата, че е преспал с няколко колежки) и как си направи семейство със едно от колежките - г-ца Ушатова, която вече е г-жа Дичева.
Относно това какви качества трябва да има човек, за да го направят TL, нека посочим дон Дидо и неговта прословута шуробаджанашина. Който само баба си от Трънаке не докара, за да работи във фирмата. И всичките му познати се ползваха с особенни привилегии и се изкачваха бързо по йерархичните стълбички. Ако някой има качества - добре, но не само защото е от фамилия Дончеви. До тук мисля приключва и въпроса за мафията, защото по-голяма мафия от русенската май във фирмата не е имало. А заради този човек, напуснаха наистина кадърни хора. TL назначен от Георги Дичев. Заради него пък напусканаха още повече народ!
За покера! Да, покер се е играело, но изключително извън работно време. А на този дето обвинява Нико в лихварство - Тринитек се занимава с онлайн хазарт, но дори да не беше, от обща култура човек трябва да знае, играеш ли - плащаш си! Това е есенцията дори на продуктите, които самата фирма прави. Тази тема няма нищо общо със самата фирма!
Уважение?! Отново ще бъде получено, ако работите по бек-енда - не съм срещнал недоволен работник при тях. При фронт-енда е друга работа. Ако си жена, ако си подлизурко, ако си лицемерна амеба или подмолен търтей, има голям шанс някой да забележи потенциала ти и да те уважава. Уважение, къде преносно, къде буквално! Ако си някой дето си върши работата съвестно и имаш смелостта да кажеш истината на глас ... всичко може и да не приключи много добре за теб!
Като се абстрахиваме от тези дребни детайли и абсурдните решения на мениджмънта понякога, има доста кадърни и работливи хора във фирмата. Имало е и добри решения, имало е и слаби такива - както е навсякъде. Не е перфектната фирма, но пък в България такава фирма може никога да не намериш. Лично аз научих доста неща докато бях техен служител. И лоши, и добри! Заради гореизборените, вече не съм част от нея.

Ще бъда кратък и ясен, както винаги. Пропуснахте да кажете, как всяка сутрин причаквах по-малките пред офиса и им прибирах парите за закуска. Мхм... точно толкова глупаво звучи, колкото последните постове към мен.

Казах ви го преди, ще ви го кажа пак. Колкото и да се занимавате персонално с мене, си оставате една западаща фирма. Дали карам ауди, дали дължа пари на някой, дали съм ходил по дискотеки и т.н си е лично моя работа. И ако обичате не намесвайте и най-вече не обиждайте други хора, това само подсилва още повече омразата на всички към вас, която хич не е малко.

Това е последния пост от мене за този сезон, хората достатъчно видяха, коментираха и прочетоха а от последните постове се вижда злобата и завистта в тази фирма.

N1ко.

OMG!!!
Толкова много ЗЛОБА, ПРОСТОТИЯ И ГЛУПОСТИ, струпани на едно място не съм виждала. Личи, колко слаби и уязвими сте от истината.

Не знам кой си ти- семейство сопрано и НИКО ЛИХВАРЯ, но когато не познаваш Савинчето е добре да не го обсъждаш, не е възпитано!

Тайфата се омете, защото видя, колко долни сте, личи и по последното написано и от злобата, която струи от него!

Под достойнството ми е да продължавам подобен тип "разговор".
За ваше нещастие успяваме все повече и повече, защото имаме възпитание и капацитет!