Топ Експрес 2000 ООД /img/frontend/nomap.png"

Топ Експрес 2000 ООД

Малко повече инфо за работата актуално

От няколко месеца има ново ръководство.
Доста хора работят от 5-10 и дори повече години
Заплащането е над 1000лв нето и си ги получаваш на всяко първо число от месеца, дори и през пандемия и затворени магазини. През месеца, ако има нужда от финанси можеш да вземеш по-рано.
Работата е от 8 до 17ч, но понякога се може да се остане до към 18ч. Това се заплаща. Натоварено е понякога и има доста заявки, които трябва да се изпратят по клиентите. Почивките са си почивки - 3 пъти на ден 10ч, обяд, 15ч. и никой не те закача за нищо през това време. Наскоро пуснаха нови тримесечни бонуси и то след като раздадоха Великденски премии. Има доста работа и можеш да си докарваш допълнително, ако искаш.

Минус е, че Суходол е отдалечено, но с колегите пътуваме заедно от Овча Купел и Люлин, така е по-бързо и като си делим горивото излиза и по-евтино.

Ако не си свикнал на повече работа може да ти е трудно, защото не всичко е на палета и се налага ръчна работа, но ако си работил и преди нещо такова няма как да те притеснява, защото нещата не са толкова тежки - 5-10-15кг.

Вече има и 8 часови смени в цеха

Аз съм доволен

Емиле кисела лека жена такава обещах ти група във феисбук утре ще я имаш и всички от фирмата и които са били в нея ще бъдат поканени и освен това съм ти обещал и нещо друго и на тебе и на ония бубклук Жоро наркомана внимаваите врагът никога не спи той дебне.

Емил Тодоров(педала) както му викат е с мания за величие и олигофрения той се мисли за разбиращ от производство а всъщност си няма понятие от това нещо докарал е машините и матриците до положение да се разпадат и 50% от матеряла заминава в мелачката да се меля ,дефакто това което аз правех до скоро там.Този елемент се държи с хората като с роби и им търси слабите точки с цел маниполация и експлатация най долният и подъл интригант в цялата фирма който даже си внушава някакви работи и даже и си вярва в тях като например че живее в бояна и всяка сутрин ходи на басеин и на тенис там а истината е че този плъх живее в манастирски ливади с дебелата си 150 литрова свиня която като ходи и земята мирише под нея ,а тои когато се прибере сменя 5 чифта пантофи докато влезе в хола за всяка стая нови пантофи пълен олигофрен с алтава женакоято го бие и тои избива комплексите в работата .Работих 1 година близо в цеха при него и освен че вършех моята работа вершех и неговата а тои седеше и си мажеше по телефона по цял ден просто живее на гърба на хората в случая ня моя и на колегите ми.Изпокарах се с него заради неговите грешки защото е прецакал всички матрици и зада няма брак лепи пластини по тях с капчица зада могат матриците да затварят плътно и след като машината затвори 5 пъти пластината остава на някои леген кофа или саксия и и машината започва да дава брак отново в следствие на което аз мелям в мелачната саксии с и легени с пластини и когато се върнат в машината започват запушвания на диузите и т.н и пред шефката Кристина се казва че аз мелям буклуци нарочно.Както и да е казах му истината в очите че е нещасник и буклук за мен и той ме изгони от цеха защото истината боли отидох в складовете за извесно време, но интригата продължава целта на педала е да ме изгони от фирмата за което се погрижи неговият приятел Жоро наркомана които по цял ден шмърка амфетамини и носът му е в бяло а тои необича да се гледа в огледалото и невижда че хората го гледат та точно това нищожество ми направи интрига взаимно съгласувано с педала Емил та ме изкараха мен интригант пред Кристина че говоря пред новите че взимам 1000лв заплата което не е вярно защото взимам 800 а на новите неим се казва даже и за колко работят докато неси потърсят правата сами както направих аз когато почнах и им се дават 31лв надник което е около 600лв.Вчера ми беше последният работен ден във фирмата и за 22 работни дни напук ми беше платена и със 100лв по малка заплата защото трябваше да взема 800 пък взех 700 и дори неми беше и платена отпуската която ми се полага 4-5 дни до момента , но неисках да се разправям с некоректни хора като шефката защото имах много високо мнение за нея ,но до вчера ,имах оговорка с нея че ако тя реши да ме оволнява ще ми даде 1 месец да мога да си намеря раабота и да си тръгна както и аз ако реша сам да си тръгна да и кажа месец предварително ,тя него спази и даже неми и плати това което бях изработил.Нагледах се за това време на всякакви истории и злополуки и какво ли още не в цеха в които няма никаква вентилация и е смрад на пласмаса а лятото е 60 градоса вътре при Емил педала и даже се радвам че се разкарах от тая скапана фирма от тия робовладелци който ги интересува само 1 да ти съсипят здравето за жълти стотинки и на които им трябват хора в безисходица зада могат да ги контролират и маниполират. Единственото хубаво нещо там са колегите ми с които работех демек всички без педала наркомана и шефката с всички други е кеф да се работи и се радвам че се запознах с тях. Това ми е мнението и ви казвам хора не ходете там има къде къде по коректни и добри работодатели от тези.

