Варнамед /img/frontend/nomap.png"

Към последния коментар от SG:
Защо не кажеш направо името Даниел, който не знае какво е да си лидер и който НИКОГА няма да се бори за правата на служителите, нито да установят процесите на работа.
Колко служители излетяха в 16:45 ч.? Без истинските доводи.
Да, имаше качествени кадри, които можеха да внесат промяната за по-добро, но на холандците им е все тая за човешкия фактор - днес сте вие, утре друг. Няма значение дали си професионалист или скатавка - третират ви по един и същи начин, натоварване до дупка и никой не ви пита дали ИСКАТЕ да поемете още някой сайт. А това да се отрази в плюс на заплатата ви - хаха, неее, пълна утопия! За едни 100 лева бруто увеличение на зплатата се правят циркове, за да не ви ги дадат; дават се заплати от по 1000 лева за служители, които са там вече няколко години... Защо не Роналд да си купи нова къща и Ферари с вашите пари? И вие да слушате безумните му хвалби, да не загрявате какво се случва и тихичко да дъвчете иначе "безплатния ви обяд" за 5 кинта?

Искрено пожелавам на Варнамед и Сие сайтчета и фирми- фантоми за картончета и лампички да фалират, за да не правят грешка хората, които не са ви чували и да започват работа при вас! Анатема на вас!

п.п. Даниеле, сине, защо не кажеш колко пъти се 0сPа, включително с ония хилядите брошурки??? ...

Напълно съм съгласна с последното мнение по-долу.
Същата ситуация преди около две години.
Интересна дейност и не много сложна работа-давам мнение за поста продажби и обслужване на клиенти за френски пазар.

Средства за работа- бих казала на едно не много ефикасно ниво- остарели системи, невинаги достоверна информация в сайтовете, съответно и голяма загуба на време и на клиенти.

Мениджмънт-липса на добър професионалист който да разбира работния процес, както и да умее да управлява хора, екипи.По-неприятно е, че нямаше усилия в тази посока или да се назначат квалифицирани такива.
Вследствие- напрегната работна среда, липса или лоша комуникация между отдели, липса на професионализъм.

Прехвърлят нови фирми - или нови сайтове за обслужване без съгласие или осведоменост или най малкото разговор.Фирми съвсем с друга дейност, които изискват и серизно обучение- лед осветления и уреди по мое време- с добра техническа подготовка, обслужване на клиенти от фитнес зала също...Разбира се всичко това без промяна в договора.

Освбодена бях от работа един петъчен ден в 16ч45 ..без обяснение, без да имам възможност да прехвърля работата към колеги или шеф, без да обменим каквато и да е инфомация за работата свършена, евентуално проблеми и тн..не казах една дума на клиентите, което ме натъжи.
Даже нямаше едно Мерси и на добър път, както се казва.Tова признавам за първи път ми се случва и то в родната ни страна, сред българи също.

За българина мениджер- не бих споменала името му, но мисля, че той е огледало на холандските босове, иначе не биха се търпяли, тоест каквито са шефовете такива са и по долу- нали трябва да гледат в една посока, ако избщо има такава.

Понятия като уважение,емпатия,морал,достойнство- са напълно непознати за тази фирма и за нейните управляващи.

Та това е, типично за повечето чужди фирми на пазара у нас, които не се свенят да рекламират БГ като евтина дестинация и евтина работна ръка- да, това потресаващо нещо го видях в един от лъскавите им сайтове.

Има потенциал ако има и квалифициран отговорен персонал, с ясна дефинирана рамка на работа и с взаимно уважение.

SK

Така... Ето ви едно прясно мнение от настоящ служител.
Текучество:350% за година.
Оценяване на служителите за приноса им: 0
Мениджмънт: 0
Лицемерие: 1000%
Адекватни решения за бизнеса: 10%
Уволнения на служители от днес за утре:99%
Бенефити: нямат ваучери за храна, нито Мултиспорт, тиймбилдингите са мираж (най-много веднъж годишно).

Даниел - оперативното мениджърче - е всичко друго, но не и мениджър. Подлизурко, отмята се, за да спаси кожата от грешните си решения, прехвърля вината на други служители; абсолютен лицемер.
Холандците: не им пука за абсолютно никой; уволняват постоянно; взимат абсурдни решения, често, докато са пияни; карат служителите им да покриват минимум три различни служители, без тяхно съгласие, нито с увеличена за това заплата.

Абсолютно неадекватни!

Не си губете времето и нервите с тях!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Интересува ме дали някой има актуална информация относно условията на работа/по-конкретно в счетоводен отдел/?
Гледам, че в рамките на няколко месеца публикуват обява за оперативен счетоводител, което малко ме разколеба с кандидатстването. Или не се задържат хората или все пак е възможно и те да не попадат на правилните служители.
Все пак и обявата им е леко "претенциозна", а дали предлагат адекватно заплащане и добри условия на работа...знае ли човек? Благодаря предварително !

Като бивш ИТ специалист във фирмата ще кажа че мениджъра в офиса е готин и разбран, баш шефовете от Холандия са лицемерни и си имат дългосрочен план за всичко иначе се усмихват ехидно и са ти първи приятели като дойдат тук. Мина повече от година и след като сеърших работата за която бях нает, прецениха че е излишно да се дават пари за ИТ специалисти и така бях освободен като предварително ми беше отказано обещано повишение след 1 година служба! Поздрави

Здравейте ,

Ако все още ви интересува ситуацията във фирмата моля пишете тук и ще напиша по подробна информация . Като цяло фирмата е пред затваряне и аз лично не виждам смисъл да се работи за нея . Но ако сте студент и ви трябва стаж и студентски доход не е лош вариант . Може и да научите нещо във фирмата но за това съм малко скептична . Разбира се ако сте много на зор можете да работите там защото едно от малкото хубави неща във фирмата е , че заплащането е навреме .

Аз съм бивш служител. Напуснах поради лични прични. За престоя ми в компанията мога да кажа само положителни неща: коректно отношение /заплатите се получават до 5-6то число на месеца/, сигурност, допълнително здравно осигуряване. Вярно, не се получават милиони, но заплатите са над средните за Варна и работодателя те осигурява върху реалния доход, всичко минава по банка. Ако имам възможност с удоволствие бих се върнал да работя пак там на по-късен етап от живота ми.

Доста негативни неща чета на долу. С по-голямата част няма как да се съглася.

Като цяло успешният начин за работа е не да чакате някой да ви побутне, за да свършите нещо, а вие да поемете инциативата сами.

Иначе има доста привилегии - Булстрад застраховка, осигурена храна, всеки петък пием по нещо за сметка на фирмата и т.н.