Агенция за ядрено регулиране https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Шипченски проход 69&markers=София,бул. Шипченски проход 69

Агенция за ядрено регулиране

Престъпно ниски заплати (средната е 600 лева), корупция и явни конфликти на интереси с половината служители. Перспектива няма, ако нямате връзки и влияние. Ако някой от силните на деня ви нарочи, че не го уважавате достатъчно, ще ви стъжнят живота. Мястото е само за мързеливци и некадърници, които не могат да се реализират никъде другаде. За млади специалисти не става. Малко по-кадърните напускат, защото заплатите им не стигат за нищо.
И разбира се - много интриги, малко работа.

Zaplashtaneto - sravniavaiki identichnite dlajnosti sys sveta i u nas, zaplashtaneto e nedostatychno
Uvajenie - Niama takova neshto mejdu kolegite. Vseki govori zad garba na drugia i sazdava spletni, kliuki i razdori po tozi nachin
Privilegii - Ako kartata za gradski transport na polovin cena e dobra privilegia, zapoviadaite da rabotite pri nas :)