Ubisoft Bulgaria / Юбисофт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ubisoft Bulgaria / Юбисофт ЕООД

аз също бих искал да попитам за работа като тестер на игри понеже съм голям фен на компанията и играя главно игри правени от нея,някой ако знае нещо нека ми пише ще съм благодарен

Поправка в горния пост- не съм настоящ работник, а кандидат за работа.

Моля, ако някой знае актуален И-маел за връзка да сподели.

Благодаря предварително

бих желла да попитам дали някой би могъл да ми услужи с актуален И-майл за връзка с  Ubisoft. Благодаря предварително.

Това ми е мечта от доста време! Работил съм 2 години в тази сфера и бих искал да работя зая някоя по-голяма компания.

Здравейте! А как протича интервюто за работа?

Какво трябва да изучавам за да работя в Ubisoft?

Аз работя в Юбисофт от няколко години. В началото имах голямо желание да се науча как се работи с компютърна графика. Като отидох там обаче, започнаха да ми дават да чета разни документи за engin-и и специфичен софтуер, използван от студиото.
     Първите няколко дена четях по цял ден, но лошото беше, че нямах къде да го приложа. Защото първите 6 месеца правихме само "research", реално без да програмираме нищо. Тези документи дори не са написани подредено, а трябва да четеш само откъси. Например, ако никога не си програмирал на C, вместо да научиш първо структурата на една С програма, започваш да четеш разни разпръснати документи, примерно за какво служи for, как се използват указатели и т.н. Проблема е, че като чета тези фирмени документи, дори не знам за какво точно се отнасят. И никой не иска да ти обясни какво е това и за какво се прави. Говорил съм тайно с колегите ми и те казват същото. Основната част от работата минава в проучване и  четене на разни документи, които не знаеш за какво са и портване на игри. Българското студио има само две направени игри за 5 години и може би около 10 портове. А портовете за мен са най- неприятното нещо. Вместо да измислиш нещо ново и работещо, трябва да се ровиш в бъговете на код отпреди няколко години.
      Мениджмънта е много зле. Мениджърите не са учили за такива, а са програмисти и нямат никакви лидерски умения. Единственото, с което те мотивират, е страх от уволнение: "Ако не направиш това, по- добре да напуснеш".
Мениджърите работят с 1-2 близки за тях хора, а останалите трябва да се бием да вземем да свършим някаква работа. И когато ни оценяват, ни казват "Ти не си свършил достатъчно работа". А аз не мисля че е нормално да работиш в огранизация, в която ти да се натискаш и надпреварваш с колегите ти какво да работиш, вместо да си сътрудничиш с тях.
    Мисля, че най- големият недостатък е мениджмънта. Ако сменят мениджърите, работите ще тръгнат много по-добре. Просто мениджърите не могат да мотивират хората. Аз като отидох във фирмата бях с такова голямо желание, а сега е съвсем друго.
     Фирмата има и положителни страни: талони за храна и медицинска застраховка, осигуровки на пълната заплата.
Не мога да кажа дали да работите там или не, но трябва много добре да си прецените. Ако мислите, че можете да работите с ужасен мениджмънт, пробвайте се.
Късмет!

Кандидат съм за работа там. Ще ми кажете ли какво е заплащането..

PureWater говори глупости. Ако за него заплащането е добро значи преди това е работил като чистач някъде.

IZVINETE 4E PITAM TUK NO ZNAM 4E NE MU E MQSTOTO NO KAKVO E GORE DOLU ZAPLA6TANETO NA GAMING TESTERITE ? I DOBRA LI E RABOTATA ILI PAK E PALNA S NEGATIVNI MNENIQ!