Хотел Болеро /img/frontend/nomap.png"

Хотел Болеро

Бягайте далече от тях! При тея живееш за да работиш,а не обратното! След работа си пълно зомби - не можеш на краката си да стоиш срещу мизерно заплащане

ВНИМАНИЕ ВНИМАНИЕ МОШЕННИЦИ НА ХОРИЗОНТА--ГРИФИД ХОТЕЛИ ЧУЕТЕ ЛИ БЯГАЙТЕЕЕ,ТЕЗИ ХОРА КОЙТО РАБОТЯТ ПРИ ТОЗИ ЛУД ШЕФ СА ИЛИ ПРОМИТИ МОЗАЦИ ИЛИ СА ХОРА КОЙТО ГИ Е СТРАХ ЧЕ НЯМА ДА МОГАТ ДА СИ НАМЕРЯТ РАБОТА

Клиент съм на автосервиза,преди две години си купих Санта Фе от София защото във Варна нямаше и трябваше да чакам три месеца.И защото съм го купил от Инд.комерс а не от Технокар сега има специално отношение към мен от г-н Крайчев.При всяко отиване в сервиза трябва да слушам защо не съм купил колата от него,чакам по един час да ме приемат за обслужване,има един служител Стоян който е склададжия но приема и коли - този човек е некомпетен,пред мен прави диагностика на друг автомобил с тестер и щеше да блокира двигателя.Доволен съм само от бояджийното,там те приемат без проблеми,приемчика обръща нужното внимание и ремонтират колата без никакви забележки.
Това е моето мнение за сервиза.

iska6 da se kaje ne6to za technokar tam sa pulni maluumnici nai ve4e priemicite za montiorite to biva-biva no na trima montiora dvama priem4ika nesa li mnogo e tezi dvamata sa pulni bezhabernici elipak rusoto mom4e to hem ni6to nerazbira hem pak e mnogo erbap apak drugiq e tolkova pros za vsqko ne6to varti na nqkogo po telefona tova e nevazmojno trima 4oveka da rabotqt s edna funiq otiva6 tam 4aka6 1 4as dati izmiqt kolata posle o6te tolkova dati iskarat 4astite a pak kolata ti q pravqt za nula vreme nebih oti6al pove4e tam

а някой ще каже ли защо технокар нямат форум,някой нещо ще каже ли за сервиз хюндай

hotela kato takyv e super -mn krasiv nooooo....tova ne e dostaty4no!!!bqh tam animator i moga da kaja samo edno-po golqma nekadyr6tina ot strana na upravnici ne sum vijdal!!!!6efovete samo se karat i debnat horata na drugiq za da gi nakovladqt i da se haresat na fidanov i da zagrabqt pove4e pari,personala se eksploatira po vsqkakyv vyzmojen na4in,rabotqt s mizerni materiali ot ni6to pravqt ne6to ,a postoqnno se iziskva ot tqh da postigat dobri rezultati na anketi,po4ivkite sa blqn i me4ta,nqma priznatelnost za usiliq i staranie,nqma dori dobra duma za dobre svyr6ena rabota -ima samo iziskvaniq ,a imenno da se vyr6i o6te i o6te i o6te rabota i to bez da se zapla6ta,typ4at te po vsqkakyv na4in i na kraq te pitat "e kvo ne ti haresva"-licemerie ot vsqkyde,s dve dumi -dobre do6li v ADA!!!!

Ako personala be6e ot ne tolkowa malki hora govorq za nabori 91-92 6te6e da e malko po dobre.te naemat koito im padne a ne po sposobnost i umeniq.Mnogo kontrol i iziskwaniq na bazata na kakvo otgore na ni6to.Zapla6taneto e gore dolo ama ima o6te kakvo da se iska ako iziskvaniqta ne bqha 4ak tolkova golemi ili ako bqha da imaotgore na kakvo.Moga da kaja 4e ima o6te mnogo ne6ta koito trqbva da napravqt 4e da se raboti dobre tam.

abe q maxnete nqkoi xora ot tozi xotel imoje i da potragnat ne6tata imam predvit ypravitelite nali znaete ribata se vmirisva ot k1m glavata razko6en xotel palen s nekad1rnici a onq 4iryz e nai otka4en ot vsi4ki ako prodaljavat da q darjat noviq sezon 6te ima samo maloymni kamerierki koito da rabotqt tam skakvo tolkova e omagusala fidanov 4e ne6te da q izgoni ako fidanov 4ete tova moje da napravi edna anketa mejdo slujitelite si i da se pozamisli malko jelaq my yspex

Toz hotel e pylen ujas.Ina4e kato cqlo biva no upravnicite xi4 gi nqma ot sandalite na gore.Nz ko polujitelno moga da kaja za hotela tez 6efove ne sa za tam.Nekad1rnciti ot klasa ,dobrojanci nai ve4e !!! SMENETE SI 6EFOVETE MAXNETE GI OT TAM.Emi ob6to vzeto tam nedeite da xodite.P1lna skryb

abe kakvo da vi kaja nqkakav ad.tolkova li g. fidanov ne vijda kogo e slojil da my splotqva kolektiva yj darje6e na stariq si personal,osobenno pri kamerierkite e mnogo zle kak ne razbra da maxne onazi lydata nqma takova jivotno kato neq