Евро консултинг /img/frontend/nomap.png"

Евро консултинг

Това е най измамната фирма.За Чехия вече приключиха.Мамят за Англия.Вземат парите на хората и ги захвърлят в Ангия без Виза неаконо.Работят с телефони 0876389001,0885846572.

Съгласен съм с мнението на Киро за обявите с тел.0886090826.Работя чез тях.Не заплатих никакъв комисион в България и Чехия.Нямах пари за билет.Заведоха ме до Чехия безплатно и от заплата за билета ми бе удържано 130 лв.Оставиха ме директно при работодателя.Обещана заплата е реална и се изплаща редовно.Спокойно мога да кажа на хора с лошо финансово положение да ползват услугите им.

Аз спокойно ще напиша,че телефона на истината за работа в Чехия е 0886090826.Раотят без никакви комисионни.Ако нямаш пари те извозват до Чехия и 120 лв. за билета се удържат от заплата.Няма измами.Работя чрез тях в Чехия.Много съм доволен.Заплатите се изплащат редовно.СПОКОЙНО Може да им се доверите.

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ.ПРОЧЕТОХ ДОСТА КОМЕНТАРИ ОТНОСНО ФИРМАТА С КОЯТО ИСКАМ ДА ЗАМИНА НА РАБОТА В ЧЕХИЯ ЗАТОВА ВИ МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КАК СТОИ ВЪПРОСА ДАЛИ СА СЕРИОЗНИ ХОРА КОИТО УРЕЖДАТ РАБОТА В ЧЕХИЯ ИЛИ САМО ГЛЕДАТ ДА ВЗЕМАТ ПАРИТЕ НА ХОРАТА.ПРОВЕРИЛ СЪМ И НА ДРУГИ МЕСТА НО ПАРИ ПРЕДВАРИТЕЛНО НЕ СА ИЗКАЛИ

И В КРАЙНА СМЕТКА НЕ РАЗБРАХ ВИЕ ЛЕГАЛНИ ЛИ СТЕ ИЛИ МАМИТЕ ХОРАТА

А вие след като твърдите, че толкова много хора сте измамени от мен, защо не пуснахте жалба в полицията, защо не оставите някакъв телефон за връзка, за да се свържат хората с Вас или най малкото и аз да Ви подведа под отговорност за клевета и обида. Значи като всеки нормален човек, който е излъган и твърди , че има още много излъгани и измамени хора от който и да е било , би следвало да се подаде жалба в полицията , прокуратурата и т.н. , а не да се клевети дадена фирма от НЕЛОЯЛНА И СЛАБО КОНКУРЕНТНА ДРУГА ФИРМА, КОЯТО ДОРИ НЯМА СМЕЛОСТ ДА НАПИШЕ И ИМЕТО СИ.

Всичко написано тук за тази фирма е лъжа и измама. Аз съм тук в Чехия от почти 8 месеца и мои познати и приятели дойдоха чрез тях. Пробвах във фирма в Русе, която ме изпращаше при ИЗВЕСТНИЯТ ОТ ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА СТЕФАН АНГЕЛОВ. Обърнах се и към друга фирма от Враца. Пак там ме пращат. Съветвам всеки клиент, който тръгва чрез тях да работи в Чехия най напред при пристигането си там да изиска личните документи на човека, който ги посреща и сам да се увери, че това е Стефан Ангелов.

Не ви се връзват простотиите и интригите ви. Първо сте били мой бивш служител, второ не съществувала фирмата ми , което може да се провери лесно в търговския регистър. И как като сте били служител съм ви изпратил на работа в Чехия.
Ще ви отговоря ясно и простичко , защото виждам , че няма как да ме разберете със сложни термини.
Тъпа, проста , нелоялна и нелегална конкуренция. И срещу мен да бягате пак няма да ме стигнете. Стоите си зад скайповете , избягвате да се срещате с клиентите си, изпращате ги в неизвестното. Няма как да имате клиенти. При мен пристигат в офиса, запознават се лично с мен , приемат някоя от офертите ни и лично аз ги карам до Чехия или групово заминава мой служител с тях с автобуса. Нещо , което вие няма как да можете да направите. НЕЛЕГАЛНИ СТЕ !!! Страх ви е , че на границата ще ви задържат като нямате фирми и лиценз за извършваната дейност.
Надявам се да е станало ясно на читателите , че вашата помия ще си я сърбате вие.

Искам да кажа, че фирма Euro Consulting е най-измамната фирма, неин собственик е лицето Иван Иванов от град Русе. Отгоре на всичко проверих в търговския регистър и се оказа, че такава фирма изобщо не съществува, но вече беше късно, защото бях излъга! Наема си хора от София и от други градове, за да му вършат черната работа, да лъжат и мамят хората. Той си седи в Русе и на готово си получава паричките от комисионните, които взимат, той и хората, които работят за него. Много скоро ще си получи заслуженото! Ако знаете само колко хора сме се върнали от Чехия и всичките бяхме измамени по най-долния начин! Нито работа имаше подсигурена, нито квартира, нищооо! Хора стойте далеч от този ИЗМАМН ИК, пуска обяви в много сайтове, обявата е обща!
\n
Иване, спри да лъжеш хората!