Аз лично съм ок с работата и фирмата. Има натоварени дни, особено през пролетта, но иначе заплатата е добра, идва точно на време, а когато са ми потрябвали пари винаги ми е помагала шефката. Автобусът 56 е труден за целене, но като се разбереш да пътуваш с някой колега няма ядове с това.

Възхитително е разнообразието от продукти за дома, които фирмата предлага. Цените са много по-достъпни от подобните артикули на пазара.

Бях посрещната с усмивка, обърнаха ми внимание и дори ми предложиха съдействие, докато избирах какво да си закупя, а поръчката ми беше обработена доста бързо.

Ръководството иска да осигури на служителите си възможно най-добрите стимули, така че да им покаже, че труда им е ценен. И до колкото разбрах доста от служителите работят с години при тях, което само по себе си означава много.

Силно препоръчвам като лоялен и дългосрочен партньор!

Супер сте :) !

Бих искал и аз да изразя мнение като бивш служител. В тази фирма работих 6 месеца, и искам да кажа, че това бяха най-ужасните месеци. Началник цеха Емил и шевката Кристина се имат за богопомазани, а всички останали за тях са тъпанари, боклуци, низши създания хванати от гората. Кристина си мисли че е единствената фирма в която дават заплата. Натоварването в цеха е на max храниш се, пиеш кафе и пушиш цигара докато работиш на машината и се случва да хапнеш и някоя изрезка от някоя саксия или нещо друго което се изработва. Въпросния Емил никога няма да се махне от там защото никъде другаде няма да може да започне работа а и там избива комплекси защото жена му го действа в вкъщи той лично ми е споделял че жена му нищо не прави в вкъщи и цялата домакинска работа се пада на него. На мен самия ми беше станало зле по време на работа като работех на две машини и трябваше да взимам готовата продукция ръчно а не автоматично машината да я изхвърля. Тогава ми се наложи да излезна болничен за седмица. През тази седмица извърших частна дейност строителна, и парите изкарани от тази дейност се равняваща на месечното възнаграждение от 240 лв. Тогава зададох въпроса на какво се дължи това а Емил ми отговори, че не съм имал цял заработени месец, и имали някакъв коефициент, който в моя случай бил отпаднал. Също така не признават и ако в семейството ви има скръбна вест. Не признават документа от общината, и се водиш като неплатен отпуск. Недейте да ходите там на работа. Навсякъде другаде ще бъде 1000 пъти по добре от колкото там.

Каквото и да се каже за началник цеха Емил и неговия женски аналог-Галка ще е малко.Благодарение на тези два елемента работната среда в цеха е слабо казано ужасяваща.Крясъците и интригите са ежедневие благодарение на тези двамата,явно до това се свежда възпитанието им. По-голямата част от персонала негодува от това ,че богопомазаната си прави каквото иска,работи на най-леките машини ,тръгва си когато пожелае ,докато ако на някой му се наложи да отсъства ще трябва да понесе фасоните и виковете на началник-цеха.Колкото и да работиш и да се стараеш -ефект няма ,дори напротив набиваш се в очите на Галя,понеже тя трябва да е номер едно,тя ще ти определи графика ,както и на каква машина да работиш, а ако се обърнеш към Емил става още по-зле.Каквито и да са техните взаимоотношения ,не би трябвало да се отразяват на персонала ,единствено се работи горе-долу спокойно ако са скарани.Но после идва лошият момент-когато Емил иска да я умилостиви започва да унижава останалите ,понеже това именно е основното удоволствие от работата в колектив.ЖАЛКО........ няма скоро да се оправи положението там...

За бога хора  не си губете времето с тази фирма. Колкото и да сте на зор за работа,всяка гадна работа е по добра от тази работа.