ЕТ МАГИ-ТОДОР СЪБЕВ - БОЖИДАРКА СЪБЕВА /img/frontend/nomap.png"

ЕТ МАГИ-ТОДОР СЪБЕВ - БОЖИДАРКА СЪБЕВА

1 точка от 1 мнение

Изклюително некоректен работодател! Дава обещания, които не изпълнява, свързани с работно време, условия за работа и заплащане.
14 часа работна смяна като барман и сервитьор и осигуровки само на 4 от тези часове.
Първия месец обещава 300лв заплата, а от следващия може да са 350лв, евентуално, може би.
Ще ви принуди да работите по незаконен начин - продаване на фалшив алкохол, неиздаване на касови бележки. Всяка вечер заключвате заведението, пълно с клиенти, за да прикриете незаконни действия. Принуждава служителите да се унижават и да търпят непристойно поведение от клиентите, за да можа да върви търговията.
Клиентите са винаги ощетени, защото не се налива точния грамаж, а ако остане неизпит алкохол в чашата, се връща в бутилката!
Ако искате некоректен работодател към служител и клиенти - това е тя БОЖИДАРКА СЪБЕВА!