Олианс България /img/frontend/nomap.png"

Олианс България

Като отговор на запитването относно работата - да, разнообразие има - докато се обучавате! След около година - край с разнообразието - документите са едни и същи. Ако станете нечий любимец, може и да смените длъжността и да получите ново временно разнообразие. За да станете такъв,обачи, гледайте да не разбирате много и да не взимате работата на сериозно ;)
Аз лично станах специалист качество след дълги скандали с ръководството,защото искаха да проверявам за без пари,и това бе начинът да си издействат законово правото да ме накарат да проверявам.
В екипа все още има хора,които не са на това ниво,а извършват проверки от години!
Ако искате заплатата да Ви се увеличи - напуснете и след това кандидатствайте наново - така ще вземете по-голяма заплата,защото в тази фирма е така - новите взимат повече. Ако имате възможността - при напускане вдигнете скандал - така се съгласяват на по-висока заплата при новото ви идване - доста колеги, в момента на експертно ниво, така направиха ;)
Знания по френски език - не бих казала - каквото ви трябва дето се вика ще си го научите в процеса на работа - терминологията е една и съща, и силно съкратена като обем знания!
Необходимо е познанието за работа с калкулатор.

Моля за информация какво представлява работата за Оператор обработка на данни, или така наречените досиета, които се обработват?
Интересува ме дали е посилна за човек с начални знания по френски, дали е разнообрязна и дали бързо се влиза в ритъм

Благодаря предварително.

Господин Маринов, на следващото място се постарайте повече в комуникацията със средното управленско ниво и в усвояването на материята. Не се дръжте надменно като "аз съм големият шеф и всички вие ще ми козирувате", при положение, че сте парашутист и подчинените ви имат много повече знания и умения в конкретната сфера от вас, а вие дори не се стараете да навлезете в нея.

Поемайте отговорност, проявявайте инициатива, анализирайте, предвиждайте, не очаквайте средното управленско ниво винаги да вади кестените от огъня и да ви дава информацията наготово, само за да си сложите името под нея. И същевременно, средното управленско ниво да си скъсва задника от работа, докато вие го раздавате лежерно и не само не предлагате помощ, а дори му създавате повече. Нали вие сте директорът, спечелете си уважението, то не се дава наготово. И определено не се печели като си разцъквате фейсбука насред важен телефонен разговор с клиента, докато средното управленско ниво поема тежестта на разговора.

Липсва ви умение да се сработвате с екипа. Имате визия, имате изказ, имате добър френски, но само с фасада не става. Не отричам, че има интриги и шуробаджанащина, те са факт. Но не само това е причината да си тръгнете. Приемете го като добронамерена критика, нищо, че не заставам с името си зад нея. Не държа да ми отговаряте.

Главната счетоводителка Даниела е тотално сдухана и педантична. Изглежда като излязла от лудницата за счетоводители. Сигурно е кошмар да се работи с нея.

Олианс е много готина компания, Много добро качествени работни места и Чисто.

Когато си работиш досиета си получава хубави бонуси. а тези които искат пари без да се работи са тези които всеки път мренкат за всичко все не са доволни от нищо.

Колеги са много яки, с удовольствие идвам аз и моето колеги от кал център, и тези които работят като оператори на работата.

Перфектна локация!!! Отлична и изобилна храна и напитки предлага на обяд. Чудесена администрация - усмихнати колеги Изключително любезни и коректни във финансовите взаимоотношения.

за малко време фирмата е успял да организира хум офиса за горе дорлу 500 служители по време на каратина. След това не когато нямахме досиета или работа ръководството на олуанс е направил всичко за да запази работа на всички нас, трябва да сме благодарни че поне запазихме работата си защото виждаме по бюро на труде колко фирми не са така с колегите.

Искрени благодарности!

