мултипро тм /img/frontend/nomap.png"

мултипро тм

Тази фирма Мултипро тм е 10000 пъти по зле от хюман палар хора не стъпваите там няма по големи мошеници от работодателите на мултипро и лъжливите маимуни в офиса им които седят и чешат миризливите п...и по цял ден и се подиграват от телефончето на работниците които се трепят от работа на полето.Пари ли - няма да видите за какво са ви? Ако може работете безплатно.Успех Мултипро тм отивате кам Хюман палар с държанието си но го заслужавате наистина не трябваше хюнама да затворят А ВАС ноо .... колелото се върти !!!

Сиси много те моля да ме свържеш с твоите познати дето за  6 месеца са спестили 40 000 лева.Моята поща е [email protected].Извинявай много не мога да спра да се смея.  Като бивш служител в тази фирма мога да ти гарантирам че от хиляда евро на месец на човек не могат да се спестят и то при положение че  работиш и в събота.Шест месеца са 6 хиляди евро тоест 12 хиляди лева.Подчертавам тези пари се спестяват ако правиш по 48 часа седмично.Ако са семейство от 4 човека е възможно.

Имам близки, които вече 4 години работят с тази фирма и са много доволни. По техни думи, работата е добра, като ако работят допълнително им се плаща. Не се оплакват от квартирите. В крайна сметка за 6 месеца работа, двамата се прибират с 40 000лв чисти пари. Мисля, че е много прилична сума. Аз /семейно/, ще кандидатстваме за работа с Мултипро, живот и здраве идната година, защото аз работя в болница и имам срок на договора ми за работа до м. Септември. Успех на всички в избора!

здравейте,искам да попитам някой ходил ли е на работа в чужбина с тази фирма,коректна ли е