ACE /img/frontend/nomap.png"

Zaplashtaneto e malko nad srednoto za bransha/hr firmi/, kato ima i bonusi, koito sa mnogo dobre definirani kak mojesh da gi poluchish i zashto. Shefovete sa normalni i imat mnogo dobra strategiq za razvitie, kyde iskat da bydat sled nqkolko godini. Ima slyjeben telefon, laptop i car, pari za drehi i nakolko obycheniq godishsno, koeto si e syper, pone za men. Mnogo se raboti, no znaesh za kakvo i ..vseki si izbira, no-pokysno ot 18.00 nikoi ne stoi. Kolegite sa mladi, gotini hora, s koito e ydovolstvie da se raboti..za susamcho ne znam:(( Ofisa e na syper mjsto i e nevberojten - svobodno protranstvo, kartini..naistina mnoooogo hybav ofis. A razvitieto, ami firmata se razviva strashno byrzo i malko iziskvaniqta se promenjt tvyrde byrzo i chesto, no ako yspesh da se dvijish i ti byrzo moije shemtno da te izstreljt v nebeto, ama ima i mnogo oygovornosti...ta ne e za vseki:)) Ta v zakljchenie, ako iskate da pravite kariera v HR biznesa,ACE e edno mnogo podhodjshto mqsto za tova! A vie i sami moje da si precenite.

Zaplashtaneto ako reshat moje da vi platqt.Uvajenie nqma.Privilegii -slujeben telefon.Firmena sigurnost -ne mojete da ste sigurni kakvo shte vi se slu4i.Ne vqrvat dori na sebe si kamo li na vas.Nqmate nikakvo svobodno vreme.Razvitie -edva li shefa shte vi osvobodi mqstoto si.Kolegite sa licemeri -tu vi kanqt na parti ,tu vi pravqt zlobni zabelejki.Izborut e vuv vashite ruce.