Г-н Маринов, те никога не са имали достойнство! След като напуснах реших да проведа телефонен разговор с Петя Карастоянова, който разговор отиде в леко груба насока тъй като й предложих да я поосъдя малко и я попитах трабва ли да идваме с мъжа ми до офиса,евентуално и с адвокат, на което тя започна да заеква и каза: "не, не е нужно..." 2 часа след това бяхме в офиса,за да изясня някои неща с Ръководството. Почувствах се като Боби Ваклинов с раздаването на златния скункс! Факт е, че беше обяд и само една от ръководството бе там - не й знам името - седи срещу Диана, която ни обясни,че Петя е на обяд. Попитах за останалите,визирайки Диана и Найден на което се отговори,че също обядват.Попитах след колко време горе-долу ще бъдат тук - след около час! След по-малко от 1 час отново бяхме на етажа и изведнъж се оказа,че Петя си е тръгнала с детето,защото видиш ли се разревало. А когато попитах за другите двама се оказа,че днес били в отпуск...нали бяха на обяд?! Тогава ми стана напълно ясно под ръководството на какви хора съм работила!
Вие винаги сте се цепил от колектива, изпъквахте като човек, който го е грижа за другите и винаги проявяващ уважение. Просто не бяхте за там и как да Ви кажа - там остават само тямподобните...
От години ми обясняваха как заплатата ми не може да бъде увеличена и с 20лв бруто,а в момента взимам с 400лв повече,работейки за същия клиент - как Ви се струва?!

Аз стоя зад името си и не смятам да отговарям на риторични въпроси, поставени от скрити като "анонимен" кадруващи Настоящи служители от "висшия" ешелон! Ако имахте поне малко достойнство, щяхте да напишете името си. Успех в подбора!

Г-н Маринов,9 месеца ли трябваше да минат,за да се решите да напишете мнението Ви? Все пак бяхте от висшия етаж на управлението и на всички ни е интересно и другата гледна точка Междувпрочем, трябваше да Ви е ясно,че след като Tessi пое фирмата някой (много добре знаете кой) ще Ви скрои номер Успех

Относно обявата за позиция "Deputy Operations Manager with fluent French" искам да споделя, че преди 9 месеца бях съкратен от същата с мотив закриване на щата поради преструктуриранe на отделите. Преди три години когато кандидатствах,бях одобрен и започнах месец след одобрението, се оказа че на Оперативния Директор три месеца по- късно му предстой да излезне в майчинство! Факт, който ловко ми беше спестен при подбора. След кратко обучение се озовах в "небрано лозе" и изолиран от висшето ниво на управление и прескачан (неинформиран по съществени въпроси, касаещи организацията на работа и удоволетвореността на клиентите) от средното ниво на управление (5 from the 6 team leaders). Последното, (предполагам под давлението на Оперативния Директор) естествено частично ме дискредитира пред клиентите и колегите и послужи за извинение за неактуализиране на възнаграждението ми така както беше първоначално договорено при започването ми. И така въпреки усилията ми да бъда полезен за колегите и клиентите изпадах не веднъж в конфузни ситуации. Няма да коментирам интригите на френската част от управлението, в които Оперативния Директор дейно участва и прави всичко възможно да се задържи на гребена на вълните! Няколко месеца преди да се отърват от мен, назначиха още двама на моята позиция. Месец преди да завърши изпитателния си срок колегата (чуждестранен гражданин, оставен на произвола още след назначаването си) бе освободен, а скоро след това и аз го последвах! Остана третият заместник, който бе изваден от средното ниво на управление след множество гимнастики и кадрили от страна на висшето ръководство.
И след всичкото написано до тук,горещо ви препоръчвам да кандидатствате по "съкратената за Мен" позиция, особено ако сте склонен към интриганство и ви харесва да сте в контакт и проводник на Лъжата.
Успех на Всички по пътя който са поели!

Сега работя по-малко за повече пари. На ден имам от 0 до 10 телефонни обаждания, като почти винаги са на английски. Не е рай, но си знаеш толкова колове, толкова резерации. А не да обработваш хиляди досиета без да ти расте заплатата и без бонуси.