Ubisoft Bulgaria / Юбисофт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ubisoft Bulgaria / Юбисофт ЕООД

Искам да попитам как е като позиция Permanent QA в Ubi Sofia? Заплащането как е за постоянна позиция, самата работна обстановка и т.н. ?

Лицето Стефан Дюлгеров още ли е там? Питам, защото имам лични впечатления от него и ако това е фирма, в която разни такива бутат до пенсия - quel dommage, mesdames et messieurs.

На всички с някакъв останал разсъдък бих казала да стоят далече от тази компания! Както и други вече са написали - побългарен клон на световна гейминг компания. Мениджмънта се състои от двама самозабравили се индивида - пасивен педал и една селянка от Ямбол. Умря циганката, която ги хвалеше и им е останало само да се хвалят един друг колко са велики.
По техен пример в целия офис царят интриги и лицемерие.
Заплатите са ниски, може би най-ниските в бранша в България. Разчитат на това, че конкурентите са малко и нямате къде другаде да отидете. Ако си отворите устата за увеличение, от ЧР все ще измислят нещо да ви замажат очите. Да, ще работите в голяма гейминг компания, но за чест и слава.

Фирма с голямо име, но за огромно съжаление софийския клон са го побългарири по един типичен и негативен начин.
Мениджмънтът е крайно некомпетентен и няма необходимите за целта качества. Самочувствието обаче е на ниво космическо. Реално мениджмънт няма - има хора които при първа по-натегната ситуация почват да си го изливат на ваш гръб и единственият начин да ви мотивират е със заплаха от уволнение (асоцияцията с робовладелец в дадения случай е доста уместна)
Отделът ЧР е там за красота и да разказва вицове на колектива - друг смисъл от тях явно няма, тъй за издаване на елементарни документи се бавиха цяла седмица, но за сметка на това качваха снимки в социалните мрежи как гордо украсяват офиса.
С малки изключения колективът е лицемерен и всеки трепери над позицийката си(защото на друго място не биха взели хора, които нямат каквито и да било полезни професионални качества, различни от игране на игри по цял ден). Доносничеството е ежедневие и е редовна и добре дошла практика да говориш на колегата едно и да му правиш мили очи, а зад гърба му да изливаш пумия по негов адрес - на това се крепи крехката йерархична система в този "невероятен" офис.
Ако търсите развитие тук няма да го намерите - развитие има ако пиеш кафе с правилните хора и им се харесаш. Единственият смисъл да работите тук е да се запознаете с разработката на игри от първа ръка и в най-лошия и вариант и да знаете как НЕ се прави. На всеки способен и интелигентен кадър, замислящ се струва ли си да работи в тази фирма бих дал съвет да не си създава илюзии и просто да си спести времето като започне свой индивидуален проект. Или да си потърси студио с по-качествена среда и нормални работни отношения, тъй като загубеното време и разрушена нервна система никой няма да компенсира.
В обобщение ще кажа - освен името Юбисофт, друго общо със световноизвестното студио тази фирма няма.

В Юби всички са парашутисти - никой не се е издигнал благодарение на някакви качества.
Иначе голямо самочувствие - самочувствието на невежите.Колкото си по-прост,си мислиш,че си много умен.
Наема се куцо и сакато.Хора от улицата за попълване на бройката.Много е важно бройката да се попълни.Даже не знам защо имат ЧР,просто да отворят входната врата.Така и така всичко идва от тълпата.Няма нито един известен програмист или художник.
Фалшивите обещания,цигании,бюрокрация.Тука работа няма,ниво няма.Параноя и доносничество цари във фирмата.Всеки си пази хляба,защото не става за нищо и другаде няма да влезе.
Компанията много се е загрижила за парите и печалбата си,но никой не инвестира и 5 лв в кадърни кадри,сякаш хората са без значение и работата може да се върши от всеки.
Ако се надявате да научите нещо и да станете по-добър професионалист - забравете. Ще стане обратното.Ще се превърнете в канцеларски плъх и подмазвач.
А разработката на игри няма нищо общо с културата на Юбисофт.

Бих искал да работя като тестер на игри е ми трябва голямо заплащане. Ще се радвам да ме приемете.

P.S. Пишете ми на имейла.

Ще ти отговоря: заплатите са ниски.Никога не са били високи.Мениджърът на студиото се опитва да търси под вола теле,но годината е 2017 и не се получава.Съответно назначените хора не са особено добри и това рефлектира върху качеството.
Студиото не може да се конкурира дори с малки инди фирмички.
Хубаво е човек да влезе да поработи в Юбисофт, за да види как не трябва да се работи.

Не знам какви са заплатите но кандидатствах за работа там, като C++ Dev и смея да твърдя, че теста не беше от най-тривиалните и освен това се прави за време.

НЕ!

Какви са тези нелепи коментари?
Единият отишъл да учи графика,другия да учи програмиране,третия да учи да рисува...
Това фирма ли е,какво е? Вие там ще се учите ли,ще работите ли?
То ако е така,верно много зле работата.
Чувал съм,че заплатите били ниски в Юби.Ако се учите,колко да са? Не сте ли съгласни?