ДУ ИТ УАЙЗ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ДУ ИТ УАЙЗ БЪЛГАРИЯ

Фирмата е готина. Само внимавайте като кандидатствате за програмист, понеже може да ви накарат да пишете повече на Clojure, отколкото на съответния език, за който сте кандидатствали.

Здравейте. Вече съм бивш служител на фирмата, но все още мога да споделя много позитивните си впечатления и опит с нея.
В тази фирма срещнах много приятни хора, с които и до днес се виждаме, за да разменим по някоя дума, бира, скара и весело изживяване.
Хората са страхотно позитивни, с добро чувство за хумор, винаги готови да помогнат, дори и в области, които не са по специалността им (не всеки ще тръгне да ти сменя крушките на таблото на колата).
Атмосферата е изключително положителна и много проятелски настроена. Всеки ще те попита как си, добре ли си, ще те попита с какво да ти помогне.

Имам доста добри впечатления и за собственика на фирмата, който не веднъж е постъпвал изключително професионално и приятелски, когато е имало ситуация. Спорад зависи от случая. Проявявал е разбиране и никога не е използвал личните ти несгоди в негов плюс, за да може да ти промива мозъка и да ти трие сол на главата за нещо (както ми се е случвало в други фирми). Изключително толерантен човек, който иска да развива честен бизнес.

Всеки допълнителен труд се заплаща, а и ако всичко е минало добре през месеца, има моменти, в които накрая на месеца се получава бонус за добре свършена работа.

Натоварването е фифти:фифти. Има моменти, в които имаш време за кафенце, лаф, някоя статия, социални мрежи, но има и моменти, в които се изизсква да си скъсаш задните части от работа, за да може да се влезе в срок.

В Ду Ит Уайз (кой го е написал толкова некадърно в заглавието?) работих като Front-End дивелъпър за мобилни апликации с PhoneGap и мога да кажа, че приложенията, над които работихме, бяха много интересни и иновативни. Определено е място, където човек може да се развива.

Разделихме се със собственика с добри чувства и си запазихме приятелските отношения. Дори и днес се чуваме на скайп и се питаме как сме, как върви, всичко наред ли е.

Професионалистите в ДуИтУайз са високо ценени и има накъде още да се развиват.

Като пръв и все още настоящ служител бих желал да коментирам фирмата.
Нека започна от управлението - CEO-то на Do IT Wise е един изключително честен и приятен човек, който се грижи атмосферата винаги да бъде добра.
Колегите - екип от млади, толерантни и амбициозни хора, които са изключително позитивни и винаги отзивчиви при нужда.
Работата на моменти е в повече, но пък това се отразява на заплащането, тъй като се цени всеки един служител на фирмата.
Офисът е приятен и на удобно място, компанията се грижи за забавлението на служителите, като често се организират фирмени мероприятия.

Накратко, Do IT Wise е чудесна разрастваща се фирма, която е идеално място за работа за млади хора с високи цели.

Здрасти Иван и Коко. Изчетох 2 страници от ваши мнения и мисля, че не разбирам кога иронията се прелива с шега, кога сте сериозни и т.н. Ще ми кажете ли накратко наистина какви точно са ви впечатленията, защото ме викнаха на интервю и да ви кажа не съм сигурен какво да мисля. какндидатствам по позиция за java-midlevel -senior developer

Мина едва една седмица и пак си пускат обяви за java developer  някой да иска да им се върже за по 200 лева щото май и 200 им е много да дават
така и няма да си намерят човек

До Коко
От утре прекратяваме операцията от тук
Искам да ми пишеш на този имейл  [email protected]
Искам да ми покажеш Трудовия си договор можеш да го сканираш някъде и ми го пратиш
Аз ще се свържа с моя човек В Държавна сигурност да видим какъв е реда за проверка и дали стигат доказателствата от вътрешна информация
Да видим можем ли да и обвиним неспазване на Трудовото законодателство защото минималната работна заплата е 340 лева
ако толкова е справедливо за програмист

Може ли да оредиш среща на жена ми с Венелин Петков

Наду ми главата че много го харесвала и се радвала че имаме познат чрез който да се запознае с него

Ако пък не то поне автограф от нвго за нея

Да пише "С обич за Марчето"

Действай!

Разбий ги!

Покажи им че не бива да се отказва на хората правото да бъдат извикани на интервю

Аз съм сигурен, че не блафираш и ще им покажеш че не може така да се гаврят с хората

Аз не мога да извикам Данс защого в Люлин 10 си нямаме до блока

Но аз вярвам в теб и многото свободно време с което разполагаш

Аз ти казах - аз не мога да правя такива нещата защото рискувам хляба на децата си

Пусни им и проверка за трафик на жени, деца, наркотици, памперси, биберони, каквато гадост се сетиш че може да са замесени в нея

Успех колега

Нека успехът ти е побратим в начинанието което си поел

Коко ти си поставено лице на Надя защото днес се поскарахме с нея и явно ме проверява да не блъфирам
не знам с какво се занимават
Но аз писах На Idan им е шефа в Америка за проверка по случая
а иначе за пране на пари и пласиране на наркотици ще се обърна към ДАНС понеже живея там на бул Черни връх до ДАНС като нищо мога да им го подхвърля
също и на телевизията БТВ понеже сега Венелин Петков е директор на новините е много мой човек

Да има фишове

Онзи ден единия колега е получил фиш бил минал на червено и му дали

С какво се занимават нямам представа ама ни казаха да седим там и като мине някой да крием екраните и да казваме че е конфиденциално

Пусни проверката за пране на наркотици защото и според мен не им е чиста работата

Даже и дори ако имаш хпра да им направят и проверка за пране на цени

Човек много се радвам че имаш смелост да им покажеш кои саЗащото мен не е страх все пак жената и ьецата няма да има какво да ядат ако нещо се опълча на ръководството

Какво ще кажеш да им отидеш пред офиса и лично да им се опълчиш

Ако искаш може да ми дадеш телефона си да се разберем да те вкарам като мой приятел и ще им направиш засада изотвутре ще им дойде като гръм от чисто небе

А ако искаш да се оговорим и да се видим някъде

Още много неща мога да ти кажа защото все странни изглеждат

Как да се свържа с теб