Варнамед /img/frontend/nomap.png"

4ета мненията и по-вече се сагласявам с тиа които твърдят че фирмата е трагедия.
Както има една прикаска Рибата се вмирисвала откъм главата напълно важи за тия убити холандци
бг колегите горе доло ставаха но ас лично не бих станала приятелка с пове4ето от тях но има един или 2ма които са свесни

парите са малко за вси4ките нерви които ти при4иняват
моите колешки идваха с хап4ита (успокоителни)

работата е ску4на и еднообразна.

исскам най ве4е да потчертая 4е шефовете са най големите тапаци които съм виждала а ас съм работил а с много хора !

Обръщам се към хората които биха работили там като IT, пълен батак е всичко, никой няма идея от нищо обаче ти стоят на главата и ти пилят, имат стара система с ненормално скапана база данни, изполва DBF файлове, и нияо не е както трябва, сега виждам че са купили готов нов продукт за ERP, обаче май им трянба балък да им оправи бъкиите с базата , с която лицно аз се занимавах доста време , няма оправия, адски нагли и нахални, мислят си че са в третия свят, надменни и лъват много, апелирам към някои изкушен да работи там, за бога не си го причинявай, така или иначе няма начин да се направи всичко което искат и то от един човек, а те така искат, няма никой който е начсно с текущите процеси на системата, всеки се прави на ударен, на никой не му се занимава, обаче изискват много, парите са малко,

Ще запазя анонимността си, тъй като искам да съм честен.
Аз работя във фирмата и мога да оспоря това, което е написал/а колегата над мен. Всъщност, всичко което е написал е вярно, с изключение на това, че те смилат психически. Бих казал - напротив!Хората са си много човечни, но са отдадени в работата си! Има разлика, нали ? Хората изискват, но и дават! Никога не съм чул да се повиши тон, например или пък да те правят на луд по неоправдани причини!Парите които дават може да 'жълти стотинки' само за хора, които или са работили навън /при съвсем различен стандарт/, или просто говорят наизуст!
Осигуровки на това което вземаш ? Заплащане между 1000-1500 ЧИСТО ! Нормално работно време (от 9:30 до 18:00) с почивки през денят, в това число има и обяд, който ти се полага и си поръчваш за седмица напред. А,да. Всеки Петък се работи с час по-малко, за да излезете целият офис и да пиете по нещо, пак за тяхна сметка (с цел тиймбилдинг (или стрес-релийф, както те го наричат)) Е, за някой това явно е много зле. Не знам! Вие преценете!

Ако приятелката ти се е осъзнала би ли я помолил да сподели как е във фирмата /Работа, колеги, отнощение, заплащане и т.н./
Благодаря.

Има актуална обява за маркетинг мениджър ( ?!?) Със привлекателни условия:  9;20- 6 пм, офис в ценмтъра и т.н.,заплащането не се знае но приятелка започна там и още неможе да осъзнае как е. Между другото основното което набират е с английски език, но и други.

Холандска фирма. Продават китайски боклуци (медицински консумативи за еднократна употреба ) от склад в Холандия към цяла европа. Контактите с клиентите е по телефона и мейли.
Единствената причина тая фирма да направи офис в България е че някой ги е убедил че българите са готови да лижат задници и да се късат от работа и напрежение дори за жълти стотинки. Съответно организацията един седмокласник може по - добре да я направи. Заплащането - обещават мега много накрая след куп оправдания дават някви смешни пари.
Холандци са собствениците на двете марки за които се работи, Мениджъра на офиса. От там идва сичката пумия. От персонала полувината са холандци и други чужденци които са аверчета на мениджъра на офиса и те си живеят живота. Никой не им прави стрес, само се правят че работят, пушат трева и земат яките заплати.
За останалата полувина от персонала - българи повечето готини колеги но някои от тях не издържат на напрежението от нечовешките задачи и изкуствения стрес който им се прави тъй като са единствените работещи в тази фирма и съответно са психологически смазани и изпушват от време на време. Всеки ден се казва утре напускам.
Ако въобще още съществува офиса - неискате да работите там !!!